casef

Herecký výkon Meryl Streep je úžasný, ovšem nepatřim do věkové skupiny, která by děj film více ocenila a jen jsem čekal na konec pro koho z dvojice Alec Baldwin - Steve Martin se rozhodne. ()

chicab8

Velice sympatická komedie přinášející odlehčený pohled na několik klasických témat - stará láska nerezaví; dilema milenky atd. Žádná kvantová fyzika to není, takže nemusíme moc přemýšlet. Meryl byla, je a bude Paní herečka a já se vždy s chutí podívám na její další film. ()

Izz

Hups! Velké zklamání a první film,kterým mě Nancy Meyers skutečně silně zklamala.O to více,že Nějak se to komplikuje získalo v zahraničí docela solidní pověst a dokonce nominace na Zlaté glóby.Přitom jde o naprosto odpuzující záležitost,ve které se Meryl pouze zahazuje a můj neoblíbenec Alec Baldwin znovu šaškuje a dokazuje,že mi nesedí.Strašně nudné,nevtipné a občas docela silně nevkusné.Prostě fail,který už nikdy nechci vidět. ()

Bezmenny

Žiaden nový nápad, žiadne veľké prekvapenia, nič strhujúce. V každom prípade, úsmevné, usmievavé a smejúce sa. Ja osobne som sa zabavil a nasmial dosť. Meryl Streep a Steve Martin boli podľa mňa skvelý a ani Alec Baldwin za nimi nezaostával. ()

Judy24

Kdyby nebylo umu a hlavně smíchu Meryl Streep, asi by to nebylo na čtyři hvězdičky, ale obojího tam bylo dost a dost. Už dlouho jsem se u romantické komedie tak dobře nepobavila a to myslím naprosto vážně. Nečekala jsem to, ale Meryl Streep s Alecem Baldwinem a z velké části i Johnem Krasinskim, mě krásným způsobem vytrhli z každodenní letargie a myšlenek, že rozvod je průšvih a jestli se rozvedu, budu už navždycky sama. Líbilo se mi, že Nancy Meyers nezapomněla na děti, ba naopak tam zařadila docela dost krásných a upřímných reakcí odrostlých potomků, kteří se ani po deseti letech úplně nesmířili s rozchodem rodičů. Bylo to celé takové...lidské. ()

DadysGirl

Neeeeeeee... Steve Martin ne... Absolutně nedosahuje charisma ústřední dvojice... Ale jinak vtipná romantická komedie, svěží a rozkošná a to, i když jim už není 20 let... Budoucí zeť byla dobře napsaná postava! :) ()

MysakSim

Romantická komedie, která mě příjemně překvapila, která i když nepřináší nic nového, je to hezká podívaná. Doporučuji jako lehkou, svěží komedii na nedělní odpoledne. 70 % ()

hekla

Velmi příjemný film, který pobaví, ale i nutí k zamyšlení. Velmi opravdová chemie mezi jako vždy úžasnou Meryl Streep a lišákem Alecem Baldwinem a také krásná atmosféra rodiny a vůbec celého filmu. Velký podíl na tom má skvělý sountrack Hanse Zimmera a Heitora Pereira. Steve Martin tu působí tak nějak zvláštně, tato postava asi mohla být obsazena lépe. ()

Dawed

Dobře herecky obsazený film (Meryl Streep stárne s grácií), dobře natočeno, nicméně mne zase tak moc nezaujal. Místy velmi vtipné dialogy a situace, ale místy příliš romantické :)) 60% ()

Dinsberg

Ústřední dvojce pravda není osazena Diane Keaton a Jackem Nicholsonem, ale i tak film, přes relativně slabší scénář neskouzává k trapnosti. Nancy Meyers zřejmě neumí natočit vysloveně břečku. ()

Jerris008

Maryl občas malinko přehrává, ale jinak je výborná, Alec je prostě neuvěřitelnej sympoš a Steve mě jako zhulenec nejvíc rozesmál. Je to vtipné, pohodové a hlavně ze života. Ale přeci jen mi to přišlo málo komplikované... ()

alpeew

Ne tak sklvělé jako předchozí Meyersové práce, přesto milý až "ňuchňací" zážitek. Meryl Streep ve své přirozné poloze, Alec Baldwin s pár křížky a kily navrch velmi uvěřitelný a ne-hollywoodský "hrdina" a Steve Martin konečně jinak než jako parodik na Pink Panter. Shlédla jsem s manželem (druhým), oba jsmemse skvěle pobavili, po skončení filmu jsme spolu spěchali domů dát si taky něco tak skvělého k jídlu, jako se neustále jedlo na plátně :-) Vtipná a neuráženjící komedie. Díky za to! ()

nmarca

Příjemná, velmi zábavná romantická komedie pro starší a pokročilé, kde si bývalý krasavec Alec Baldwein dokáže dělat legraci ze svého obtloustlého těla a Meryl Streepová působí upřímněji než va Mamma Mia!. Bohužel mi nesedí Steve Martin, natahovaná délka filmu ani jeho pro mne nepříliš pochopitelný závěr. ()

Cortesz

Solidní "romantička" se vším, co k tomu patří. Po herecké stránce přesně obsazeno a ještě lépe odehráno - Streep je všude kam vleze tou největší hvězdou a tady tomu rozhodně není jinak a Baldwin na stará kolena hraje mnohem, mnohem lépe, než kdy jindy. Po komediální stránce film obsahuje přesně tolik vtipných situací, kolik bylo zapotřebí, nic nepřebývá a především zde není nic trapného. Sice je stopáž až moc dlouhá, proto dávám 4*, ale já se bavil a dostalo se mi přesně to, co jsem čekal. ()

blacktomas

V podstatě pohodový romantický filmek, se stále skvělou Meryl Streep, trochu nudným Stevem Martinem a obtloustlým Alecem Baldwinem. Film nenudil, naopak jsem si užil celkem příjemnou zábavu. Chvílemi jsem se dokonce nestačil divit odvaze některých protagonistů. Zklamaný jsem rozhodně nebyl a i když nejsem bůhvíjaký znalec či příznivec romantických filmů, s klidem říkám, že tenhle se povedl. ()

ondey

Steve Martin? A kde?? Režisér i scénárista mu seděli na krku, nebo co to bylo? :) Škoda, čekal jsem, že to bude vtipná trojka :)) ale zase na druhou stranu, Merylka stačí i sama a Alec příjemně překvapil :))) ()

Queendom

Příliš dlouhá, zato nepříliš uvěřitelná sladkobolná komedie. Vyzrálá žena má deset let po rozvodu, žije si vlastním životem, už tak dokonalej barák ještě zdokonaluje, realizuje se v práci, vypadá dobře i bez plastiky, má tři nechutně dokonalý děti, přičemž nejstarší dcera má dokonce až nesnesitelně (gay)dokonalýho snoubence. Do toho se přimotá minulost v podobě bejvalýho manžela, ale taky (další dokonalej) novej a čerstvě rozvedenej nápadník, shodou okolností vynikající architekt. A rozjíždí se "drama" kdo s koho. Scénář je dost jednoduchej a postavy taky. Milostnej trojúhelník a nějaký ty vedlejší postavy a všichni dvě hodinky hádáme (víme) jak to dopadne. No je to ve finále jedno. Pokud se chcete zasmát, o vtipný situace není nouze. Víc ale nečekejte. ()