• triatlet

Roztříštěnost dokumentu zastiňuje jeho atraktivitu. Jednotlivě mě Václav Havel, Divadlo Husa na provázku nebo songy Marty Kubišové osloví, ale v této kolážovité spleti jsem se nějak neorientoval…(4.11.2009)

• black.mao

Nesourodý slepenec čehosi co má být divadelní zkouškou, diskuzí se studenty a rozhovorem s moderátorem, a jehož jediným výsledkem je otázka "proč to všechno?" na niž snad ani sami autoři nenašli odpověď. Jedna * za ukázku klinického projevu exhibice.(25.3.2012)

• Vejrrr

Střípky zajímavých myšlenektam jsou, ale je to tak nezajímavě vyvořený dokument, že je už znovu sbírat nebudu.(17.3.2011)

• Zemi11

Zajímavá závěřečná diskuse se studenty, jak vidí pojem svoboda. U Havla oceňuji jeho schopnost jednat s každým jako sobě rovným. Při diskusi máte pocit, že ten důležitejší jste vy a Havel se snaží vždy vyjádřit rozumný argument na váš názor. Ne naopak, což mě u tak vysoce postaveného člověka mile překvapuje.(11.11.2009)

• igi B.

Pozor! Neposuzuji zde konkrétní projekt divadla Husa na provázku, posuzuji jenom tohle trapné homevideo z dílny klanu R. a s podporou S. F. P. R. Č. K. . . . Obsáhlejší komentář si připíšu možná jednou s chladnou hlavou... - - - P.S. Kažopádo psycho bylo vidět , jak mladá Rychlíková (ano, Apolenka už je taky v "branží", že...) vypouštěla ze své protekční tlamky kydy o tom, jak se "...někteří snaží zneužívat demoGracii ke zviditelňování sebe sama...". . . . Svatá prostoto! Tak tohle jako mají být ty budoucí "elity" a naděje podle Havla (?)... Jak vidno, táta s mámou už na tom tvrdě makají. Hotová PlumBumRychlík (n)eseró... 8-(.. - - - P.S. Zvláštní, proč zde není uveden scatnárista a rejžisejr téhle matérie. Možná by rád, aby ta srajda zmizela z jeho filmografie(?) Tak jen tak pro přesnost: Břetislav Rychlík. - - - - - (Poprvé viděno 29.10.2009 na (vskutku!) >jiném prostoru< , komentář zde jako první - 29.10.2009)(29.10.2009)