badett

Neurazí nenatchne. Není to nic na co bych vzpomínal ještě týden a musel si to pustit aspon ještě dvakrát. Některé scény jsou hodně podařené, ale ty zase střídají sentimentální chvilky. ()

zekon

Narazil jsem na film náhodou, nedělal jsem si iluze o kvalitě o to větší bylo překvapení velmi slušnou netrapnou komedií. Dobré frky, slušný nápad, rodinná pohoda :) ()

njuska

Zatím asi nejslabší komedie s Adamem Sandlerem, kterou jsem viděl. Pár směšnějších gegů tam možná je... nicméně, celý film na mě dělal dojem utahané rodinné komedie, jejíž premiéra je vhodná tak akorát na nedělní odpoledne na TV NOVA. ()

schindler

Rád bych napsal, že šlo alespoň o průměr, ale v tomtom případě bych přechválil. Na to, že se tady sešlo (relativně) hvězdné obsazení, šlo místy až o trapný humor. Největší problém spočívá v tom, že film nemá vůbec žádnou zápletku, celé je to o tom jak se všichni baví na chatě v restauraci v aqvaparku a vůbec nic navíc. Za to se zde vyskytuje několik bizardních postaviček jako např. prdicí babička, kojící matka nebo manželka-babička. Takovej Chris Rock se tady jenom mihne, asi zde byl jen proto, aby naplnil příslušné kvoty o poměru černých herců ve filmu. ()

Kubasino

Po dlouhé době konečně komedie, která stojí za to. Dobré gagy a nápad. Ne, že by bylo něco originálního na tom, že se sejdou kamarádi z dětství, ale prostě to funguje. Já jsem se smál dost a nebýt některých patetických keců, tak bych ještě zvýšil hodnocení. Takovéto komedie já prostě můžu. ()

feho312

Povodne som dal 4* ale bolo by to naozaj nefer voci omnoho hodnotnejsim filmom, ktore si odomna zasluzili toto hodnotenie. Dam tomu klasicke 3* ale je to skor k 5/10. Nebolo to zle. Nenudil som sa. Skveli typci. Nie prilis dlhe. OK. ()

Psokocka

V kategorii oddychových komedií, které musíte sledovat v posteli v teple a užívat si nicnedělání, mě film docela potěšil. Nenudil jsem se a mockrát se zasmál. Film není kvalitní, ale pohodový a když ho tak budete brát, budete spokojeni. ()

mimuzik

Při takové sestavě komiků jsem čekal rozhodně lepší zábavu, ale i tak to nebylo špatné. Pár vtípků tam bylo ale jinak nic, co by z této komedie dělalo nadprůměr. Jako oddychovka se to dá, na nedělní odpoledne či večer je to ideální. ()

Sojdik

Filmy ala "Najmeme komedianty a bude to skvělý" opravdu nemusím. Sice mám rád Sanlerovky, ale tato se moc nepovedla, protože si myslím, že tuhle pětku nechali vymýšlet scénař až zapochodu. Sice jsem se párkrát zasmál, ale čekal jsem od toho víc. Co tomuhle filmu ale musím nechat je to, že se mi líbí celkový námět. Prostě parta, která spolu vyrůstala, se střetne kvůli smutné události a když už si udělali čas, tak co si udělat víkend u jezera. Kdybych to shrnul, tak za námět 4*, scénář 2*. ()

PlayGirlX

Nenáročná komedie, ideální, když chce člověk prostě ,,vypnout". Po Zohanovi pro mě dost zklamáním. Vtipné, ale tuctové, nepřichází s ničím novým, žádná hláška... Příjemná komedie na večer s rodinou. ()

karel63

Romantika jako stehno. Už vidím, jak se scházíme na abiturienském večírku, jak se máme všichni Ráááádi, naše manželky jsou příjemné, ohleduplné.... dala by se natočit dost dobrá parodie po česku. Ale je pravda, že mám každodenních srač... dost a tenhle typ zábavy mě vždy pohladí. ()

dosik

Velice slabá komedie, u které jsem se nudil a někdy i trochu usínal, musím říct, že mě osobně neoslnila. Občas dobré chvilky, u kterých se člověk zasměje, ale ostaní bída. 50%. ()

Augustyn

Mám takovej nepříjemnej pocit, že kluci se během natáčení bavili víc, než potom divák u samotného filmu. Jenom si snad mohli odpustit ty prdící trapárny. ()

petrxx

pět hvězdiček dávám za to, že jsem se u toho fakt bavil a to se mi v poslední době u komedie dlouho nestalo... pecka... sice nba jednu stranu klasicky předvídatelné, ale proč ne... ()

siki37

co se škádlívá, to se rádo mívá po americky. milé, svieže, závideniahodné. to podpichovanie nemalo chybu! yankeeovia presne vedia ako pripomenúť rodinné hodnoty, súdržnosť, spolupatričnosť, priateľstvo. hoci tak nežijú, aspoň o tom točia skvelé propagandistické filmy. ()

Ladas6

"It sounds like Alf having sex!" Skvělé hlášky, které v podstatě táhnou celý film. Některé se podařily méně, ale s tím se musí počítat. V některých případech bych řekl, že si pánové prostě sedli a začli kecat a někdo je u toho točil, protože to, co tam hlásili, snad ani není možný napsat :-) Je pravda, že toto měla být prostě komedie o 5 týpcích, co se sešli po x letech a jen tak kalej. Ty ženský jsou tam zbytečný. Bohužel to je styl Sandlera, takže vždy do svých komedií vrazí nějaký ten "rušivý element". Celkově jsem se ale dobře bavil, takže 4*. ()

teseth

Po dlouhé době jsem šáhl po komedii a můžu říct, že jsem až tak neprohloupil. Tento snímek je místy fakt dobrej a vtipy nejsou jen o fekáliích a sexu. Občas se tu člověk setká i s v tipem, který má nějakou poentu a hloubku. Herecky dobré až na závěrečné moralizování a poučování. To si mohli odpustit. A pár hlášek mi asi na dlouho utkví v hlavě "Zabijte toho klocana" a "To je zvuk jako když prcaj sovy". Po dlouhé době komedie, u které jsem slzel smíchy. ()

chaosteory

COŽE ?! Tak malé hodnocení, proč? Film jsem schválně nechal uležet a omrknul víckrát. Prostě mi nejde na rozum, že to není výš. Často jsem se setkal s názorem, že obsazení je až moc dobré a herci nemají prostor. Nesouhlasím. Každý má přesně tolik prostoru, kolik potřebuje a díky tomu se výborně doplňují, smeč stíhá smeč a atmosféra nikdy neopadne. Dlouho jsem neviděl komedii, ještě k tomu rodinnou, která by měla zdraví humor bez zbytečných trapností. O scénáři nemůže být řeč, tady prostě není. Je to jedna velká jízda a doufám, že setkání po letech s mou partou bude vypadat přesně takhle. O kvalitách dámské části není také pochyb, Salma s Mariou budou vypadat a hrát skvěle vždycky a představitelky "umpa lumpa" dcer byly boží (teda až na tu třetí, že by sestřenice Ugy Fantozzi ?). Konec bych rád věnoval Davidu Spadeovi, ač do té doby nevýrazný, bohužel jsem ho předtím moc neregistroval, tady naprosto vévodí celé "partě" a jeho hlášky v čele s Labradůdlem si budu pamatovat dlouho. ()