• Vejrrr
  **

  Střípky zajímavých myšlenektam jsou, ale je to tak nezajímavě vyvořený dokument, že je už znovu sbírat nebudu.(17.3.2011)

 • triatlet
  *

  Roztříštěnost dokumentu zastiňuje jeho atraktivitu. Jednotlivě mě Václav Havel, Divadlo Husa na provázku nebo songy Marty Kubišové osloví, ale v této kolážovité spleti jsem se nějak neorientoval…(4.11.2009)

 • LiVentura
  *

  Moc se tedy nepovedlo, Havel je nesdělný dnešnímu mladému člověku, proto to tady tak dopadlo. Umím posoudit závažnost jeho her, ale nikoliv jeho názorů, které jsou již mimo dění a někdy naprosto liché...(31.10.2009)

 • farmnf
  *

  Hezké chvíle strávené s Vaškem Havlem, závěrečná beseda se studenty. Naděje, očekávání, pravda, láska. Bohužel neskutečně zkurvená nějakým tlustým holohlavým blbcem(zjistil jsem si ho...Morávek), patrně z divadla Husa na provázku. V titulcích jsem zahlédl i jméno Břetislav Rychlík, což může být ten druhý pitomec, co se ne této frašce podílel. Pánové, vyzývám vás, když to neumíte, zalezte někam do nor nebo dělejte do operety!(3.1.2012)

 • Zemi11
  **

  Zajímavá závěřečná diskuse se studenty, jak vidí pojem svoboda. U Havla oceňuji jeho schopnost jednat s každým jako sobě rovným. Při diskusi máte pocit, že ten důležitejší jste vy a Havel se snaží vždy vyjádřit rozumný argument na váš názor. Ne naopak, což mě u tak vysoce postaveného člověka mile překvapuje.(11.11.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace