Kdysi dávno se bílý páv lord Šen rozhodl, že za pomoci nové strašlivé zbraně a armády vlků zničí Čínu a s ní i nenáviděné kung-fu. Stará vědma ho však varuje. Nemá šanci vyhrát, protože se objeví černobílý bojovník, který Šena porazí. Šen takové věštby nechce poslouchat, je si svým vítězstvím jistý, vždyť má zbraň, které se lekli i ti nejodvážnější bojovníci. Kdo však je ten černobílý nepřítel? To není jisté, a tak pro jistotu Šen zlikvidoval všechny pandy. Po žije se svým otcem a užívá si postavení dračího bojovníka. Jeho učitel Shifu  mu klade na srdce, že jeho úkolem je nyní najít vnitřní klid, a předvádí mu, jak na to. Pro Poa je to zatím něco nepochopitelného. Zvlášť když se mu začaly vracet divné vzpomínky a když zjistí, že jeho otec ho adoptoval poté, co ho jako malé mládě nalezl v košíku. Po by rád přišel na to, co se stalo předtím, než ho otec našel a ujal se ho. Shifu se dozvěděl, že lord Šen zabil mistra Krokodýla a mistra Nosorožce a nyní vlastně není nikdo, kdo by uchránil Gongmen City. Po a jeho kamarádi Tygřice, Opičák, Kudlanka, Zmije a Jeřáb se rozhodli mocnému nepříteli postavit. Zjistili, že Krokodýl a Nosorožec nejsou mrtví, jsou uvězněni v Šenově vězení. Když je ale naše šestice odvážných bojovníků chce osvobodit, oba odmítají. Jsou si jisti, že proti Šenově kanónu neexistuje obrana. Poa a Pětku objeví Šenovi vlci a přivedou je k Šenovi. Po spatří na jeho peří symbol, který se mu stále vrací ve snu. Je mu jasné, že Šen musí něco vědět o jeho minulosti a jeho rodičích. Vzpomíná si, že Šena už kdysi viděl. Šen tvrdí, že Poa rodiče neměli rádi a vyměnili ho za ředkev... (TV Prima)

joehot

Druhý díl o obtloustlém bojovníku kung fu je mnohem dospělejší, než jeho předchůdce. Přibylo na vtipu, (většina "gagů" - tedy situací, které musí pandu tuze bolet - pády, obdržené rány, nárazy - je sice zaměřena na dětské publikum, s tím se však nedá než smířit), hloubce a akci. Věřím, že v originální verzi bych si to vychutnal mnohem víc, obzvláště s přihlédnutím k dabujícím esům. ()

villon17

Nemůžu si pomoct, předsudky u jedničky asi hrály velkou roli, ale tenhle díl jsem si zamilovala hned. Na animovanou pohádku poučné s historickym podtextem, to je prostě slast, který se nedá odolat. A že to nebyla taková sranda, mi vůbec neva. Naopak - bavila jsem se zase jinym způsobem. ()

corpsy

Na oko je to lepšie, ako ťažkopádnejšia jednička, ale predsa len sa to drží štýlu, ktorý mi nejako nesedel ani vtedy. Humor ma obchádza a to najlepšie príde až na konečnú akciu. Predsa len animovaný ´´blokbaster´´, ktorý si vychutnajú zrejme len tí najmenší. ()

Ajinka126

To jako vykradli Harryho Pottera a mysleli si, že když tam místo lidí budou zvířátka, tak to nikdo nepozná? Navíc už v prvním díle jsem jim prominula, že mistr Shifu zcela náhodou připomíná Mistra Yodu ze Star Wars. Některé vtípky by byly fajn, jen kdyby na mě nepůsobily tak lacině. Celkově je spíš průměrná pohádka. ()

liquido26

Ruku na srdce, většina sequelů je zbytečných, ale když to není vyložený průser, tak proč se nepobavit To platí i pro druhýho Pandu, i když opravdu do dneška nechápu, jak se mohl stát mistrem kung fu. ()

PauloZ

Druhý díl v žádném případě nedělá špatné jméno dílu prvnímu. Dvojka je velice dobrá! Svižná akční mela se opět opakuje, máme tu možná trošku víc emocí, ale to vůbec nevadí. Vtípky fungují, děj je dobrý, akce parádní a konec lehce načíná děj potenciálního dílu třetího. 3 díl určitě bude a nemusí vůbec dopadnout zle. Já se bavil velmi dobře. ()

ConanVJ

Už to pro mě nemělo to kouzlo jako měl první film, příběh pěkný, animace také. Místy mě to spíš nudilo. Za mě 65% :) ()

Kryton

První Kung Fu Panda byla překvapivým animáčkem co odkazuje na klasické kung fu filmy a celé to zabalilo do pěkné animace a příběhu. Ta druhá panda si na nic nehraje a i přes menší mytologizaci se jedná jen o přímočaré vyprávění. Někde je velký zlý pták a ten chce všechno ovládnout. Přivřel jsem oči a dostal zábavnou a nenáročnou záležitost pro celou rodinu. Navrch animace se také povedla a hudba od Zimmera/Powella se vydařila. Celkově se i těším na další dílek. ()

hous.enka

Tentokrát Kung Fu Panda hledá svůj vnitřní klid. Pomáhou mu v tom vzpomínky, nebo spíš myšlenky na budoucnost? Dvojka je o poznání akčnější, více rodinná (ve smyslu přemýšlení o rodině), sentimentální a humor je tu trochu civilnější. Líbilo se mi to víc jak jednička. Ale - nominace na Oscara?? ()

FFilipCZ

Pro animáky mám prostě slabost a tenhle rozhodně nebude ve stínu jedničky. Jsem velice mile překvapen. A takový výbuchy smíchu, jako jsem měl v pár scénách tu, jsem měl naposledy snad u Jima Carreyho! ()

schizmo

Oproti jedničce téměř poloviční zážitek / zábava, ale pořád velmi nadstandardně zpracovanej animák s precizním provedním animace, které dbá na detaily - chcípal jsem, když panda padne do vody a po vyniření má kolem sebe zpěněnou vodu (detail, kterýho si nevšimneš) a během diologu bublinky pomalu praskají a ztrácejí se - tomuhle říkám smysl pro detail! ()

VojinRyan

V podstate okopírovaná jednotka len z tým, že mala viac akčných scén a menej tých zýbavných. Čo je u takéhoto diela asi chyba. Ale inak celkom dobré. ()

nigga

Docela zábavná jednohubka, která ale vyšumí zatraceně rychle, den po shlédnutí si nepamatuju skoro nic a pokud jo, tak si nejsem jistý, jestli to nejsou scény z jedničky. 60% ()

baribal

Z příjemné a svěží jedničky se přešlo k utahané dvojce, která je přeplácaná a chvílemi nudná. Vtip se takřka vytratil a důraz neni dán na ostatní postavy což je velká škoda. ()

MartinezZ

Ničím nijak zvláštní "další" animák k uzoufání nudným dějem, kde je všechno dopředu asi tak 1000x jasné a těch pár drobností a občas nějaký ten povedený vtip z toho ale ani tak neudělá film, na který bych měl chuť se ještě kdykoliv jindy podívat. Až se divím, že si Čína nestěžuje na animované prznění kultury. ~~~ Pandí paleček navíc za opravdu hezkou grafiku a animaci. Jinak ale poměrně zbytečné pokračování. ()

Paxxx.cz

Klasická dvojka, která kvalit jedničky podle mě bohužel nedosahuje. Akce je tu dost, ale vtipných momentů bych přivítal trochu víc, takhle je to za 6/10. ()

frashmaker

Trošku lepší, než jednička, ale pořád jen lepší průměr.. Málo jsem se bavil a spousta scén byla pouhé klišé... Chci vidět něco nového... Možná to mělo být celé 2D. Ty 2D části byli skvělé.. Lepší... ()

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky