• ivamka

Jsem tak trochu sadomasochista tak jsem se dívala a spiklenecky podlízavě smála, když se všichni smáli a rozumně poslouchala. Listopadové dny jsem prožila lítáním pro sunar a čistou plínu takže to, co jsem při tom zahlídla v telce bylo naivní a přehnané. Ještěže to umějí tak pěkně okecávat a ejhle bude to už za pár dnů zase živé. Tfuj to jsem ráda, že jsem to prožila s chladnou hlavou a starostma o posrané plíny ani nevím, kterého listopadu přesně to vypuklo.(5.11.2009)

• Vejrrr

Střípky zajímavých myšlenektam jsou, ale je to tak nezajímavě vyvořený dokument, že je už znovu sbírat nebudu.(17.3.2011)

• black.mao

Nesourodý slepenec čehosi co má být divadelní zkouškou, diskuzí se studenty a rozhovorem s moderátorem, a jehož jediným výsledkem je otázka "proč to všechno?" na niž snad ani sami autoři nenašli odpověď. Jedna * za ukázku klinického projevu exhibice.(25.3.2012)

• LiVentura

Moc se tedy nepovedlo, Havel je nesdělný dnešnímu mladému člověku, proto to tady tak dopadlo. Umím posoudit závažnost jeho her, ale nikoliv jeho názorů, které jsou již mimo dění a někdy naprosto liché...(31.10.2009)

• Zemi11

Zajímavá závěřečná diskuse se studenty, jak vidí pojem svoboda. U Havla oceňuji jeho schopnost jednat s každým jako sobě rovným. Při diskusi máte pocit, že ten důležitejší jste vy a Havel se snaží vždy vyjádřit rozumný argument na váš názor. Ne naopak, což mě u tak vysoce postaveného člověka mile překvapuje.(11.11.2009)