ssscream

Úžasně nápaditý film s kouzelným příběhem. Film začal a já jsem zjistil, že se od něj nemůžu odtrhnout a zajímal mě víc a víc. Pokud jste měli rádi seriál Báječná léta, tak tohle stojí za shlednutí. ()

MaxQ69

Takovéhle filmy vážně miluju. Flipped mi tak trochu připomíná můj oblíbený seriál Báječná léta. Nejedná se o kdovíjak velký Meisterstück (i když v rámci posledních Reinerových děl celkem ano), ale opravdu mě zahřál u srdce. S úsměvem jsem pozoroval každý moment a i když přiznávám, že mi různé úhly pohledu později trochu lezly na nervy, byl to velmi příjemný zážitek. Hezké, jednoduché a milé. Za mě 90%. ()

Ruadek

Důkaz, že lze natočit výborný film i bez hereckých hvězd, stačí výborný režisér, slušný scénář a dokonale vyvážená směs těch správných přísad. Je to vlastně jen další příběh zamilované holky, která našla svého chlapa. To vše v retro atmosféře s výborným soundtrackem, výbornými herci a příjemnou kamerou. Má to všechno, co to má mít a nikde nic nechybí ani nepřečnívá. Hodně milý film. **** 25.3.2011 ()

Honzad007

"První láska je los, který nevyhrává, ale celý život si pomatuješ jeho číslo. " Neskutečně příjemná podívaná plná upřímné filmařiny, herectví, krásných obrazů a líbivých dialogů. Můžete u něj naprosto vypnout, ponořit se do příběhu, bavit se, unášet se vlnou lehkosti a jen si to užívat. A o tom by filmy měly být. Krásné film, který potěší a zahřeje. ()

chunue

Velice silný zážitek. Nazačátku sem Madeline naprosto nenáviděl ale ke konci jsem si k ní našel cestu a dokonce jí i fandil. Pro mě naprosto jasných 5* ! Nejslabší místo filmu je ten nechutnej plakát kterej sem někdo přidal. ()

Hans07

Nějak nevím co k tomuto filmu napsat...možná jen, že to pro mě je VELMI příjemné překvapení a že takový film mi už dlouhou dobu scházel. S radostí mohu dát 5 hvězd a tento film vřele doporučit. ()

saillor

Film o dětské lásce vyprávěný střídavě z pohledu obou protagonistů je příjemným pohlazením. Kéž bych taky zažila tak pěkný příběh své první pusy. Po slabším období se Reinerovi opět jeden kousek velmi vydařil. I když pro mě stále vítězí Když Harry potkal Sally. ()

Grim

...je to romantické, je to pekné a nieje to klišé ani gýč...je to pekné a film ukazuje krásu medziľudských vzťahov... ()

mseet

V jednoduchosti je krása! Flipped je o obyčejných, ale opravdových věcech. Svoji atmosférou a náladou mi připomíná seriálová Báječná léta. V dnešní záplavě přebarvených akčních spektáklů působí jako zjevení, které pohladí po duši. 90% ()

Lenny.cz

Dětská láska na první pohled. Ona se do něj zamiluje na první pohled, potom ztrácí iluze, ale kdykoliv ho uvidí, zamilovává se znova a znova. On necítí nic, postupně zjišťuje, že tu holku vlastně miluje a nevyzná se v sobě. Oba jsou ještě děti a právě to je na tom krásné. Dokonale zpracovaný film, který má příběh, nenudila jsem se u něj, chvílema jsem se usmívala a celou dobu s oběma soucítíla. Skvělý styl vyprávění, ani mi nevadilo, že některé fráze slyším 2x. Film mě naprosto dostal, určitě to není naposledy, co jsem ho viděla. 95% ()

Shinnie

Nádherný film. Dlho som jeho pozretie odkladala no prekvapilo ma s akým humorom a zvláštnosťou je pojatý. Vidíme vždy to čo sa udeje, z dvoch pohľadov. Ona je doňho zamilovaná, on ju neznáša. Čím plynie a roly sa otáčajú. Je až neuveriteľné, že také obyčajné veci sú pojaté tak milo a neobyčajne, že si tento film zapamätáte. Zrod detskej "nesmrteľnej" lásky, ktorá zľahka prekoná všetky romanci o upíroch dohromady. A dovolím si tvrdiť že tromfne aj väčšinu romantických komédií, ktoré šablónovito opakujú ten istý príbeh, s tou istou podstatou. Podstata je tu rovnaká, no ten príbeh tak neobyčajne krásny, že si radi zaspomínate na tie časy, kedy sa to isté dialo Vám. ()

Cvachetka

Tento film má svou nevinnost, své kouzlo, kterým dokáže chytit za srdce. Úžasný film, který si můžete pustit prakticky kdykoliv a nikdy neurazí. Hlavní postavy dobře vybrány. Pro mě 100%. ()

Dana1926

Tohle mě fakt vzalo říkam si nějaká dětská laska co z toho může vylézt. Ale jakým způsobem je to natočené to je něco svěžího. První pocity k někomu druhému, popírání a následné smíření navíc se zajímavým pohledem kluka a holky na tu samou situaci. Strašně se mi líbily Madeline Carroll a Callan McAuliffe lepší herce fakt vybrat nemohly. Vážně krásný film nic moc jsem si neslibovala o to víc jsem se pak bavila. A navíc je jen málo filmů, které mě takhle zahřejí u srdce. Och ta první láska doufám že jim to vydrželo.... ()

Nyanka

Ihned spadá mezi mé oblíbené. Žádná vyumělkovanost, jak jsem se tu někde dočetla... Knížku si určitě přečtu .. :o) ()

hlob

Za detsko-romantickym pribehom je to hlavne pribeh o dospievani, rozhodnosti, odvahe mat a vyjadrenit svoj nazor. Viem si ho predstavot ako lietmotiv niekeho manazerskeho kurzu asertivity. Velmi nevinne podane a preto sa tak lahko dostane divakovi pod kozu. "Nemusis mat pravdu, ale hlavne mas na vec svoj nazor a vies ho povedat". ()