Fantastická čtyřka

• USA Fantastic Four (více)

Ben, Sue, Johnny a Reed jsou obyčejní mladí outsideři, kteří mají sklony k bádání a překonávání hranic známého světa. Jedním z jejich cílů je i rozlousknutí problému interdimenzionálního cestování. Jakmile mají dojem, že tento úkol zvládli, vydají se na nebezpečnou cestu do alternativního vesmíru. Během pokusu a cesty do nepoznaného prostoru je potká nečekaná proměna. Po návratu se jim šokujícím způsobem změní nejen fyzická podoba ale především schopnosti. A tak se ze Sue stane Invisible Woman, která umí vytvářet silová pole, Johnny jako Human Torch dokáže kdykoliv vzplanout a změnit se v hořící pochodeň, Reed neboli Mr. Fantastic dokáže téměř neomezeně natahovat své tělo a z Bena se stane Thing, kamenný obr obdařený nadlidskou silou. Po počátečním šoku se dokáží spojit v tým, který se učí nečekaně získané schopnosti ovládat a využívat. A brzy se ukáže, že je budou opravdu naléhavě potřebovat při záchraně Země před silným nepřítelem. (Cinemart)

Toby

Ostuda na plné čáře. Kratší stopáž, kde filmu chybí zhruba další půl hodiny ještě skousnu, ale ten scénář? Mohli snad psát jen desetiletý děcka. První polovina filmu převážně nudí, nesympatičtí herci, nudné dialogy, prostě bordel! V druhé půli zas čekáte monstrozní akci prošpikovanou dechberoucími efekty a sem tam vtipnou hláškou. Ne! (SPOILER) Jediný vzrůšo si užijete tak 10minut před koncem, kdy si F4 zaletí do jiné dimenze, zachrání svět, odvrátí hrozbu v podobě doktora Dooma a může se dom. Ti z vás co nadávají na letošní Avengers, si laskavě pusťte tento film. Děkuju ;) ()

inhotep

Je to smutné, ale dopadlo to hůře, než ta slátanina od Tima Storyho, tam byla aspoň sexy Jessica Alba (byť hrála jako v ochotnickém divadle v Horní višňové Lhotce u Brodku přes Svratku) a Chris Evans, který byl místy fakt zábavný hejsek, který pořád rýpal (hlavně do golema). Tady jsem si nezapamatoval jedinou postavu, ani na pár minut, natož tak let. A kam se ztratilo těch 130mega (či kolik to stálo) by mě taky zajímalo, že by někdo za velkou louží potřeboval odklonit, "své" peníze od manželky? ()

goauld

Celkem přemýšlím, co vedlo tohoto "mlaďase" k tvorbě tohoto díla.... Ne nadarmo se řiká, když dva dělají totéž není to nikdy totéž...Trochu mě to připadá jako když u nás někdo "neznámý" přezpívá známou písničku od někoho podstatně známějšího a tento neznámý si pak myslí, buhví jakou díru do světa s tím neudělá :-) .....a to ještě horší na tom je, že mnohem zajímavější filmové zpracování F4 od tohoto počinu dělí slabých DESET !! let...... ()

wa_

Dal jsem 5*. Ne snad, že by si to zasloužilo. To ani omylem. Ale rozhodně mi to nepřišlo tak špatný. (aktuálně 46 %)... Proto chci jen zvednout průměr. ()

Bixbi

Nečekal jsem blockbuster roku, ale takovouhle hrůzu též ne. Promarněný potenciál i rozpočet... Dvouminutový souboj se záporákem? A navíc ani ty dvě zpropadené minuty nestály za to. Pro mě je to obrovské zklamání, čekal jsem alespoň lepší film než je FF4 z roku 2005 a tím tohle dílo není ani z daleka... ()

JamesR

Abych parafrázoval jeden oblíbený seriál: "Shame! Shame! Shame!" Tady je vskutku krásný příklad toho, proč by měl Marvel mít kontrolu nad svými filmy. Nový koncept Fantastické čtyřky je prostě šíleně pokažený a pokud se kdy tvrdilo, že ta původní je špatná, tak teď se vskutku blýská na výsluní. Dobrá, přežili jsme reboot Spider-mana, který byl celkem slušný, ale naopak tento mě velmi zklamal. Legendární nehoda Fantastického týmu je v tomto filmu až trapně zesměšněna, a ač jsem velký fanda Marvelovských hrdinů, tento film je pro mě velkým zklamáním tohoto roku. ()

lavilia

Čo do .... bolo toto. Ako sorry Fantastickú štvorku z 2005 tiež moc nemusím, ale toto bol neskutočne trápny pokus. Nefunguje herecké osadenstvo, nefungujú efekty, nefunguje akcia, jednoducho nič. Zbytočne strávený čas sledovaním. ()

f0rest

Nová Fantastická čtyřka je zklamáním, bohužel celých 94 minut filmu se pomalu nic neděje a vše se točí kolem laboratoře a herců, který jsou nezajímavý a ani vám nezůstanou v hlavě. Celý film se tocí kolem cestování prostorem na plantu, která ani nezaujme. Konečná bitva s protivníkem taky není nějaká fajnovka, kterou si budete pamatovat i měsíce po shlédnutí. Nová fantastická čtyřka je jeden velký omyl a můžeme jen doufat, že tuhle značku restartujou a dostane ji do ruky někdo, kdo bude vědět co se značkou dělat 3/10 ()

Kalor1

No takže film sám o sebe nebol až taký zlý - námet bol sympatický a samotná predstava teen age hrdinov mohla fungovať. Chyba sa stala v C čkových efektoch s éry 80 rokov a nedotiahnutom príbehu spolu s veľmi zle spravenými dialógmi. Výber hercov pripomína tiež C čkový film keďže ani jeden z hercov nepobral moc charizmy. Thing vyzerá zle či už ako človek alebo ako kamenný bobok. Zle urobený celý antihrdina ktorý absolútne nedáva zmysel či už preto lebo jeho ego je absolútne nelogické alebo preto že jeho schopnosti sú proste OP voči ostatným. + by som dal za snahu použiť ich ako zbrane čo by mohlo fungovať a mínus za konečný postoj vlády "bubu robte si čo chcete" Aby som to skrátil pôvodná verzia bola oveľa lepšia. ()

Final

Čekal jsem a tajně i doufal, že nová Fantastická čtyřka napraví chyby původního nedotaženého zpracování. A po pravdě je i napravila, jenže si vytvořila spoustu nových. Temnější podání celé čtyřce prospělo, jenže obsahově je naprosto prázdnější, než původní zpracování. Když vyberete z filmu všechny kraviny, najednou můžete zjistit, že vlastně nemáte vůbec nic. A přesně tím nová čtyřka trpí. Mladší pojetí hrdinů nepřineslo vůbec nic nového a časový skok vymazal všechno mezi úvodem a závěrečnou bitkou. Jenže film se odvíjí tak rychle a sterilně, že si k hlavním hrdinům ani nestihnete vytvořit žádný vztah. Tady alespoň původní film lépe pracoval s hlavními charaktery. Ve výsledku není nová fantastická čtyřka lepší nebo horší. Je jen jiná. ()

kjama

Nechápu, že film z 2005 má více procent, než tento. Film má slibný začátek, máme šanci poznat hlavní hrdiny. Chybí tu vlezlé rádobyvtipné hlášky a film se zdá takový vážnější, dospělejší. Jen nějak nemohu pochopit ten závěrečný souboj. Vše se odehraje během deseti minut, Viktorův zámětr je poněkud nevysvětlen a čtveráci si s ním poradí až podezřele rychle. Neslušelo by tomu filmu třeba ještě patnáct minut navíc pro vytvoření důstojného finále? ()

Tobias_Sin

Tak takhle nudný film jsem dlouho neviděl. Čekal jsem dlouho, až se opravdu něco zajímavého začne dít a ono pořád nic.. půlka filmu nic, 3/4 filmu pořád nic a nakonec rychle splácnutý konec.. Upřímně teda musím říci, že zlatá Fantastická čtyřka (2005)!! Tahle verze jí nesahá ani po kotníky.. Vizuál rozhodně není vše a tenhle film je z řady, které to potvrzují.. ()

Rorschach_SK

"Koniec Vášho sveta ... je začiatok môjho!" Začínam mať pocit, že The Fantastic Four je zakliatym projektom a akýmsi dieťaťom, o ktoré vlastne nikto nemá záujem - teda pokiaľ si nehoviete v tom vyhadzovať peniaze z okna. Teenagerský reštart sa absolútne nepodaril a zaostáva dokonca aj za svojimi predchodcami - tiež tu nájdete tupý scenár, nudnú a nenápaditú réžiu a priemerné triky. Z toho, ako plynie dej máte pocit, že z pôvodného scenáru sa vyhadzovali tony papier (nie je to pocit, poďakujte sa 20th Century Fox, ktorý mal zas jednu svoju kreatívnu chvíľku). Čo ale prekvapí, sú tu ešte viac nezaujímavejšie charaktery postáv a hlavne herci, ktorý ich stvárnili (Jessica Alba forever), medzi ktorými nefunguje žiadna chémia - black and white súrodenecká dvojica to len zaklincovala. Opätovné sklamanie a začínam mať pocit, že aby sa tretí reštart podaril, bude sa musieť vrátiť pod krídla Marvelu. ()

martinius27

Neviem kde skor zacat. Fantasticka stvorka z pred par rokov sa mi pacila ovela viacej. Hlavne postavy - dospeli ludia, tazko sa veri ze nejaky teeneger vyvynie stroj na presun v dimenziach, jednotka mala ako taky vyvoj a spad, bitka s hlavnym zaporakom trvala dost dlho a mali co robit aby dooma zneskodnili. Tu sa tristvrtiny filmu pozerate ako stavaju portal prejdu portalom zmenia sa zrazu su z nich superludia otvoria portal privedu si hlavneho zloducha ten zacne nicit zem a bum behom 5 minut ho vybavia a mate zaver filmu. Ze coooo? sa necudujem ze to bolo oznacene ako prepadak. Z mojho hladiska nic uchvatne, ak fantasticka stvorka tak prve 2 orginalne filmy. tot moj pohlad. Necakajte nic extra, ziadne humorne sceny. proste parta deciek ktora je nadmerne inteligentna sa zmeni v superhrdinov, ach jaj. kedy uz konecne skonci vlna filmov kde svet zachranuju deti. ()

Tojefuk99 odpad!

Tak tohle je opravdu něco tak příšerného nemastného neslaného,až by člověk brečel. Zábava 0, výběr herců tragédie. Kate Mara se tam vůbec nehodí, ve scénách kdy vytváří štít se tváří, jako když ošmatává a oslintává výlohu s novou kolekcí kabelek od LOUIS VUITTONE . Ben no tak to je utrpení samo o sobě, jediný kdo tam z 20% působí normálně je Létající zápalka. Všichni působí děsně zamidrákovaně a nesebejistě. Prostě Humus Maximus a děsím se dalších pokračování v tomto Duchu nezlobte se , ale zlatá první Dvoudílovka tam byla alespoň sranda a nějaký děj , vývoj vztahů a dozrávání charakterů hrdinů tady prostě není nic a kde není nic ani smrt nebere. ()

legenda

Od tohoto filmu jsem čekal o dost více. Efekty dobrý ale příběh o hovně. Celý je to praktycky o baflání a kecání o jakémsi stroji času. "Hlavní" záporák kterej je představenej jako naprosto epickej a brutální-všemohoucí padouch se tam ve finále oběví na cca 15 minut +-, kdy ho hrdinové skopou asi za 5 minut a zbytek jsou zase jen keci. Takže ty 3 ⭐️ jsou opravdu jen za efekty a to ještě musim zavřít oko. Škoda, já si od toho sliboval mnohem, mnohem více. ()

Fanoušci se dožadují nové verze Pomsty Sithů

Fanoušci se dožadují nové verze Pomsty Sithů

29.05.2020

Báli jsme se toho, a už je to tady. Jen co HBO Max svolila, aby režisér Zack Snyder dokončil Ligu spravedlnosti ke své spokojenosti, požadují nyní fanoušci řadu dalších děl, které napoprvé podle nich… (více)

20 největších propadáků poslední dekády

20 největších propadáků poslední dekády

15.12.2019

Boba Fett vlastní film nedostane

Boba Fett vlastní film nedostane

29.10.2018

Boba Fett byl ve vývoji dlouhé roky, původně byl k projektu najat režisér Kroniky Josh Trank, po jeho fiasku u Fantastické čtyřky byl však potichu odejit, a na jeho místo časem nastoupil James… (více)

Z Hardyho bude Al Capone

Z Hardyho bude Al Capone

25.03.2018

V roce 2012 byl Josh Trank nadějným režisérem, o něhož se po chválené Kronice začala prát velká studia. U 20th Century Fox mu svěřili reboot Fantastické čtyřky a v Lucasfilmu sólovku Boba Fetta,… (více)