Ničivé tornádo (TV film)

Ničivé tornáda

Akční / Drama / Thriller / Katastrofický

USA / Kanada, 2008, 89 min

• blackrain

April jako malá s bratrem přežila ničivé tornádo, které jí zabilo oba rodiče. Brácha se shlédl v šerivské hvězdě a April se dostalo tornádo do krve. Dívat se na to dalo, ale čekala jsem něco mnohem lepšího, něco u čeho bych měla nervy napnuté jako struny.(14.3.2010)

• Wacoslav1

Jako by tech tornad uz nebylo dost kez by vycucli tvurce techto sracovin(29.9.2012)

• golfista

Tak konečně jsem se "dočkal" .... Po čtyřech letech se mi podařilo shlédnout filmové dílo, které přesně pasuje do kategorie filmového odpadu. Nejstupidnější klišé akčního a thrillerového žánru vhozená do nejlevnějšího mixeru pana režiséra a "dílo" je na světě .... Někdy si říkám, kam až TV Nova dokáže klesnout a vždy má něco v záloze, čím dokáže překvapit ....(28.2.2011)

• maseer2

neskutečná ptákovina plná stupidních rozhovorů mezi matkou a dcerou.. 1* za ty tornáda(28.2.2011)

• Smok

Som si istý, že slovné spojenie "ničivé tornádo" v ušiach stredoeurópana nemá taký zlovestný podtón, ako u amíka. V rámci globálneho otepľovania sa ale možno dočkáme takýchto javov aj u nás a pre mňa to bude mať jedno pozitívum. Potom pochopím aj tento lacnučký televízny filmík.(14.12.2009)