Reklama

Reklama

Terminator Genisys

  • USA Terminator Genisys (více)
Trailer 1

Budoucnost je temná. Soudný den v devadesátých letech minulého století zlikvidoval polovinu lidstva a ti, kdo přežili, se od té doby snaží marně vzdorovat počítačovému systému Skynet. Nejsilnější hnutí odporu se zformovalo kolem Johna Connora (Jason Clarke), jenž pro Skynet představuje největší hrozbu. Problém má vyřešit Terminátor, stroj na zabíjení s lidskými rysy (Arnold Schwarzenegger), kterého Skynet vyšle do minulosti, aby zabil Connorovu matku Sáru (Emilia Clarke) dřív, než svého syna stihne počít. Jenže i lidští rebelové mají přístupu ke stroji času a za Sárou pošlou vojáka Kylea Reese (Jai Courtney), aby ji pro změnu chránil před Terminátorem. Až do tohoto okamžiku se výše uvedený popis shoduje s dějem prvního dílu. Návratem do roku 1984 však dochází k zásadnímu bodu obratu. Kyle Reese zjišťuje, že Sára není bezbranná a vyděšená servírka, ale pořádná ranařka, kterou žádný Terminátor nemůže vyděsit, zvlášť když jí jeden takový stroj už pár let dělá společníka a ochránce. Jenže tahle zdánlivá výhoda může být k ničemu, protože Skynet má „prsty" všude a rozhodně chce zabránit tomu, aby tahle nesourodá trojice namalovala lidstvu růžovou budoucnost. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Tak rozhodl jsem se, že tomu udělám reklamu. Ještě pár odpadů bych prosil, protože vypustit takovou degešárnu ven a ještě jí tady vytvořit profil, to je fakt na pěst.

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Kobain , Lacike

Kobain: Ano, kouká. A takoví lidé vědí, že to není jenom o honění si trika a plácání se po zádech. 

Lacike: Já zas tuzemský trh úplně bojkotovat nechci, současný stav mi ale vadí nemálo - a na bonusy se dá narazit výjimečně, snad jenom u blockbusterů (a ještě ne všechny, např. audiokomentáře apod.). 

psycholog83: Nevím, jak na Slovensku, ale v České republice stahování není nelegální, až sdílení. A vzhledem k počínání FilmAreny si M:I - RN stáhnu, případně si nechám poslat recenzní disk, než abych si koupil dvoudiskovku s adekvátním množství bonusů, které jsou pro všechny, nejenom pro ty, kteří sypou jednom e-shopu (fakt ne fan webu) nejvíc. 

na příspěvěk reagoval Lacike

Kobain

Kobain (hodnocení, recenze)

A co jako? Já si to taky stahuju.... a mám se z té nelegality posrat?

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Bluntman

Ja od tohto roku bojkotujem vsetky blu-raye a vystacim si s mkv ripom. 

A pri troche stastia nie je problem narazit aj na bonusy.

na příspěvěk reagoval Bluntman

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Napíšu, protože mě to samotného štve. Ani ve Státech není exkluzivní balení anebo obsah omezeno na jednu síť prodejen, vždy je dostupná u více prodejců. U FilmAreny se to dlouhodobě týkalo steelbooků apod., což mi nevadí, ale teď to začíná zasahovat i obsah disku, který je ochuzen. U Terminator: Genisys chybí 100 min. film o filmu, u Mission: Impossible - Rogue Nation má chybět cca 50 minut dokumentů. U prvního to ještě oželím, u druhého mě to nemálo štve. 

na příspěvěk reagoval Kobain

DangerSpirit

DangerSpirit (hodnocení, recenze)

Jedna hvězda za snahu. Inak je to totálny odpad. Úplne týmto dielom posrali všetky predchádzajúce. Mám všetky štyri predošlé filmy Terminátora ale tento medzi ne na 100% patriť NEBUDE

na příspěvěk reagoval ywo666, Martin741, MEGAJOHN

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

A já měl zafixované, že se Ti Terminator: Genisys zamlouval. To nekoukáš na bonusy, když kupuješ DVD/BD? Zrovna u T:G ten bonusový disk má cca 100 min. film o filmu a pak rozbor scény s možností přepínání mezi úhly. 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Bluntman

Bluntman (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Spíš patří mezi cílovku. Každopádně doufám, že obchodní strategie Terminator: Genisys je jednorázový úlet, který se nebude opakovat. Jediná možnost, jak se dostat k edici s bonusovým diskem, je zakoupit buď směšně předraženou limitku s vyloženě odfláklou lebkou, nebo sypat prachy do FilmAreny, aby byl člověk v jejich hierarchii zákazníků na dostatečně vysokém místě pro možnost objednání T:G s bonusovým diskem. Ta dominance FilmAreny a monopolizační praktiky jsou zrůdné. 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

j.linhi

j.linhi (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

bůh je jenom jeden... a ten tu loni porazil dokonce i sedmčtyřijedničku v jisté, nejmenované, anketě ;)... takovej je to bůh!

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Bluntman

Nech ho. On pro ně evidentně pracuje, jinak totiž nepochopím jeho posedlost to furt cpát všude na každou diskuzi z Arnoldem :-)

na příspěvěk reagoval Bluntman

Související novinky

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

Miguel Sapochnik opouští Rod draka

01.09.2022

Režisér Miguel Sapochnik, mimo jiné tvůrce nejlépe hodnocených epizod Hry o trůny, se původně do světa Západozemí vracet nechtěl. Museli ho nakonec přemlouvat scenárista Ryan Condal a autor předlohy… (více)

Terminátor v kinech narazil

Terminátor v kinech narazil

03.11.2019

Den zúčtování je tady a Terminátorovi k vítězství tentokrát nepomůže ani Sarah Connor. A byť nemám nejmenší tušení, jestli ta věta ve skutečnosti dává smysl, protože tahle značka upřímně nikdy nebyla… (více)

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

Prequel Sopránových se hýbe kupředu

05.07.2018

Fanoušci kultovního seriálu Rodina Sopránů mohou být klidní. Tedy, jak se to vezme. Prequelový film o mafiánské rodině v čele se zesnulým Jamesem Gandolfinim (Pravdivá romance, 8 MM) se po rocích… (více)

Terminátor po mexicku?

Terminátor po mexicku?

22.11.2017

Tim Miller (Deadpool) se chystá režírovat nového Terminátora v produkci Jamese Camerona. Zapomeňte na Salvation a Genisys, jež se ukázaly být slepými uličkami. "Šestka" se vydá vlastní cestou a… (více)

Reklama

Reklama