Gamekeeper77

Krásný film vyprávěný ve dvou různých perspektivách, který mě vždy vrátí do těch hořkosladkých časů prvních lásek. Myslím, že snad jen necita se v něm neuvidí. 87%. ()

Ukrizku

Ojediněle něžné, trpělivé, vkusné. Na začátku jsem si říkala, jak taková správná holka může toužit po napomádované atrapě v kalhotách. Nakonec musím dát své dospívající holčičce za pravdu, Bryce je u sázení platanu sladkej k sežrání. ()

mirkath1

Legrační na tomhle filmu je fakt, že takto si různé situace vysvětlují muži a ženy, až do pozdního věku. Prostě každý jinak. V tom je jádro pudla ve vztazích-uvažujeme jinak. :) ()

Tominni

Příběh Juli a Bryce a jejich vztahu na škole, příběh o dětství a tom, jak k sobě hledat cestu, se střídavým pohledem z perspektivy Bryceho a Juli. Film, který je laskavý, něžný a tak krásně pohladí po duši. A to není vůbec málo. Díky Robe Reinere! ()

Petule3

Moc milý a roztomilý film. Fakt. Úplně jsem si vzpomněla na časy prvních lásek. Že to bylo vlastně to největší "vzrůšo" a taky nejsilnější pocity a emoce. Zaplavila mě krásná nostalgie a nechala jsem se jen unášet plynulostí příběhu. Nemůžu vytknout vůbec nic. ()

Vera2613

Nemôžem tomu uveriť že som tento film videla až teraz. Ale ako sa hovorí radšej neskoro ako nikdy. Do deja má vtiahol hneď na začiatku a ani neviem čím to bolo. Štýl rozprávania mi veľmi sadol rovnako ako aj herci. Celé to bolo veľmi pekné, milé a aj ma to dojalo. Za tento film musím dať plný počet pretože bol nežný a úplne skvelý. Proste ma dostal. Niekedy v budúcnosti si ho určite niekedy pozriem. ()

Grondal

Ukážkový prípad, ako sa dá aj z mála, stvoriť veľa. Príbehy o „detských“ láskach, tu snáď s nami budú vždy, pretože filmový svet by bol bez nich omnoho chudobnejší a hlavne keď by sa jednalo o také výborné kúsky ako je tento. Svoj pocit po dopozeraní filmu by som najlepšie charakterizoval ako „povznesený“ a tento určite zapôsobil viac ako kdejaká opulentná akčná veľkoprodukcia. Pohrával som sa aj s myšlienkou na piatu hviezdu, ale na to je predsalen film príliš krátky (niektoré témy vyšumia do stratena) a extrémne nízky rozpočet (predpokladám) sa prejavuje na kamere, ktorá miestami pripomínala produkciu Hallmarku. V každom prípade, ťažko sa mi hľadajú ďalšie slová, pretože tento film je pocitoch a jedenkrát vidieť je viac ako 100x počuť (v tomto prípade čítať), takže vrelo odporúčam každému, kto nemá v hrudi miesto srdca kameň. ()

riza-do

Jestli bych měl dát nějakému romantickému filmu plný počet, nechť je to právě tento. Příjemný příběh dvou mužskoženských pólů pohledu na dozrávání a první lásky. Žádné třpytky ani vulgární snaha zapůsobit. Žádná komedie nebo Popelka. Jen příjemná dávka minulosti na pozadí nevtíravého, hravého, originálního a dojemného vyprávění něčeho mimořádně milého ač/až možná naivního, ve kterém však vizuální stránka záměrně mlčí. ()

PlayEasy

Není to komedie, u které byste se váleli smíchy, není to romantika, u které byste chrochtali blahem a není to ani drama, u kterého byste uronili slzu. Zato je to snad nejvíc feel-good film, který existuje! 80% ()

Bobofon

Kýčař Rob Reiner vyplodil další nostalgický kousek, přeplněný falešným sentimentem, ale postrádající jakékoliv opravdové kouzlo dětských lásek a školních trablů, které by člověka chytlo za srdce. Stejně nudné a vyumělkované jako starší bratr tohoto filmu Stand by me. ()

frog.g

Dokonalost sama. Líbilo se mi zasazení do 50. a 60. let, s tím související hudba, líbilo se mi herecké obsazení, líbil se mi příbeh a hlavně!!! se mi líbilo dívat se na jeden příběh očima obou aktérů, o což se snažím i v reálném světě, ale většinou bezúspěšně. Tudíž jasných pět hvězd (ne hvězdiček). ()

Chose87

"Vánek nádherně voněl, byl plný slunce a divoké trávy..." "...té nejsladší vůně na světě" V podobně sladce najivním nádechu se nese celý film, který se dokonce i mě, nesympatizantovi romantických slaďáren, svou jednoduchostí dostal pod kůži. ()

Nupaky

Tomu se říká kouzlo dětství :) Krásný příjemný film,který krásně zachycuje "osudové" okamžiky dětství...Takové filmy někdy chybí, protože ne často Vás film pohltí jak tento :) ()

Rudy77

Film,ktory vám dovolí aspoň na chvílu preniesť sa do svojích detských čias....a k tomu sa na to veľmi príjemne pozerá. Reiner, aj keď sa občas potkne, vie pôsobivo natočit akýkoľvek žáner... ()

brtko

Flipped je naozaj krásny snímok o láske. Dej v podstate ničím neprekvapí, ale možno práve jeho jednoduchosť bola dôvodom, že som sa miestami pristihol, ako sa nedokážem odpútať od deja a odlepiť od obrazovky. A práve také filmy si veľmi cením. Taktiež slušné herecké výkony ma donútili k najvyššiemu hodnoteniu. ()

Jack.Pott

Hřejivé jako kuřátko, jež se Juli vyklubalo ze starostlivě hýčkaného vajíčka. Bez odvahy nelze smysluplně žít. A díky Bohu za dobrou duši, jež se šťastlivci vplíží do života a jako světluška ukáže správnou cestu. ()

yatan

Mily maly filmik, ktory budi miestami nudny dojem tym, ze sa da velmi lahko predvidat no pre cistych teenegerov je to mozno must see. Ostava len otazka ci cisty teeneger este existuje..ak nie, komu bol namiereny tento film neviem. Aj ked sa zda ze film rozobera podstatu vztahu medzi dvoma pohlaviami, je ten film tak trosku o nicom. To mile hrejive miesto vo filme je mozno prave nasa predstava, kiez by som si taketo nieco mohol zopakovat a mat znovu 12r. Vyborna mlada Madeline Carroll. 6/10 ()