jafuska

Další role Meryl Streep, ale mám ten pocit, že už bohužel nehraje v dobrých filmech, ta její dobrá léta, kde hrála v jiných filmech je už dávno pryč bohužel, dostala jsem se tak do půlky filmu a dál ne, bylo to nezáživné, asi je to tím, že to má prvky komedie, a to není moje parketa, velká škoda. ()

miki68cz

Film jenž ostatní označují jako odpočinkový já v tomto rozměru příliš necítím. Film jenž je plný emocí, nutných rozhodnutí a obtížných rodinných situací, nad kterými se někdy v životě zamýšlí snad každý z nás, je pro mne zásadním psychologickým komediálním dramatem tří lidí ( a vlastně ne jen jich ). Opravdu komplikované vztahy velice zjemňují skvělé herecké výkony všech herců a poprvé v životě mohu toto napsat i u mne dosud nepopulárního Aleca Baldwina. Znovu se mi potvrdilo, v případě Steva Martina, že vážné polohy komiků jsou darem z nebes americké kinematografie. A Meryl ????? Ach ta Meryl, je pořád moc dobrá a pořád moc krásná a .................... vlastně nikdy mne nepřestane udivovat. Zatímco ostatní u filmu odpočívali, já přemýšlel a nebylo to snadné rozhodování. Děkuji tento film mne velice příjemně potěšil aniž bych to čekal. ()

Hollister

Snad jediné, co bych mohl vytknout je délka, protože sedět 2 hodiny v letním kině na dřevěných lavičkách při neustálých náletech krvežíznivých komárů není moc pohodlné. Meryl Streepová jako vždy výborná, Baldwin příjemně překvapil, stejně jako Steve Martin, bez skopičin a bláznivin. O romantice se v tomto případě moc mluvit nedá a pokud ano, je servírována v přijatelných mezích odpovídajích věku hlavních postav. Zato je zde několik opravdu povedených komediálních scének a i když někdy balancůjí na tenké hranici mezi vtipností a trapností, vždy je ustojí se ctí. ()

Kubi21

Vtipné, příjemné a milé. Není to nic převratného, ale jde zde jen a jen o pouhou zábavu a opravdu příjemně strávené necelé dvě hodiny. Celý film mile plyne, vtipné scény se střídají s trošku vážnějšími (ne moc), a celým filmem prostupuje rodinná atmosféra. Ke konci je to trošku utahané a katarze v podobě online přenosu je drobet trapná. Co se týče hereckého obsazení, tak tady nemám jedinou výtku. Meryl opět dokazuje jak je skvělá, Alec překvapil a vystřihl tápajícího skorošedesátníka opravdu znamenitě a Steve byl dokonalý, milý a hlavně nijak nepřehrával a nepitvořil se. A ještě zmíním Johna Krasinského. Ten byl ve vedlejší roli famózní. Pro mne zjevení (omlouvám se, ale ještě jsem ho v ničem neviděl). Opravdu pěkný filmeček. ()

CaMMe

Až budu mít věk na to, že si nedojdu na záchod a sex bude minulostí, tak to bude správnej čas, pustit si tento film. Co vlastně taky čekáte od Nancy v tomhle věku. Nudilo mě to od začátku, pak teda přišel světlej moment, a to právě když do sebe 60ti letá Streepová spolu se Stevem začnou sypat vitamíny. Pak se to ale zase vrátí a ne a ne přehodit kolej. Nuda. 40% ()

obscurite

Pohodový film na sobotní dopoledne. Meryl je opět úžasná, její herecký rozptyl je nekonečný (stačí se podívat na všechny ty nominace a filmové ceny). Jen moc nechápu výběr Aleca Baldwina - slizkej týpek bez zápěstí... Jinak scéna s trávou je asi nejvtipnějším momentem snímku. ()

Jean_Michel

Překavpivě pohodový film se zajímavým hereckým obsazením. Meryl Streep je čím dál tím lepší.... Alce Balwin malinko stloustnul, ale měl charisma :) Taky mi vadil Steve Martin, srážel film do béčkových vod, ale kto jiný tam měl hrát, to nevím...Pro všechny generace bez sprostého humoru. ()

geo311

Zase jeden sen stárnoucí ženy převedený na plátno. Zabezpečená, zdravá, vtipná, sebevědomá šedesátiletá žena okouzluje všechny muže co potká i svého bývalého, který má doma krásnou, mladou ženu a malé dítě. Dokonce si scénáristka a režisérka v jedné osobě vybrala stejně starou herečku jako je ona sama .... ()

Ukrizku

Pokorně přiznávám, že patřím do cílové skupiny, protože můj filmový vkus byl řádně nasycen. Ještě nedávno mi postelové scény exmanželů připadaly trapně gerontofilní a ejhle, teď jsem si je vychutnala. A co teprve výživné scény s jointem a pak to pečení croissantů. Zasloužím úšklebky nad sentimentem, protože mě vzrušují orgie v kuchyni. ()

Margery

Oddechová komedie se zvučnými jmény v hlavních rolích. Realisticky vyhlížející snímek o chemii mezi lidmi. Jaké to je, když děti vyrostou a rodiče mají čas si oddechnout od výchovy a soustředit se na sebe. Udělají stejné chyby jako v minulosti? ()

PlayEasy

Výsledky z ostatních webů: IMDb - 6,5/10 | Rotten Tomatoes: Tomatometer - 58%, Audience Score - 60% | FDb.cz - 77,1% | Pohodová komedie, která v mnoha scénách rozesměje, potěší svým příjemným obsazením i roztomiloučkou tématikou, přesto ničím neohromí, a tudíž ji nemůžeme vyřadit z dlouhatánské řady nadprůměrných zámořských romedií. 60% ()

JosefTomas

Příliš tradiční, bez jediného prvku invence, který by z tohoto filmu udělal něco víc. Je jedno, že máte v hlavních rolí esa jako Baldwin, Streep či Martin, ale když stejná energie před kamerou není i za ní, nemám chuť se do tohoto filmu pouštět znovu. Někomu tohle stačí, ale já se raději kouknu jinde. ()

iz67

Neskutečně upocena zalezitost, ktera se na vas prilepi a vy se ji zoufale snazite setrast, aniz byste se ji dotkli, aby vas nepotrisnila svoji nechutnou lepkavosti. (A naprosto zoufaly herecky vykony!) ()