necisty

Už si nepamatuji, co mě na dvojce tolik chytlo. Ne že by to nebyla opravdu velmi dobrá komedie, jen mi tam na plný počet trošku chybělo. Ale rozhodně na klidný večer s přáteli doporučuji. ()

c.tucker

Pohodovost sama, u toho filmu jsem se nepobavil jak jsem na začátku čekal, ale dýchla na mě taková perfektní atmosféra kamarádství, kde partička kamarádů se schází po letech a hází po sobě všemožnými vtípky, které vytahují kdo ví odkud. Buscemi ale rozhodně pobavil. ()

papaJA21

Od Dugana toho nikdy moc nečekám a po Zohanovi jsem čekal další katastrofu. Machři jsou průměrná komedie pro celou rodinu. Měl to být příběh znovu nalezení kamarádu ze školy, ale hlavně uvidíme férově rozdělené gagy hlavních hrdinů. Ty jsou prvoplánově hloupé a naivní. A už vůbec nechápu proč v tom hraje Salma?!! ()

Icefist

Rozhodně jednorázovka, opakovaně se to vidět asi nedá, i když ještě jednou bych to nejspíš zmáknul. Sestava jmen je tu excelentní a všichni dostávají dost prostoru. Možná až na Buscemiho, ovšem toho si člověk o to víc cení. Hlodů je tu nepočítaně a jejich zařazení je po celé škále- od těch laciných a slabých až po ty promyšlené a prvotřídní. Scénka s plavčíkem? Parádní. Šípová ruleta? Skvělá. Mimochodem právě při ní mi dokonce zahráli moji milovaní AC/DC! Ale nebudu tu vyjmenovávat jednotlivé frky, prostě se podívejte a v té záplavě si určitě vyberete i vy. 60 % Oblíbená část- Co to děláme? Počkat, všichni čumíme na strom? ()

Jermann

Bez velké nadsázky můžu říct, že jsem zažil mnohem vtipnější víkendy s přáteli .. a nikdo se nemusel zmrzačit, pochcat nebo vyválet v hovně .. a dokonce i bez plytkého morálního ponaučení jsme se zatím obešli. Podobné bezduché komedie pro obtloustlé americké rodinky by vážně neměly opouštět domovinu, protože tady zkrátka nemají komu co říct .. a pokud ano, tak jsme šli hodně dolů. Ono vypnout mozek je občas nutné .. ale přece to neznamená zahodit veškeré nároky a vkus. A ještě ke všemu ten kejhající pes přehrál většinu jinak parádního osazenstva.. včetně Buscemiho. No katastrofa. ()

dr.fish

Film je v podstatě naprostá hovadina o tom jak se obtloustlí kamarádi po sto letech sejdou na pohřeb svého trenéra basketbalu. Jeden každý už mají své rodiny i životy, společnou mají už maximálně jen tu vzpomínku. Přesto právě to kamarádství je daleko nejsilnější, najdou zpátky to vše ztracené a společný pobyt na chajdě u jezera zhojí všechny rány a ztracenou rovnováhu. Zní to jako těžký patos a taky to patos je. Jenže...ona je to zároveň taky těžká pohoda- všichni herci vědí, že hrají ve sračce a mají to naprosto na párku....a tak děj jen tak lehce plyne, občas nuda, občas vtip, i ty trapnější fóry nakonec vyznívají tak nějak do plusu. Výsledek: letní komedie pro slunečné dny plné pohody a klidu...70% ()

KajusaK

Mě film docela sedl, žádná akční zápletka, vlastně mi přišlo že tam ani žádná zápletka nebyla. 90% filmu založeno na hereckých výkonech , zbylých 10% na úžasných vtípcích. ()

Deyw

Sandler a jeho partička...super herci..super sranda zaručena :-)) scénka se židlema jak očumujou robovo dcery se jentak nezapomíná :D pro mě nejlepší Kevin James.. spolu s filmem když si chuck bral larryho nejlepší duo těhle dvou :) ()

sir-dave

Pořádný nášup gagů! Asi mám úplně jiný vkus než většina lidí tady, ale naposled jsem takhle v kině nasmál zhruba před čtyřmi roky u Borata. Ani ve snu by mě nenapadlo, že mě dokáže banda čtyřicátníků bavit kompletně celý film. Pohřeb, chata, aquáč,.. Sandler se svými kamarády vytahoval jeden vtípek za druhým. Na natáčení musela vládnout naprostá pohoda, kterou přenesli na plátno. Stevemu Buscemimu s rukama nahoře bych dal metál :)) Komedie jak se patří, u které oželím i jednodušší děj. Musím se přiklonit k plné palbě! I wanna get chocolate wasted ()

tom88

Ako mohol tento film stáť také prachy ? A ako mohol také prachy zarobiť ? Nechápem, no každopádne sa jedná o americkú, trápnu, priemernú a nezaujímavú oddychovku s dobrým obsadením, ktoré ale nič nehrá. Pobavil ma znovu iba Rob Schneider a ostatných ako komikov neberiem. Dej je úplne chabý, réžia priemerná a žiadne vychytávky alebo nejaká pamätnejšia scéna. Navyše film nie je dostačujúci ani ako komédia, málo vtipného humoru. Navyše by sa film vmestil aj do nejakých 75 minút, takže povedal by som, že celkom nuda. 50% ()

Madlenka26

Mám ráda filmy ze Sandlerem, ale tento patří mezi ty slabší. Jasně pár dobrých hlodů se tam najde, ale první polovina filmu těžce pokulhává a snaží se těžit z ničeho zatímco druhá půlka je o krapet lepší . Jako večerní oddychovka, když v TV nic není tento film bohatě stačí, ale jako komedii to nepovažujispíše je to rodinný film, místy to mělo sklony k trapnosti. čisté 3* ()

Radiq

Nepřekvapí, pobaví průměrně. Banda kamošů, který vídáme většinou v podobně laděnejch filmech a někdy i spolu, udělali komediu, která je průměrná. Vzhledem k nadprůměrnosti obsazení bych čekal víc, ale protože jsem nejdřív nevěděl, kdo všechno v tom hraje, tak mi to je jedno. A vubec - mě je všechno jedno. Neupřu tomu to, že jsem se několikrát dobře zasmál. A jako vždy, Rob Schneider je z nich nejujetější, chch... ()

StanislachKo

Absolútne nevtipné, priam nepríjemne kŕčovité. Nabúchala sa akože partia komikov (ktorá spolu vyznieva príšerne nekompatibilne), a už sa to povezie samo, ale neubránil som sa pocitu, že aj oni sa trápia, ako horkoťažko sypú hromadu neoriginálnych a absolútne nerezonujúcich vtípkov. A to celé zasadené do toho otravného amerického ideálneho rodinkárstva... Tiež veľmi nechápem čo tam robil Buscemi a že sa na takéto niečo vôbec dal... A to sa fakt točí dvojka? REALLY?!? ()

spitr

Pohodová oddychovka, pokud potřebujete vypnout. Mě se tento film moc líbil, rodinná komedie ze života o partě přátel a rozmazlených dětech, které se neumějí bavit. Z hereckého obsazení je to jeden magor vedle druhého v čele s mým oblíbencem Sandlerem, takže o bláznivou komickou podívanou zde rozhodně není nouze. Užijete si uvolněnou atmosféru a pozitívní energií. Rozhodně nic pro věčné filmové intelektuální rádoby kritiky, ti ať si jdou raději vyzkoušet střílení šípu do vzduchu. ()

Courtemanche

Viděno náhodně v televizi. Průměrný příběh ale hoodně a povedených gagů. Veliký dík patří všem hercům že svou účastí nenechali aby z toho bylo další nemastný romantischerodinný klišé a la Sandler. Čtyři hvězdičky protože se potvrdilo že nejsou potřeba nevkusné vtipy aby mohla být zábava. 3,5/5 ()

Jackxx

Film prakticky bez příběhu, od kterého jsem nic nečekal. A nakonec jsem se opravdu zasmál a jako odpočinkový film vřele doporučuji;-) ()