Arogantní a líný princ Thadeous strávil celý život ve stínu staršího bratra Fabiouse. Závidí mu jeho odvahu, hrdinství, oblíbenost a příští post krále. Z poslední výpravy si Fabious přivezl krásnou Belladonu, aby ji pojal za manželku. Než se svatební zvony stačí pořádně rozeznít, objeví se čaroděj, který nevěstu unese na svůj hrad. Thadeouse zaskočí, když mu královský otec přikáže pomoci bratrovi získat zpět unesenou dívku a zničit čaroděje Leezara. Na cestě za záchranou potkávají krásnou, ale velice vznětlivou lovkyni Isabel, která má s Leezarem nevyřízené účty. Na cestě za záchranou Belladony je čeká mnoho nástrah a zrádných manévrů, při nichž může Thadeous konečně dokázat, že je stejně statečný jako jeho bratr. (TV Nova)

optimus0s

70% Ulítlá komedie, při které jsem se smál od začátku do konce. Byla zde spousta nápadů a hlavně většina z nich byla využita. Ale ten kdo nemá rád sprostou mluvu a narážky na sex, ať dá radši ruce pryč. ()

Va55ago

mozno naladou, mozno dobou, mozno casem ... ale kazdopadne sem se nasmal jako uz dlouho ne-e. Pomerne kvalitni vyprava ( esliva to vse nebyly triky ), luxusni hudebni doprovod, mraky gagu ktere me opravdu rozesmaly + Natalka v tangach ( ehm ... pardon ). Prehravajici J. Franco ( je neco co on neumi zahrat ?! ), pak ten pan v hlavni roli ( neznam ) a jeho "nenapadny" sluha ... EPOX ... a ted du spat ^^ P.S. Videno se sluchadlama na pocitaci ( a rek' bych, ze to byla unrated verze [ jinak nechapu, ze .... ale nic, sak Vy vite ;) ] ) ()

hazaba

Krutě nekorektní, přehrávající, vulgární snímek, kterému nemůžu upřít, že se od průměrné hollywoodské produkce hodně odlišuje. Přiznávám, že jsem se místy bavila, především u dialogů, které byly dovedeny ad absurdum, ale předpokládám, že film rychle vyšumí. ()

Toka

Vtipná luxusně zpracovaná parodie na tento typ filmů s rytířskou tématikou. Na Natálii Portman a Zooey Deschanel se hezky kouká, vtipy jsou povedené, já se královsky bavil. ()

mala_kea

Velmi samoúčelná a hrubozrnná parafráze na hrdinské příběhy, která je v první polovině spíše trapná a nevkusná, v druhé polovině díky bohu docela zábavná. Jinak ale nic nejede na plno a neustálé fuckování se také velmi záhy omrzí. Funguje v podstatě jen minotauří penis a pak zvrhlé momenty typu "Nevinná Zooey Deschanel se natahuje po minotauřím penisu"... Naopak zhulený věštec je přešlap epických rozměrů a obecně platí, že David Gordon Green naprosto nezvládá kombinovat odlehčenost vyprávění s naprosto vážnými, seriózními a brutálními momenty, což byl zcela zásadní problém už v Pineapple Express.. ()

*Colorado

Trailer posunul očekávání mnohem výš, hodnocení diváků je pak rychle srazil dolů. Výsledek - někde mezi :) Musím říct, že jsem se bavil, ačkoliv kvalit traileru film určitě nedosahuje. Určitě jsem neměl problém s jazykem jako mnoho ostatních. A opravdu se mi líbilo obsazení herců, to mi hodně sedlo. Třeba takový James Franco nebyl nikdy mým oblíbencem, ale tady dobře přehrával a jeho hrdina byl takový dobrý ňouma. A výborný byl Justin Theroux alias čaroděj Leezar, ten mě bavil hodně. Stejně jako u Thora jsou to asi slabší 4*, ale tři by byly málo, protože jsem se bavil. ()

Luk Skywalker

Příjemná oddychovka, sranda to je, ale vtipy jsou většinou sexuálního ražení, což je jiný pohled na středověk než známe, ale kdo ví, jak to tehdy bylo:-D. Obsazení je pro mě neznámé, snad jen výjimka v podobě sličné bojovnice (Natalia Portman), které je zcela postradatelná a její roli mohla zahrát jiná herečka či nemusela být ve filmu vůbec. ()

BOURQUE

Film, kde nič nevypadá tak, ako by malo vypadať. Je to komédia a tým pádom autori scenáru nedali väčší pozor na dej. Na druhej strane to zase režisér nemal dobre premyslené svoje myšlienky. Napriek tomu, hlavne prítomnosti N. Portmanovej a J. Franca, aspoň raz sa na to dá podívať, hlavne vtedy, keď máte horšiu náladu. Hrozí, že vás to tak trošinku aj rozosmeje. Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

Adm.Nelson

Od žien pochopím tie nízke hodnotenia, pretože takýto vulgárny sexistický humor je presne to, čo ženy uráža a na čom sa zase veľmi dobre bavíme my, chlapi, v krčmách. V spojení so stredovekým svetom to vyznieva ešte viac vtipnejšie a aj keď sa nájde niekoľko hluchých miest a nie všetko sa vydarilo, bavil som sa kráľovsky, pričom scéna Courtneyho s Minotaurom bolo niečo tak zvrátené, že ešte teraz, keď si na to pomyslím, je mi strašne do smiechu. 7/10 ()

Dejnasp

No, myslela jsem si,že to bude příjemně strávená hodinka a půl, ale místo toho jsem musela vytrpět toto. Ty vulgární a povětšinou nechutné vtipy, které kdyby by tam nebyly, tak to mohla být pěkná "pohádka". Herci taky nestáli za moc. Snad jen Natalie tam hrála, ale upřímě nechápu, jak se mohla snížit k něčemu takovému. Natalie a James měli obrovský úspěch ve filmu Černá labuť a 127 hodin, filmy nominované na Oscara a odkývnou takovou hloupost. Možná se to někomu líbilo, ale mě rozhodně ne. ()

Romeo5 odpad!

Komedie / Dobrodružný / Fantasy? Ani jedno mi nějak nesedí.Tenhle druh humoru mi přijde trapný a určený nejspíš pro jinou odrůdu diváka, kterých je co si budeme povídat taky dost... Přisprostlé dialogy mě tady spíš odradili než bych se po nich válel smíchy. Měl jsem dojem že s běžným a oposlouchaným dialogem pro děti to mohla být běžně podprůměrná pohádka ale ono to pro děti není proste hnus a zábava spíš pro ty jednodušší kterých je co si budeme povídat spoustu.... ()

J. T. Kirk

Já prostě musím dát 4*. Takhle vtipnou komedii, která má příběh a ještě k tomu je to z části fantasy jsem už dlouho neviděl. Efekty jsou vinikající, hlášek je tu až, až a obsazení trojky hlavních hrdinů, je hodně dobré. Nejvíc mě asi rozsekal Standa Kožený a pokaždé, když si na něho vzpomenu, tak prostě nemůžu :D. Konec byl, jak se patří dobrý. Víc takových komedií! ()

Arronax14

Měl jsem prakticky nulová očekávání a až překvapivě dobře jsem se pobavil. Dal bych snad i více hvězdiček, nicméně některé až south parkovské momenty byly střídány vyloženě trapnými situacemi, které mě zase posadily na zem. Suma sumárum, myslím, že film si pěkných 60% určitě zasluhuje. ()

Rockerman

Dost se divím "Natálce", že se angažovala do takovéto taškařice. Na druhou stranu je dobře, že se objevila, protože do té doby jsem měl chuť film hodit do odpadu. Do půlky je to velká nuda, proložená nevtipnými, oplzlými fóry. Od okamžiku, kdy se objeví "Ona", jde úroveň filmu viditelně nahoru. Sem tam se povede i nějaký ten vtípek, scény jsou akčnější a také triky jsou působivé. Takže abych to shrnul. Jeden bod za pár solidních vtipů. Druhý za zlepšení ve "druhém poločase", a ten třetí samozřejmě za Natálii, která vše osvítila a vylepšila. No a pak už adiéu, vícekrát netřeba vidět!!! ()

Krchy

Hodně solidní úlet. A já se u něj dobře bavil, protože jsem nic jiného nečekal a pohrdavé rádoby intelektuálské pózy mě přešly už hodně dávno (pokud jsem tedy nějakými kdy trpěl, to musí posoudit spíš jiní). Kadencí sexuálních vtipů a narážek to pravděpodobně trumfne i Terrance a Phillipa, místy je to poněkud nechutné, ale to s přehledem vyvažuje atmosféra, kdy jde fakt vidět, že se ti herci sami baví a na nic si nehrají (tohle zavání paradoxem, ale co už). P.S.: Půl hvězdy navrch za minotauřího ptáka, to mě fakt sejmulo :) ()

RakeW

Hezká jednoduchá pohádka na dobrou noc s kouzelnou hudbou a nějakou tou nechuťárnou navíc. Oplzlým (rádoby) vtipům jsem se vesměs nesmál, ale nevadily mi natolik, aby mi zkazily jinak nečekaně povedený a dějově zábavný hero quest s příjemným množstvím sympatických herců, zejména Lewis a Dance potěšili (nicméně z Igy Wyrwal asi herečka nebude). ()

RedDuck

Tady si zase někdo natočil něco pro sebe. Nejvíc mi to připomínalo hodně drsného Garfielda ve středověku, český překlad podle mě vůbec hlavní postavu nevystihuje. Sexuálních narážek tu bylo asi na pět teenagerských komedií a ani jedna nebyla vtipná. Hvězdičku za morální nejednoznačnost hlavního hrdiny, která mě vždy pobaví. ()

7ynek

Samoúčelně sprosté? Já se tomu zasmál. Budoucí princezna se jménem Belladona, Minotauří penis, čaromrděj a zlý čaromrděj. [7ynek][60%] ()

Olík

Epická buranskofantasy řacha ze šuplíku korunního prince kopulačněvidláckého humoru Dannyho R. McBridea…….jsem pro všemi deseti. Jsou v životě lidském momenty, kdy je třeba přesně tohoto druhu odreagování. Ale když už se vydám cestou nekorektního prznění modrookých princezen, tak z ní zkrátka neustupuji!!!! Kdo sejde, může také najednou zjistit, že točí víc fantasy než komedii a to si hádám typovat, nebylo záměrem. ()

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo

HBO a Peter Berg zredukují lidstvo