Ali opouští rodnou Iowu a míří přímo do L.A., aby si splnila svůj sen a stala se zpěvačkou a tanečnicí. Hned první den narazí na noční podnik Varieté, který řídí vysloužilá kabaretní zpěvačka Tess se svým kamarádem a krejčím Seanem. Podnik má své dny slávy dávno za sebou a Tess bojuje o to, aby chátrající divadlo udržela při životě. Ali se do tohoto místa hned zamiluje a za podpory číšníka Jacka se v něm snaží prorazit. Tess je k jejímu snažení vrcholně skeptická. Ali nezbývá než vzít do ruky podnos a v roli servírky čekat na svou příležitost a bojovat o své místo na jevišti. Události však naberou rychlý spád, když její silný hlas způsobí, že se z ní nakonec stane hvězda, jakou vždycky chtěla být. (TV Nova)

gumolit

Nie som zrovna na takéto tipy filmov a aj príbeh je asi predvidateľný a jednoduchý ale musím uznať že Christine Aguilere to proste sluší je sexi , má skvelý hlas a dokonca na debut to aj dobre zahrala no a tá tanečná choerografia je na výbornej úrovni !Jasné nie je to film pre chlapov aj ked pozerať sa na tolko sexi tanečnic nenechá asi nijakého chladným samozrejme až na starú Cher :-))Aj ked herečka je skvelá! ()

vi.cky

Nečakala som od tohto filmu veľa, no príjemne ma prekvapil. Nevadilo mi, že to bol obyčajný príbeh ako sa z chudobného dievčaťa stane hviezda, no to množstvo výborných choreografíí, pesničiek a úžasné hlasy Christiny a Cher ma dostali. ()

Mikeel

No jo, muzikály maj prostě slabší děj, ale v případě Burlesque mi to vůbec nevadilo, protože mám rád, ba přímo miluju prostředí kabaretů a blyštivých show. Navíc Aguilera je majitelkou jednoho z nejlepších hlasů dnešní hudební scény a písničky byly taktéž dobré. U muzikálu to vlastně i stačí! ()

lareinna

Christina Aguilera má nepopierateľný talent, čo sa týka spevu. Jej herecký výkon sa mi hodnotí ťažšie, keďže toto je jediný film, v ktorom som ju mala možnosť vidieť. Dej tohto filmu ničím extra nevyniká, ale hudba a tanec to v mojich očiach vyzdvihli na požadovanú úroveň. ()

NickBrychova

Pro srovnání Nine vs. Burlesque - Nine je neskutečná nuda, světlými chvilkami jsou vystoupení Kate Hudson a Fergie. V kině jsem málem usla, děj úplně o ničem, díkybohu už si ani nepamatuju, o čem to pořádně bylo. U Burlesque jsem seděla jak přikovaná a ano - ikdyž jto má tak hloupoučký děj 'la American Idol (pěkná holka z maloměsta se stane hvězdou), taneční a pěvecké výkony jsou perfektní. Na mladé herecké obsazení se hezky dívá a celkově jsem z filmu měla dobrý pocit. Snad se bude líbit :) ()

Yardie

Lepších 60%. Taková totální oddechovka s jednoduchým příběhem, který je jasný od začátku do konce. Ale obsazení je fajn, herci takoví milí, zpěv výborný a celkově to rychle ubíhá a člověk nemusí nic řešit. Sem tam navíc nějaké vtipnější místo. Christině to tady navíc náramně sluší a ten zpěv je výtečný, i když to není zrovna má "krevní" skupina. Prostě a jednoduše pohodovka na odreagování. Howgh! ()

Domec

Peknej pribeh, dobry herci, skvela muzika a choreografie a celkove film pusobi velmi efetkne. Christina s Cher me mile prekvapily a potesilo me, ze mi tam dali i moje oblibeny herce jako je Cam, Kristen a Diana. Takze za sebe nemuzu jinak, ale jen chvalit. ()

kristynca

Burlesque o dost předčilo mé očekávání. Neřešte obsah, ten je beztak plně vyjádřen už názvem filmu. Nejsem fanynka Aguilery, ale ta holka fakt válí. Vůbec obsazení filmu se dost povedlo, ale tohle si prostě odpustit nedokážu... OMFG, proč ta zombie královna z Botoxova??? Copak je Jason Statham, aby nehnula ani brvou za celý celičký film!? ()

Greg25

Varieté je film, který představuje celou mainstreamovou kulturu oblasti Hollywoodu v kostce. Je to šálek čaje, kde najdete měřítko kasovního trháku bez inovace. V podstatě pásmo videoklipů spjené leukoplastí v podobě pár vět, kde by skoro ani nevadilo, kdyby byl film v tomto směru němý. Aby bylo jasno já to Varieté nevyčítám, už z toho důvodu v jakém prostředí se odehrává a taky z toho důvodu, že Cher a Christina Aguilera jsou zpěvačky s velkým Z a jejich hlas spolehlivě utáhne celý film sám. Jen škoda, že Cher nezpívala víc, její hlas je naprosto úžasný. Burlesque má lesk bez elegance, má dobrou choreografii a výborné pěvecké výkony jinak průměrných písní a způsob točení připomínající tvorbu dnešních videoklipů. Navzdory tomu, že "děj" až neskutečně připomíná film Divoké kočky (ten měl, ale slabší herecké výkony) a navzdory tomu, že film se místy až neuvěřitelně táhne, pomlouvat ho nebudu - je sice typickým produktem dnešní doby na který si už dnes večer asi nevzpomenu, ale narozdíl od jiných podobných snímků - ten zpěv za jedno zhlédnutí, nebo lépe řečeno poslechnutí stojí, napoprvé se nudit nebudete, trocha svižnosti by "v okolní omáčce", ale Varieté prospěla. Ale budiž, Varieté si totiž aspoň na nic nehraje, netváří se, že vyléčí rakovinu, tváří se adekvátně k tomu, co nabízí, což je na dnešní dobu ve filmové tvorbě velké plus. 55% ()

arcticsky

Impozantní Cher, sympatický Tucci, dobré taneční scény a slušně zpívající Aguilera - to jsou klady tohoto muzikálu. Odpustil bych jednoduchý příběh ale za celé 2 hodiny jsem slyšel snad pouze dvě písníčky, které měly nadprůměrnou úroveň. Když opomenu Madonnu, tak "Burlesque" a potom sólo pro Cher v opuštěném klubu. Ani zdaleka se to nedá srovnávat s mnou nedávno zhlédnutém muzikálu Bohémové..... Když si toto nepustíte, o nic nepřijdete. Průměr....... ()

dosig

Ten film je strašně dobrý a strašně trapný zároveň, z toho plyne 3*. Škoda, že místo Cher neobsadili někoho jiného, vypádá jak chodící zombie. ()

Gore

Příběh hodně podobný jako Showgirls, jenom tentokrát bez nahoty. Čas od času mám pro takový naivně blboučký filmečky slabost a někdy se potřebuju od těch překombinovanejch dramat nebo usekanejch hlav odpočinout, a takový filmy jsou přesně na to dělaný. Odpočinul jsem si a i když zpěv Aguilery nemusím, zde ani tak nevadil, resp. dal se přežít. ()

Pavelos

Tento příběh už je tolikrát ohraný, že už snad ani nikoho nedokáže překvapit, ale dost často dokáže potěšit. Ono, když se někomu povede něco tak zásadního, jako se povedlo Ali v tomto snímku, tak to je vždycky móóóóc hezký;-) Co se týká zpěvaček jako hereček, tak z mé strany hodnocení celkem pozitivní, skoro bych ani neřekl, že to jsou vlastně zpěvačky:-) Ač tomuto hudebnímu žánru zrovna nefandím, tak právě hudba pro mě byla asi ten největší zážitek. ()

embecka

Povedzme si, nosný príbeh stojí presne za päť korún a päťdesiat halierov. Vzhľadom k mojej slabosti pre Christinu, k tým trblietkam, pierkam, diamantom, lesku, ligotu, a vôbec - tomu, ako by som v tom podniku chcela tráviť dni noci pri pohári červeného... Sa mi to takto páčilo! ...berte do úvahy, ako veľmi som ovplyvnená vyššie spomínanými okolnosťami :) ()

KOZEL84

Ještěže ten film má Aguileru jednu z nejlepších zpěvaček na světě.Občas si ji poslechnu a to je hlas,že mi běhá mráz po zádech (z plastové Cher taky,akorát z jiného důvodu,ale její solo song byl taky hodně dobrý a výkon to na Malinu určitě nebyl.Sou stejně objektivní jako Oscaři).Jako herečka si Agui taky žádnou ostudu neuřízla i když tady hraje tak trochu sebe a zbytek je romantika.Vystoupení sou pěkné a všude se motá spousta hezkých holek.Hlavně Julianne Hough (Georgia) a ta jedna bloncka vpravo ;).Agui samozřejmě taky.Jejímu chirurgovi dávám za ten hrudník 5 hvězd a chirurgovi z Chirurgů 5 facek za to,že zase vlezl před kameru.Prosíím,nedělej to úúž!Takový Tucci by před ní měl naopak lézt častěji.Příběh je takový,že je to americký film!Dobrý koncík ;) ()

ashtangi

Překvapivě povedené. Ani mi nepřišlo, že to trvá 2 hodiny. Čas mi velmi rychle utíkal a navíc jsem si užil pár skvělých hudebních čísel. Především Bount to you - Aguilera a You haven't seen the last of me - Cher byly opravdu úžasné songy. ()

Aluminium

Hrdinka si splní svoj sen a nájde lásku, obstarožná mamá vyrieši svoje problémy, the bad guy dostane to, čo si zaslúži a hlavná bitch bude skrotená. Nebyť občasných dobrých vystúpení The Burlesque Lounge tímu, hodnotenie by bolo nižšie. ()

KlárkaD

Příběh samotný mě tedy moc nebavil-klasika-kterak chudé blonďaté děvče do velkého města přijelo a slavným se stalo, ovšem jevištní výstupy Christiny Aguilery v hezkých kostýmech jsem si užívala. Příběh o v dluzích se topícím kabaretu, zasazený do dnešní doby, kdy mají tyto podniky svá nejlepší léta již dávno za sebou, moc nefunguje. Ovšem jak říkám, Christina tančí a zpívá na výbornou! ()

May_tee

Hned na začátku musí být každému jasné, jak se to bude všechno vyvíjet a jak to skončí. Zápletka je totiž naprosto fádní a neoriginální. Já osobně Cher nemám ráda a Aguilera není žádná herečka. Ikdyž je to jako film hrozná blbost, ta muzikální část je fantastická. Ohromná show plná krásných písní, žen, skvělého tance a kostýmů. Takže se mi to nakonec vcelku líbilo. Překvapivě.. ()

edie sedgwic

Tento film bol velmi hlupucky, povedzme si to na rovinu. Ale stacili tie fantasticke kabaretne choreografie, hudobne vyplne a silne hlasy Cher a Christiny Aguilery medzi inac bezduchymi dialogmi a hned sa hodnotenie mojho povrchneho ja vysplha na styri hviezdicky. ()

Zlatý glóbus 2011 - výsledky

Zlatý glóbus 2011 - výsledky