Nathaniell

Parádní, letní, hvězdně obsazený úlet. Ztřeštěná komedie, která nepostrádá ani hlubší význam. Zkrátka pan Sandler a spol. v plné síle. 5* ()

Zodiak

Cekal jsem velkej pruser a hle, docela prijemna komedie. Primitivni zapletka = parta kamaradu z detstvi se popichuje kde muze+ x klasickych klise. Dokonce i Schneider byl snesitelny....... Salmicka je stale ukrutne hot :) ()

VanillaIce

některé vtípky průměrné, jiné hodně dobré a originální... perfektně se divá na herce, všichni jsou strašně sympatičtí a nikdo vás nerozčiluje ()

Enelya

Po dlouhé době se američanům podařilo natočit příjemnou komedii, u které jsem se nenudila. Ba naopak jsem se bavila od začátku do konce. 65% ()

p.i.t.b.u.l

Jedna z nejlepších komedií co jsem kdy viděl. A pro mně jednoznačný kandidát na komedii roku, možná i století. Filmy s Adamem Sandlerem mám rád, ať je to Trestná lavice nebo 50x a stále poprvé, pro mně to jsou filmy na které se mohu dívat pořád. A tento film k nim patřit určitě bude. Za druhé, herecké obsazení nemůže být lepší. Prostě bomba a totální nářez, který Vás bude bavit celý film. Na konci budete trochu zklamaní, že už to skončilo. O co vlastně jde? Film začíná chlapeckým finálovým basketbalovým zápasem, který kluci vyhrají. Je to taky první a jak se ukáže jediné vítěství jejich trenéra, kterého mají všichni rádi. Film hned skočí o 30 let dopředu, všichni se dozvídají, že jejich trenér umřel. Sejdou se na jeho pohřbu a rozhodnou se, pronajmout si na víkend chatu, aby zavzpomínali na staré časy.........Můžete se těšit na nezpočet vtipných scén, komických hlášek a situací. Film Vás nebude nudit, rychle utíká a pokud máte rádi tyto herce, film si prostě zamilujete. Pro mně absolutní jednička v tomto roce a už se těším až to bude na DVD. ()

AdrianaLarman

Neuvěřitelné vtipná záležitost na kterou se rozhodně podívám znovu. Opravdu jsem se nenudila a hlavní pětice představitelů je prostě tak vtipná a pohodová, že by mě mrzelo, kdybych jim dala pouze 3 hvězdičky. ()

SirTraged

Někdy nechápu proč se někteří "rádoby filmoví kritici" dívají na takové filmy?? Aby zbytečně shazovali % hodnocení? Ale no tak, lidi ;) tady v těchle filmech jde přece o zábavu a humor! A toto v tomhle filmu opravdu nechybělo, právě naopak - čišilo to od začátku až do konce! Parádní oddychovka u které se člověk parádně pobaví, zasměje a hlavně vypne a užívá si tu jíízdu! Takže určitě nelituju a s chutí se na film mrknu kdykoliv znova ;) 4* jsou jasná volba. ()

Blazis34

Pohodová oddychovka se skvělým obsazením včele s Adamem Sandlerem, Salmou Hayek či Robem Schneiderem. Líbila se mi dobrá nálada po celý film a i to, že skoro každý zde měl trochu jinou roli bavit diváka. Ať už zde byl bohatý chlapík, smolař, milovník žen či chlap v domácnosti. Tentokrát nehodnotím kvalitu a zpracování filmu, ale to jak mě bavil. A to jsem se rozhodně nenudil a párkrát i zasmál. Dávám zasloužené čtyři hvězdičky. Jen více takových komedií. ()

Spielbergo

Nad očekávání úžasně vtipné a ve svém žánru (Sandlerovky) zatím bezkonkurenčně nejlepší. Od Sandlera jsem zatím nic lepšího neviděl (i když mi tam vadí nejvíc, zbytek by to zvládl i bez něj - a líp). Mnoho úžasných hlášek. Příjemná "rodinná" komedie pro dospělé (víc pochopí hlášky a pop-kulturní narážky) - zejména pro ty dospělé, kteří na chvíli zapomenou brát se smrtelně vážně. Já jsem se po dlouhé době královsky bavil a pořádně se smál. Ani ten toaletní humor není přehnaný. Upřímně bych moc rád měl ve čtyřiceti kolem sebe podobnou partu cvoků. ()

situs

Asi dvakrát jsem se zasmál a zhruba v polovině jsem to vypnul. Možná se to později rozjede, nebo přijdou ještě nějaké světlejší momenty, ale pochybuju, jde o druh humoru a tenhle mi prostě naprosto nesedí. ()

megajalec

Silno som uvažoval nad štyrmi, ale nakoniec sa prikloním kvôli blbým záverečným 15 minútam k trom. Krásny bol aquapark, takisto Salma Hayek a dve dcéry :) Niektoré scény takisto celkom vtipné, nie všetko sa však podarí. Nebyť morálnych rozhrešení a poučení na konci, tak idem s hodnotením hore ()

Jebak8

Na první pohled kravina, něco jako nekecej a pádluj, ale na druhý je to tak jednoduše prostoduchý, až jsem se smál od začátku až do konce... Dobře se u toho vzpomíná na léta studentská již minulá...:) ()

Fiijay

Průměrná komedie,průměrný příběh a poprůměrný konec,přitom tak slibné komedialní postavy,sranda z prdění patří už opradvdu do školky. ()

Cannonball

Este predtym ako som si k tomu sadol som vedel, ze dobre to nebude. Ziadna originalita, abstinuje pribeh a to najhorsie co sa komedii moze stat chyba aj dobry humor, ktory je nahradeny sto krat opakovanym gagom. Z toho filmu by nam stacilo aj 70 min 102 uz bolo tyranie. ()

Adrii

Bez výrazné duchaplné zápletky, ale ačkoliv se jednalo o film na spaní, bavila jsem se od začátku dokonce...a to dokonce až tak moc, že mi místy i slza ukápla. Žádná velká romanťárna slaďárna na konec.. zkrátka pohodová komedie co pobaví a rozhodně neurazí! ()

Goodmen

Je určitě jasné a je to i vidět na filmu, že si celá parta natáčení užila. Ale teď už definitivně vím, že Sandlerův smysl pro humor mě nikdy neosloví. Machři nepřinášejí nic nového a když mě nepobaví ani Steve Buscemi, tak je něco špatně. ()

White-Man

Začátek byl takový rozpačitý a příliš se mi film nelíbil. Pak ale, aniž bych si to uvědomil, se mi film začal líbit. Nevím vůbec proč. Párkrát jsem se i zasmál, i když bych čekal smíchu trochu více. ()