TomikZlesa

Perfektní thriller, hororovýho sem tu nic nenašel, prostředí kde se film z většiny odehrává, tedy výtah filmu jedině přidává na kráse. Hutně vypjatá situace a věřím tomu že v takové situaci by se stejně všichni pozabíjeli i bez přičinění dábla :) Tenhle námět zbožnuju, tak nemůžu hodnotit jinak, joo kdo by to byl do starý báby řek ! ()

Azrael515

bolo by to za tri možno nebyť tých otrasných posledných 15 minút .... Pekne rozohrané, všetko klape, no potom akonahle to treba prepojiť a ukončiť ... ()

humanbeing

Vedle psychologie nefungují ani horrorové prostředky, ba ani ty thrillerové. Jediné, co se na Devil dá vyloženě pochválit, jsou pěkné a relativně nápadité úvodní titulky. Závěr je slabý, mimojiné i proto, že je málo výrazný, což je u snímku s tak jednoduchým námětem veliká škoda. Přičtěte si k tomuto nic moc řemeslnou stránku a vyjde vám podprůměrné dílo, které nesahá Hellevatoru z roku 2004 ani po kotníky. Raději než Devila vám doporučuju si na Youtube pustit Elevated od Vincenza Nataliho, které by váš hlad po výtahovém horroru mělo bezpečně zahnat. ()

C0r0ner

Ne, že bych měl strach z výtahů, ale v tomhle bych asi jet nechtěl. Očividně se vyjímám, ale celou dobu jsem se dost slušně klepal a vařil se mi mozek, abych tomu přišel na kloub. Ne, že by konečné zjištění bylo nějak extra úžasné, ale tady jde podle mého především o průběh, který je po celou dobu dost brutální. Proč já na ty horory koukám... 90% ()

campix

Ďábel je další hororové béčko a že jich je. Ovšem tohle patří opravdu k těm méně povedeným. Vše začíná povídkou díky které již dopředu víte co se jedná a dokážete předvídat každý krok filmu. Nesympatické charaktery u kterých vám je naprosto šumák, kdo jak skončí a jestli umře nebo neumře. Nebýt twistu na konci byla by to pouze další prvoplánová nuda. ()

Flynn

Na horor už jsem nějaký ten pátek nekoukal a tak jsem se docela těšil na tenhle kousek a po shlédnutí traileru jsem očekával příjemné napětí. A to se mi taky dostalo. Film se mi docela líbil, hezky klaustrofóbní prostředí 5ti postav ve výtahové kabině a kolem toho nějaká ta omáčka kolem, jak se je ostatní snaží zachránit. Povedené, ačkoli to určitě nebude patřit mezi nějaké kultovní kousky. ()

Hrůša7

Ani né tak hororové nýbrž vtipné a to už i kvůli otřesným hercům, kteří jsou k smíchu. Dobrý nápad uskutečnit příchod ďábla zpět na Zem v podobě staré báby, což byla jediná velmi zajímavá a atraktivní věc ve filmu, že jsme do poslední chvíle netušili, kdo je vlastně ďábel se zrovna nejlíp nevyvedl.. Prakticky řadová postava(hlídač hotelu, kontrolující monitory) po celou dobu filmu jako jediný tuší, že přišel na zem ďábel a nikdo mu něvěřil, ,,pochopitelně´´ měl pravdu a už je to tak provařené, že to bylo jasně předvídatelné. Neustále to samé dokola zakončené odpuštěním vrahovi, který zabil příbuzné právě policajta, který celý případ řešil mě vůbec nepřekvapilo a ani moc nebavilo. ()

Wormboy

Remeselne pomerne slusne becko, ktore pri takto prijemnej stopazi nestihne nudit, no nic trvacejsie nezanecha. Divne konstatovanie, no uvodne titulky tvoria najvyraznejsi prvok filmu. ()

Martrix

Velmi dobře natočený film, který podráží špatný scénář. Vypadá to, že poznávací znamení pro "tvorbu" M. Night Shyamalana, je stále stejné schéma. Pár dobrých nápadů a vcelku slušné dialogy, které ovšem bez originální pointy nevystačí na víc, než lepší béčko. ()

sulimo

O nic světobornýho se fakt nejedná, každopádně já si to užila a chvíli jsem se snad i bála. No a pro mě to bylo přece o kus lepší kvůli milované Philly. ()

pufina

Jestli máte klaustrofobii a bojíte se blikajících světel, tak nedoporučuju. Už jsem si přála, aby se pozabíjeli (tedy pardon, ten ďáááábel je pozabíjel), výtah spadl a mohla jsem si přečíst titulky.. ()

PROCESOR

To je přesnej můj šálek kávy. Neboj se , On si pro tvoji duši přijde, Ty zlobidlo! Nádherně gradující napětí ve výtahu, kde s každým zhasnutím jeden zemře a mezi nimi je samotný ďábel. Máš nějaký hnusný tajemství, někomu si hodně ublížil, neboj se, On už si Tě najde a "vysvobodí" Tě. Pro mne to byla opravdová lahůdka, jen ten konec o můj Bože, točíme horor ne romantickou sračku, aspoň jednou by to mohlo skončit jinak. Za to hvězdička dolu a šupem! ()

Juto

Tento horor nie je ničím výnimočným ani originálnym, ale svoju prácu vykonáva svižne a ekonomický. 6/10 ()

Hans.

Neni to špatnej film, má to slušnou atmosféru i děj ujde, ale u pár situací mi nějak unikali souvislosti, jestli je to tím, že jsem je nepochopil to nevim... Od začátku se dalo tak nějak vytušit kdo je tím vrahem, ale to se taky dá prominout. Spíš mě nejvíc zklamal ten konec, bylo to takový nedořešený a ten v uvozovkách happy and se mi k tomu taky moc nehodil takže slabší 4*. ()

c.tucker

Určitě jsem se u toho moc nebál, ale spíše jsem byl napjatý a očekával kdo tedy ten ďábel bude. Určitě je to velice zajímavý nápad, který je i docela smysluplně využit. je zde jen několik málo nelogičností, a když nad tím člověk nebude moc uvažovat, tak si to i docela užije. ()

Maty85

J.E. Dowdle vsadil tentokrát na originalitu (oproti Karanténě, která byla jen kopií od španělů) a vyplatilo se. Opravdu zajímavá podívaná se skvělou postupně se gradující atmosférou. Škoda jen toho pro mě trochu laxnějšího závěru...čekal sem na konec pořádný peklo a ono ne... ()

Jermann

Rozklepaný věřící hispánec se zuřivě křižuje, protože už z dálky cítí přítomnost ďábla, jak důchodce levnou anglickou.. to už tu přece bylo stokrát jinak. A co čert nechtěl .. je to tu zase, tentokráte v zaseklém výtahu a s plytkým morálním ponaučením, jako z vysílání pro školy. Jako malý jsem se propocený budíval z mnohem děsivějších nočních můr o výtahu .. tento horůrek má přesně opačný efekt. ()

frings

Už dlouho jsme žádný horor neviděl a Ďábel mě dostal! Děj bídný, nelogičnosti bych u hororu vůbec neřešil, ty tam patří, ale napínavá atmosféra, skvělá hudba, kamera, režie, střih! Úvodní titulky včetně hudby- bomba! ()

WolfR

Horor u kterého je pointa prakticky vyzrazena už v názvu, teď jde jen o to kdo je ten onen parchant. A i tohle už se dá odhadnout skoro v půlce filmu, slabé, 2 hvězdy. ()

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana

Shyamalanovy filmy bez Shyamalana