Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

char_t

Žánr nechutných teen komedií už je zřejmě vyčerpán, tak přichází nechutné teen fantasy! Musím uznat, že ve středověkém prostředí se podřadné vtipy o genitáliích apod. snášejí o chlup lépe, navzdory mizerným hereckým výkonům a prvoplánovým vtipům jsem se celkem bavil. ()

Kaktusak12

No čekal jsem to víc ostrý, nebo prostě vtipnější. Jakožto velký fanda Franca jsem se rozhodl zkouknout to, a narozdíl od Pineapple express, This is the end nebo Interview, to bylo NIC MOC. Vtipných scén bylo méně než málo. Hvězdičku navíc dávám za McBridea, který byl velkým majákem v jinak tmavém filmu nudnosti. ()

loki5

špatné je, že tohle není ani zábavné ani zajímavé teda kromě scény s Natalií. 1,5 hodiny nudy s asi dvěma povedenými vtipy. Hrozně promarněný potenciál. ()

Wallis3

"VAŠE VÝSOSTI! OMLOUVÁM SE ZA SVOU ZRADU. NAŠE VÝPRAVA NYNÍ JEDNOU JEST!" "JESTLI JE TVOJE VAGÍNA PODOBNÁ MÉ RUCE, NEBUDE PROBLÉM!" "NA ŠUKÁNÍ!!" Bylo to heroické, bylo to úchylné, Natálka tomu dodala kulervoucí sexepíl a byla to bžunda!!! ()

cogi

Dobré zpracovavá komedie, škoda, že někdy těch oplzlostí bylo až moc a úroveň filmu spadla do úrovně typu scary movie.Škoda, možná by byly i čtyři hvězdičky. Pruďas byl parádně ztvárněný, určitě někdy v budoucnu se podívám na film znovu ()

radaza

Ale co, byla to zábava. Co mě mrzí, že se z toho dalo vytěžit daleko víc, humor byl ke konci už trošku jednotvárný. Trochu jsem nepochopil, proč se Franco celou dobu dementně tlemil, ale asi to šlo z nitra postavy. Hodně jsem se smál, ale nějak nemám touhu to vidět podruhé, takže za 3. ()

PEZ

Perfektna fantasy blazniva komedia plna Sword and Sorcery, sexistickeho humoru, nadavok a Natalie Portman. :) Dost na hrane, ale mrte zabavne. Takto ma vyzerat moderna parodia na historiu. Big props pre Natalie za zobratie takej role. Fuck yeah! :) ()

studo

Po návšteve kina musím skonštatovať že som sa viac bavil na priblblých vtipoch od mcbrida ako na druhej rozbíjačke v Bankoku. Možno to nie je pre každého, no ja som sa v kine výsostne bavil... "If you want to fuck her, you must fuck me first!" ()

bolf!k

Bláznivý. Sice ten humor není zcela korektní, ale nejedná se o žádný fekální vtipy. Pokud má člověk rád ironii a chápe nadsázku, tak se myslím bude dobře bavit. 80% ()

Charlie84

Překvapení. Jeden tak nějak čeká, že to bude vtipné především svou debilitou...no pravda, zvlášť hlubohé fóry to nejsou. Ale nemůžu si pomoct, "fuck" je dávkované inteligentně ve chvilích, kdy se to hodí, sexuální humor dosahuje svého...ehm...vrcholu, ale hlavně nikdo ze sebe ve filmu nedělá idiota, co víc, všichni mají (ať sebe přestřelenější) dobrou motivaci pro to co dělají. Je tam všeho tak okorád, výjmečně si nejsem jistý jestli by vyšší třeskutost v tomto případě byla k dobru. Nápaditou a přehlednou akci můžou Your Highness seriózní filmy leda závidět. Shrnuto podtrženo, proč nepřihodit jednu hvězdu navíc. A ano, "Magic, motherfucker!!":):) ()

Kingjiri

"Už jsem unavený, jak každý saje z tvých prsů, protože ty budeš králem. A nikdo nechce nic z mých koz." Podobně šílenejch hlášek je tu víc než dost, takže si příznivci vulgárního a infaltilního humoru přijdou na svý. Zajímavý ale je, že tyhle hlášky nepůsobily nijak rušivě a já si tuhle komedii stejně užil. Nějak mi zdejší způsob humoru nevadil a paradoxně mi dával tenhle film větší smysl, než většina dnešních komedií. Pravda, nebyla to až taková zábava, jak jsem čekal, ale pořád hodně slušnej průměr. Myslim, že filmu taky hodně pomohlo slušný herecký obsazení. Dávám čtyři hvězdy, což je na snímek ze středověku, kde se hulí, velmi slušnej výkon:) ()

LojZza

Mam rad tyhle stredoveke fantasy komedie (se slzou v oku vzpominam na Brooksova Robina Hooda). Princ ale bohuzel nenaplnil tak uplne, co jsem od nej cekal. Celkem zvlastnim ukazem u tohohle filmu se mi stalo to, ze kdyz jsem si v prvni polovine rikal, ze tohle bude dalsi film s humorem na urovni Desnejch Bijaku, tak ve druhe pulce (kdyz se mi ten humor dostal pod kuzi) jsem se smal kazdou chvili. McBride solidne hlaskuje ale Franco misty az nesnesitelne prehrava (zamerne samozrejme). Za mne tedy takovy lepsi prumer. ()

Torgal

Bohužiaľ potenciál filmu zostal nenaplnený, ale i napriek tomu som sa pobavil solídne. Neustály vulgárny humor (zväčša sexuálnej povahy) pôsobil miestami kontraproduktívne, väčšia umiernenosť v tomto ohľade by filmu len prospela. Našťastie to ale nie je len nesúrodá zmäť narážok na penisy a vagíny, ale príbeh, ktorý to všetko spája dohromady je sám o sebe prekvapujúco funkčný (i keď značne neoriginálny a jednoduchý). Z technickej stránky vyčnieva hlavne pompézny soundtrack Steva Jablonskeho, zvyšok je štandard. S hodnotením som váhal medzi tromi a štyrmi hviezdami, ale Natálkyne tangáče a fakt, že na trhu je minimum neinfantilných fantasy filmov rozhodli. 7/10 ()

moviechecker

Ako čítam tie komentáre tak sociálna kultúra československého národa naozaj rapídne upadá rovnako ako americké komédie. Dokázal som to dopozerať len vďaka Natalii. Prečo sa dnes musí všetko točiť len okolo penisov? Áno, z chuti som sa zasmial na tej stupidite asi 4x, ale to mi nestačí. Nie je to nič iné ako ďalšia perverzná paródia typu Date Movie. ()

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo