Ničivé tornádo (TV film)

Ničivé tornáda

Akční / Drama / Thriller / Katastrofický

USA / Kanada, 2008, 89 min

• blackrain

April jako malá s bratrem přežila ničivé tornádo, které jí zabilo oba rodiče. Brácha se shlédl v šerivské hvězdě a April se dostalo tornádo do krve. Dívat se na to dalo, ale čekala jsem něco mnohem lepšího, něco u čeho bych měla nervy napnuté jako struny.(14.3.2010)

• Tuax

Tohle víc než o tornádech bylo snad o matce, která nevychzí s dcerou, jedná jako bláznivá, honí se za tornády. Samotných tornád je v tom sice vícero, ale to zpracování, možná nejhorší co jsem dosud s tornády viděl. Triky, efekty hodně špatné. K tomu fakt stupidní dialogy a jednání postav, tohle se nepovedlo snad ve všem v čem se to mohlo nepovést. Bez atmosféry napětí, nebo rizika, když při tornádu většina postav ve filmu jen čučí jak se to na ně valí a nebo si lehnou relativně kousek od něj a ono jim nic neudělá. Vtipné, ve špatném smyslu. 1/10(4.8.2013)

• Orlau32

Děs !!! Ne , že by to bylo tak napínavé, bylo to tak stupidní.(18.11.2012)

• Smok

Som si istý, že slovné spojenie "ničivé tornádo" v ušiach stredoeurópana nemá taký zlovestný podtón, ako u amíka. V rámci globálneho otepľovania sa ale možno dočkáme takýchto javov aj u nás a pre mňa to bude mať jedno pozitívum. Potom pochopím aj tento lacnučký televízny filmík.(14.12.2009)

• maseer2

neskutečná ptákovina plná stupidních rozhovorů mezi matkou a dcerou.. 1* za ty tornáda(28.2.2011)