Dunric

Lehce nadprůměrný vizuál a ... a to je asi tak vše. Repetitivní akce, nudné a nepřesvědčivé souboje, retardované chování jednotlivých postav. Daleko horší je ovšem téměř nulový příběh, dementní dialogy jak z tuctové telenovely, předvídatelnost na míle daleko, slabé herecké výkony (scénář ani nedával prostor) a vrstvení klišé na klišé. O nějakém vtipu nebo dokonce přesahu nelze hovořit ani omylem. Naprosto nezáživný a zbytečný film. Původní Verhoevenův snímek je proti tomuto paskvilu veledílo. ()

Katzi

Jako milovník původního Total Recallu jsem šla do kina se smíšenými pocity a v půlce filmu chtěla odejít... Triky v celku slušné, ale ten příběh - hovadina a slátanina... Víc se i to komentovat fakt nechce :-/... ()

mourek1000

První půle filmu docela ujde, i když je to téměř přesně kopie původní verze. Od poloviny nudné, nezáživné, zbytečné honičky, střílečky, neúměrně natažené až trapné. Film u mne více jak 40% dostat nemůže, řadím jej do kolonky "1x vidět stačí". Alespoň, že jsem od toho moc nečekal. ()

Profík

Ty tři hvězdičky jsou v podstatě jen za tu pěknou akci. Jinak příběh stojí za starou bačkoru. Jo, ještě možná výprava není až tak strašná. Ale ten příběh a nesmyslné jednání některých postav sráží film ještě níž než trochu podobný útěk z MS1. Originál je lepší a chytřejší. 60%. ()

Astu.

Nechce se mi vypisovat všechny ty hry a filmy, který tenhle naprosto zbytečnej remake (nejen) po formální stránce vykrádá, takže omezím svůj komentář na pouhé KOBOOM! KABOOM! KABOOM! Pusťte si trailer a budete mít představu o celém filmu. ()

zmirix

Právě jsem se vrátil z kina a byla to pecka. Nechápu co na tomhle filmu může někdo kritizovat. Skvělé triky, ztrhující celý film bez hluchých míst. Herecké výkony slušné prostě akční scifi jak má být. Nechápu jak může mít Total Recall s Arnoldem 80% a toto zpracování 64%. Současná verze si podle mne zaslouží 90% a ta s Arnym je dle mého nadhodnocená. I dnes to na mě působí napůl jak parodie. Vím,že se mnou bude hodně lidí nesouhlasit ale tohle bylo akční scifi a jako takové je třeba jej hodnotit. ()

Jahakob

Velmi povedený, vizuálními efekty našláplý film, který vás od začátku vcucne a vypustí až na konci... dějově sice žádný Bourn, ani klasika jako Expendables, ale pro milovníky akčních filmů, kteří se rádi baví jasná volba, 85%! :-) ()

oli1va

Po dlouhé době jsem odcházel z kina naprosto spokojen. Dostal jsem to, co jsem očekával a co trailery napovídaly. Akční béčko plné akce bez přílišného polemizování. A vykrádání jiných filmů, jak je zmíněno několikrát v komentářích, tak tomu absolutně člověk nemůže přikládat žádnou váhu, protože dnes je každá druhá scéna automaticky využita někde jinde. Vizuální stránka je naprosto perfektní a dlouho bych vzpomínal na sci-fi podobného vzezření. ()

GoodspeedM

V porovnání se sračkoidními béčkovými scifi filmy bez mozku a s vizuálními efekty jak z počítačových her roku 2005, kterých vzníká stále víc a víc je toto musím říct klenot. Letos těch kvalitních scifi taky moc není a tak dávám 5* alespon pro tento rok. ()

Ic3m4n

myslim, ze tento film by ocenili tvurci south parku pred tocenim filmu Peklo na Zemi (dalsi vec proti Kanade). Kdyz uz jsem lezel hlavou dolu v kline sve pritelkyne a zavirali se mi oci stalo se to, na co kazdy cekal, rozsvitili se svetla a zacali bezet titulky. Myslim ze v kine nastala atmosfera jako kdyz pristava letadlo, vsichni tleskaji, protoze to prezili . Efekty je snad jedine za co davam 2*. Jinak konec se da odhadnout snad po 15 minutach. Tenhle film bych se stydel i pujcit. ()

woody.birch

Kdyby to neměl být pokus o "vylepšení" původního filmu, mohl tenhle film mít klidně tři hvězdičky. Probůh, to už se jede jenom na perfektně zpracovanou vizuální stránku filmu. Kde je něco o trochu víc? Jedna honička za druhou a co???? Vypadá to, že v roce 2012 skutečně končí svět, jak ho známe. Minimálně pro scifisty. I kdyby svět neskončil, tak to bude rok propadáků. John Carter 65%, Battleship 63%, Total Recall 65%, Prometheus 69%. Na filmy, od kterých se čekal kasovní úspěch, je to docela minela. Doufám, že se k nim bok po boku do pětice nepostaví Hobit. Teď mi to došlo. Oni se pokusili to udělat ala Bourne. Tak to se nepodařilo. PS: A proč jsou si proboha obě ty ženský tak strašně podobný??? ()

+sfinx+

Vždy je lepší si nejdříve přečíst zdejší pesimistické "recenze" a až potom začít sledovat. Často přijde příjemné překvapení. U tohoto filmu jsem moc nečekal, ale z tupého sci-fi béčka se vyklubal zajímavý akčňák. Hlavní role obsazeny na výbornou - obzvláště upíří osazenstvo (Nighy a Beckinsale) se mi zalíbilo. Zpracování skutečně velkolepé a zajímavé. Jako němý by tento film asi dosáhl vyššího hodnocení, taky překvapení je tam poskrovnu, ale co se dá dělat. ()

drilo

Film sám o sebe nieje zlý, ide tu skôr o to že to nieje tak remake ako skôr nový film na ten istý motív. Osobne sa mi toto akciou nabité dielko páčilo a považujem to za dobre strávené dve hoďky. ()

techniksen

Zas také hrozné to nebolo ako to tu väčšina tvrdí. Herecké obsadenie parádne (hlavne tá ženská časť). Celkovo to hodnotím tak na 80% ()

Fash

Nevim no... šíleně předvídatelný průběh (j, viděl jsem i verzi z roku 90 s AS). Ve svý podstatě jsem se na tento kousek pěkně těšil. Od Lena Wisemana jsem čekal prima nálož, ale rozhodně ne festovní kopírku s minimem změn a jen odlišné scény díky CGI vývoji. Zhruba v půlce (možná ani v tý ne) filmu jsem měl tendenci hledat kolik ještě zbýva a kdy bude konec. Nenašel jsem téměř nic (krom Kate a Jessicy) co by mě nutilo se do filmu pořádně zakousnout a vydržet dál. Možná bych se ani nedivil kdyby začali točit seriál. Zkrátka už není doba kdy stači hodit do placu vypimpenou a naboostěnou CGI scénu a všem to stačí. ()

bycer

Proč? Zbytečnost roku! To ostatní již bylo řečeno... Arnie a Verhoeven neporaženi! Jedna -*- za CGI-mattepainty-koncepty-artworky-design-GUI. Jinak mi to prišlo jako Sucker Punch. Příběhově děravé, dementní dialogy, moc se to bralo vážně, kostrbaté, nelogické, zmatené, klišéééé... ()

RISOvonVODKA

Ale áno! Veľmi priemerný film, ktorý je priemerne natočený, s nadpriemernými hercami a rozpočtom. Zaslúži si maximálne priemerné hodnotenie. Ak by trochu zapracovali na scenári, tak by sa určite vyšplhal na štyry hviezdy. Kate Beckinsale bola božská, nemohol som sa zbaviť myšlienky ako by som ju plesol po riti. Ej! Colin Farell je herec vysokého kalibru, nemá problém zahrať čokoľvek, čo pred neho postavia a patrí rozhodne medzi veľké plus tohto vysoko akčného snímku. A už keď som do toho zabrdol - film je tak akčný, že som si nestihol dopiť ani šálku čaju. Jednoducho tam sústavne niečo vybuchuje, strieľa sa a uteká. Je to fajn. Mám rád, keď je akčný film akčný, no občas, a to hlavne pri remakoch slávnych filmov, treba zvládnuť aj tu druhú časť. Inak fajn. Pozerateľné! ()

newSami

Nemalo to ten správny šmrnc, ako originál s Arniem, ale i tak to bola celkom dobrá podívaná. Svet budúcnosti bol vytvorený parádne, myšlienka s výťahom ma tiež príjemne prekvapila. Snáď len prílišné objasňovanie priamo v deji mi liezlo na nervy, ako keby boli diváci ovce, ktorým treba všetko polopate hneď vysvetliť. Ak by som nebol "odchovaný" na originále, možon by bolo o jednu * viac, takto je to fajn priemer. ()

Remake Hvězdné pěchoty upustí od satiry

05.08.2013

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

Režisér Total Recallu zprzní i Mumii

26.09.2012

The Wolverine – prokletý projekt?

The Wolverine – prokletý projekt?

05.09.2011