Marni na střední škole zažívala peklo. Dnes je z ní úspěšná kariéristka, ale vzpomínky na příkoří, které jí způsobovala oblíbená roztleskávačka Joanna, ji stále zalévají studeným potem. Marni si cestou domů na svatbu svého bratra Willa k velkému zděšení uvědomí, že se brzy stane švagrovou své úhlavní nepřítelkyně, která ji kdysi ponižovala před zraky všech spolužáků. A zjevně se učila od těch nejlepších, protože když byla na střední Marniina máma, musela snášet úplně stejné zacházení od Joanniny tety. Teď, když z nich má být jedna rodina, se Marni i její matka ze všech sil snaží nechat minulost minulostí. Na staré zášti se ale těžko zapomíná. A tak ještě než se rozezní svatební zvony, budou mít tyhle odvěké rivalky pár nových pikantních historek pro svá vnoučata. (HBO Europe)

MoiJe

Hah, Weaver a Curtis v jednom filme bolo iste snom mnohych fanuskov. Ze ale vo filme o zenskych strkaniciach... ()

moviesfan

Bál jsem se, jestli se nebude jednat o zbytečný komediální kousek s trapným humorem, ale naštěstí mě to celkem bavilo. J.L.Curtis a S.Weaver jsou zárukou kvality i zde. K.Bell se také neztratila. ()

khedy

Dvě hvězdy "s odřenýma ušima". Celé to bylo ("nečekaně") velmi předvídatelné, herecké výkony emociálně ploché a celkově mi byly všechny postavy tak nějak nesympatické. ()

Riddick77

Průměrné skoro ve všech ohledech, protože je to zoufale neoriginální, předvídatelné a plné přílišného moralizování. Nadprůměrné v obsazení, které dodává poměrně plochým a bezduchým postavám alespoň nádech zajímavosti a přitažlivosti. Celkově neškodná komedie o hříšném mládí, amorální pomstě a nutném "americkém" odpuštění. Nenadchne, neurazí a ve 100 minutách ani moc nenudí. 5/10! ()

blackrain

Takové hvězdné herecké obsazení toho mohlo nabídnout daleko více, ale i tak je to velmi pohodový filmy. Při prvním pohledu jsem myslela, že Joannu, kterou hrála Odette Yustman, hraje Megan Fox. Ty dvě herečky musí být utajovaná dvojčata, která byla tajně oddělena při porodu, protože jinak si neumím vysvětlit tu podobu. ()

ABLABLABLA

Taková průměrná komedie. Ale já se příjemně bavila. Normálně asi za 3*, ale vzhledem k tomu, že tu hrála moje oblíbenkyně Kristen Bell a vzhledem k nízkému hodnocené přihodím aspoň tu jednu. ()

movieband

Jednou stačilo, víckrát jen s posléze řízenou lobotomií. Když cítíte, že vám u filmu klesá IQ raketovou rychlostí, tak už se nejedná o komedii, ale tragédii. Pár kousků, co by stály za zmínku z filmu určitě stojí, ale jinak... Vtipnou komedii, aby v dnešní době člověk pohledal. 32% ()

BoredSeal

"You Again" nabízí mé dvě nejoblíbenější hollywoodské veteránky v rolích rivalek (Weaverová s Curtisovou, aby mě náhodou někdo nepochopil špatně) plus zajímavé téma šikanované a ponižované holky, co se po letech může pomstít své sokyni. Z toho prvního by se dala vymyslet bezva fungující komedie, díky prověřenému talentu obou dvou dam, bohužel jsou na plátně celkem málo a jejich příběhu se scénáristi tolik nevěnují. Z toho druhého by šlo udělat buď černou neetickou komedii nebo zajímavé drama (pokud by se tvůrci vyhnuli obvyklému příšernému happyendu, omluvám a smiřování) - ale tady film totálně selhává. Ze začátku to vypadá slibně. Pak ale nelogicky dostane záporačka záchvat špatného svědomí, pár minut je drama (deziluze ženicha, fňukání u ledničky) a na ten přeslazený happyend samozřejmě dojde. Za všechno můžou scénáristi nebo idiot režisér, který neví, co chce. Škoda. Hvězdička navíc za moje dvě favoritky, které mě nezklamaly. ()

tufr

Pozor napřed dočíst, než mě začnete hanit za tři hvězdy!!! Je to velmi průměrná komedie s klasickejma klišé co známe z každý druhý lepší komedie. Normálně bych tomuhle filmu dal bohužel jen dvě hvězdy, ale za cameo roličky Dwayne Johnsona, Rickyho Gervaise a za konec s Patrickem Duffym , bojovnejma babkama a hlavně za finále s mýma oblíbenýma Hall and Oates dám přeci jen ty tři hvězdičky!!! ()

Beagle

Ale tak dá se to vidět. Jak už tady padlo, obsazení je sympatické (Jamie Lee, Sigourney i Betty White s Kristin "April Rhodes" Chenoweth), některé scény docela ujdou, happy end je patřičně rozplizle romantický. A co na tom sejde, že scénář je postavený na prosťoučké myšlence, Pulitzera za něj jeho autor stejně asi nečeká...:) ()

Lord.Jim

Když odhlídnu od pár drobností (film je zcela amorální a není tam ani jedna sympatická postava) a ještě navíc k tomu zcela abstrahuji: tak se v něm nakonec několik drobně úsměvných scén objevilo. Ale celé je to tak typicky blbé americké až hrůza. Ta potřeba docílit satisfakce až za hrob, to mě vždycky dostane. Inu... ()

Meridius

Během sledování tohohle filmu mi hlavou několikrát probleskla otázka, zdali Odette Yustman nevyskočila ze stejné dělohy jako Megan Fox. Ta podoba je přinejmenším zajímavá. Samotnej film je neškodnou komedií, kterých jsme už viděli spoustu. Zde je velkým plusem povedené obsazení, ať už jde o zmíněnou Megan 2.0, Sig nebo architekta Titanicu. Cameo The Rocka se taky povedlo. ()

M.i.k.e

ničím vyjímečná a ve své podstatě děsně uječená a protivná záležitost,jejíž největším plusem je její obsazení.Osobně bych tvůrcům odpustil některá zaváhání,i fakt,že se jedná o slepenec všmožných a hlavně 1000x viděných klišé,ale muselo by to být aspoň trošku vtipné.Není...40% ()

Chen

Doufal jsem, že to bude vtipnější, ale i tak jde o uvolněnou komedii, bez vulgarit, ale s notnou dávkou neotravujících emocí, sympatickým hereckým obsazením a pár povedenými chvilkami. ()

HappySmile

Vlastně bych normálně dala 3 hvězdičky, protože tady nic výjimečného není, ale je to za dlouhou dobu jedna z mála komedií, kde jsem se opravdu pobavila. Je tu hodně věcí, které nebyly ideální, např. než se začalo dít něco vtipého, tak uteklo půl hodiny, což není zrovna málo... Ale jinak je to taková pohodová oddychovka, která nikoho neurazí. :) ()

Martin741 odpad!

Uzivatel verbal komentarom potesil, no lenze ludia tuna komunikuju normalne.  Reziser Andy Fickman natocil len dalsi umelny nudny radoby vtipny film. Humoru tam  velmi nebolo - ak vobec nejaky tam bol -  lebo humor je vec vazna, je to  ako krehka  nadoba na vodu, staci malo a rozsype sa. Tvorcovia sa snazia tvarit, ze pojedli vtipnu kasu, no ale to sa len tvaria   : 0 % ()

Elyssea

Ne tak špatné, jak jsem díky zdejšímu hodnocení očekávala. Tahle komedie není nijak objevná, originální nebo přehnaně vtipná. Je to určitě velmi dobrý film na holčičí dvdpárty. Jen jsem nikde neobjevila Stacy Keanan. ()

Sinn

Je to blbost, ale párkrát jsem se zasmála. Jen nechápu, proč se vždycky v podobnejch filmech zosnovatelé ďábelských plánů na překazení svatby / vztahu / čehokoliv tak hrozně diví, že tim jako vlastně někomu ublížili?! ()

J0hny5

Celkem v pohodě koukatelný pro nenáročnýho diváka, celkem mi i sedlo herecký obsazení. Od začátku jsem to viděl tak na ** , ale nakonec se mi to celkem i líbilo a ty tři si to podle mě zaslouží. Podle mě lepší než předešlé filmy Andy Fickmana a zaslouží si to i trochu lepší hodnocení. 65% ()