waits

Průměrná, ale nevtírává a neurážející komedie. I když rozhodnutí, zda jít do kina zrovna na tenhle snímek, záleží hodně na tom, s kým jdete a kolik je vám let. V mém případě se sál poměrně dobře bavil, ale je vhodné podotknout, že v kině byl poměr mužů a žen zhruba 1:7 a teenagerku jsem nezahlidnul ani jednu. ()

maty39

Důchodcovské romance moc nemusím, ale It's Complicated se dá přežít díky Alecu Baldwinovi a officák John Krasinski ve vedlejší miniroli je také oživení. 70% ()

RomanHyde

Velmi příjemná oddychovka s pořád krásnou a úžasnou Meryl, která téměř nesleze z plátna. Celý film se točí kolem její postavy, jen se střídají dva nápadníci . Jsem trochu rozpačitý z obsazení Aleca Baldwina, který tak přibral a "opuchl", že téměř nemůže otáčet hlavou. Je celý film jakýsi prkenný a to určitě součástí jeho role nebylo :) Vedle Meryl by prostě slušel někdo jiný. Děj je svižný, zápletka jednoduchá.. Není to sice komedie k popukání, ale rozhodně nelituji času, který jsem s ní strávil. ()

blazenka

Uvolněná atmosféra příjemné komedie v čele s okouzlující Meryl, obtloustlým Alecem a podivným Stevem. Líbilo se mi, zasmála jsem, můžu klidně vidět ještě jednou. ()

kaze

Steve Martin mi tam nesedel, ale Alec baldwin je stále sexi a Meryl Streep neskutočne dobrá herečka... ()

ashtangi

Hodně jsem to nechtěl vidět, protože mi Meryl leze poslední dobou dost na nervy. Nakonec se z toho vyklubalo milé překvapení a nejlepší role Meryl od Devil wears Prada. ()

jorgus

rozhodne lepsi nez dvojka Sexu..ale i tak je to podprumer, ktery jsem bohuzel - bohudik vzdal nekde za pulkou..:) ()

kowalski

Dám tři hvězdy ale jak už to tu zde někdo napsal Poledňáková by se mohla dost učit. Bohužel jsem to dal s českým dabingem ale jinak dobrý film se super herci. Jako člověk z rozvedené rodiny mě akorát připadala hloupě scéna na konci filmu kdy sourozenci spolu leželi traumatizovaní v posteli. ()

Wargoo

Jednoduchý, ničím výnimočný romantický film, kde sa starí ľudia k sebe vracajú a znova rozchádzajú, rozchádzajú a znova vracajú, a ja na konci filmu neviem, či sa k sebe vrátili, alebo rozišli... 3*** a 59,129 % ()

*Colorado

Další z řady romantických komedií, kterých na náš během roku vybafnou spousty, další z řady, která zapadne do šedého průměru. It's Complicated má své lepší a horší chvíle. Taktéž souhlasím s názorem, že Steve Martin nebyl tou nejlepší volbou, ale co se týče Meryl Streep a Aleca Baldwina, byl jsem spokojen. Zmínil bych snad jen výběr vedlejších rolí, který mi opravdu sedl (až na toho Martina). A nakonec bych film utnul scénou na lavičce. ()

Rockerman

Určitě jedna z lepších, tzv.romantických komedií. Docela dobrá zápletka, kdy člověk neví, jak se Meryl Streep rozhodne. Právě tato PANÍ herečka mě trochu zklamala svým výkonem. Možná poprvé. Zdála se mi příliš "rozchichotaná", na to, že řešila poměrně složitou životní situaci. Ale jak říkám, film neuráží ani ty, kteří filmy tohoto žánru moc nemusí. ()

Marsello

Nejako sa to komplikuje v priebehu celého deja. Akosi sa vytrácala poenta toho všetkého. Herecky to bolo celkom silné a slušné, preto tie tri hviezdy. ()

merigieren

vtipu pomálu, je to hodně dlouhé a konec zase spadne o kus níž romantickým spojením.Zvláštní ale filmy od této paní mi připadají nudné skoro všechny :-) no zatím sem viděl jen 3 ze 6 ()

Olík

Deset let od rozvodu si s v novém manželství nepříliš šťastný Jake (A.Baldwin) uvědomí léty uvěřené úsloví „stará láska nerezaví“. Bohužel není jediným nápadníkem, jeho ex (M.Streep) nadbíhá ještě uhlazený bytový architekt Adam (S.Martin). Nějak se to komplikuje sice pokračuje v nastaveném trendu kvalitně obsazených, lehce dramatických vztahových komedii režisérky a scénáristky Nancy Meyers (Lepší pozdě než později, Po čem ženy touží aj.) – zároveň však v porozvání s předešlími začíná trochu lapat po dechu. ()