Paity

Vrchol "tvorby" Buda Spencera a Terence Hilla. Co k tomu dodat. Soupeření o buginu, závod v pojídání párků, balónková bitka, šílená jízda v hořícím autě mezi domy v těch nejprťavějších uličkách. To vše se mi stále připomíná, když slyším tu kultovní píseň k tomuhle filmu. Dodnes vlastně nevím, co za hru to tam ti kluci před garážemi hráli, jak tam měli to dřívko a nějaký špalík... ()

Ebon

Souboj Buda a Terenze o buginu, který jim znepříjemňují nějaký dotěrný přiserpoutka, co chtějí pozemek lunaparku. Naprosto nezapomenutelná komedie a ústřední motiv hudby, který ještě občas slýchám jako vyzvánění na mobilu u lidí v hospodě. ()

ti88na

Najlepšia komédia so Spencerom a Hillom, v ktorej sa pre mňa skrýva aj kus nostalgie, nakoľko išlo zároveň aj o komédiu môjho detstva, ktorú sme s bráchom radi sledovali. A vždy sme sa na nej nasmiali a hoci som ju už roky nevidela, nepochybujem že by ma ešte vždy pobavila. ()

Hanys_

Kultovka z dětství, která chtě nechtě zestárla. Nebo spíš jsem zestárl já a ke spokojenosti už mi nestačí kolovrátková choreografie a návykový song. Ale na faktu, že tahle dvojka utvářela mé dětství, to nic nemění. ()

Sayko

Come with me for fun in my buggy Come along let's go for the hell of it See the faces round they're all looking Wonder if they'd like to come for a ride. Geniální písnička, která se dostkrát opakuje a vystihuje celý film. Nekonečné bitky, vtipné náhody a Bud Spencer, kterého jen tak nenaštvete.. stará klasička! ()

Greny

klasická legrace, která nezlame stejně jako dvojne T. Hilla B. Spencer. I když jsem mladší vydání vždy mě tyto filmy zaručeně pobaví ()

mirkaaa

Nestárnoucí komedie s nerozlučnou dvojicí Bud Spencer a Terence Hill. Tento film patří k těm zdařilejším počinům z jejich spolupráce jako je Jdi na to nebo Sudá a lichá. Dalo by se říci, že je absolutně nejlepší. Zkrátka, když se ti dva rozzlobí, přijdou na řadu pěsti, začnou padat facky a o rvačku je postaráno. K tomu všemu svižná ústřední píseň Dune Buggy. V době reálného socialismu tento film (a jemu podobné) patřil k vrcholu zábavy. Já sama jsem na něm vyrůstala a výborně se při něm bavím i po letech. ()

Haymar

Jooo tak tohle je postě klasika. Dát míň jak 3 * by bylo rouháním (a to nejen z důvodu silné nostalgické fixace na velice velice mladá léta). Kdo tohle hodnotí nízko, ten zkrátka "tehdejší" dobu nepamatuje. Dvojka Spencer/Hill je už sice dnes "z módy" ale ty koule to pořád má (i když už ne takový :-)) ()

Wishkah

Buda Spencera a Terence Hilla sem měl rád v dětství, mám je rád teď a budu je mít rád až do smrti. Jejich komedie jsou výborné a zábavné. Tahle komedie je klasika, kterou si nenechám při každé repríze ujít a pokaždé se baví královsky. Tu buginu bych taky chtěl ()

Xavi6

Nejlepší komedie od dvojky Hilla a Spencera. Jsem rád, že dokázali po dlohé době čekání vytvořit jeden bezchybný jejich film. ()

Disease

Dal jsem to v ramci oprášení starých filmů pro pamětníky a doufal, že to dokoukám. Nejen že dokoukal, ale většinou se i dobře bavil. Kdysi jsem o filmu "Ballistic: Ecks vs. Sever" prohlásil, že jsou tam rvačky na úrovni Spencera a Hilla, za což bych se měl asi dodatečně omluvit... ()

J*A*M*A*L

Není třeba nic dodávat.Tohle jsou prostě frajeři které jsem hltal už v děloze své matky a hltám je čím dál víc.Na jejich filmy jsem zkrátka závislák a prostě je zbožňuju.Neznám člověka kterému by se tahle dvojka a jejich filmy nelíbily.(A teď mluvím vážně). Už od mala jsem hrozně obdivoval jejich rvačky a obdivuji je dodnes.Jejich filmy jsou prostě kult evropské filmografie.Na nich je dobré že žádný jejich film není nejlepší.Všechny jejich filmy jsou nejlepší to je to skvělé. ()

buzzwoody

Určitě nejlepší film s touhle dvojkou, a to suverénně. Mohl bych se na to dívat pořád dokola. Nejlepší scéna je sborová s Paganinim :D Donald Pleasence pobavil. ()

Zemřel Bud Spencer

Zemřel Bud Spencer