• igi B.
  odpad!

  Pozor! Neposuzuji zde konkrétní projekt divadla Husa na provázku, posuzuji jenom tohle trapné homevideo z dílny klanu R. a s podporou S. F. P. R. Č. K. . . . Obsáhlejší komentář si připíšu možná jednou s chladnou hlavou... - - - P.S. Kažopádo psycho bylo vidět , jak mladá Rychlíková (ano, Apolenka už je taky v "branží", že...) vypouštěla ze své protekční tlamky kydy o tom, jak se "...někteří snaží zneužívat demoGracii ke zviditelňování sebe sama...". . . . Svatá prostoto! Tak tohle jako mají být ty budoucí "elity" a naděje podle Havla (?)... Jak vidno, táta s mámou už na tom tvrdě makají. Hotová PlumBumRychlík (n)eseró... 8-(.. - - - P.S. Zvláštní, proč zde není uveden scatnárista a rejžisejr téhle matérie. Možná by rád, aby ta srajda zmizela z jeho filmografie(?) Tak jen tak pro přesnost: Břetislav Rychlík. - - - - - (Poprvé viděno 29.10.2009 na (vskutku!) >jiném prostoru< , komentář zde jako první - 29.10.2009)(29.10.2009)

 • Vejrrr
  **

  Střípky zajímavých myšlenektam jsou, ale je to tak nezajímavě vyvořený dokument, že je už znovu sbírat nebudu.(17.3.2011)

 • farmnf
  *

  Hezké chvíle strávené s Vaškem Havlem, závěrečná beseda se studenty. Naděje, očekávání, pravda, láska. Bohužel neskutečně zkurvená nějakým tlustým holohlavým blbcem(zjistil jsem si ho...Morávek), patrně z divadla Husa na provázku. V titulcích jsem zahlédl i jméno Břetislav Rychlík, což může být ten druhý pitomec, co se ne této frašce podílel. Pánové, vyzývám vás, když to neumíte, zalezte někam do nor nebo dělejte do operety!(3.1.2012)

 • M.Macho
  **

  Velice nevyrovnaný dokument, ve kterém zaznívají velice podstatné názory,myšlenky,postřehy ale i zároveň značně pomíjivé cance. Cirkus Havel je dozajista inscenací velmi ambivalentní (po stránce koláže textů jde o perfektní záležitost, ale u samotné inscenace si nejsem jistý), ale přišlo mi dobré dát vedle toho neméně zábavnou část s dialogy "ratolestmi doby" od těch nejpronikavěji inteligentních až po totální individua. Někdy jsem byl samotným humorem vyděšený i pobavený...KDE JE SCHOVÁN ZIRKUS?(29.10.2009)

 • black.mao
  *

  Nesourodý slepenec čehosi co má být divadelní zkouškou, diskuzí se studenty a rozhovorem s moderátorem, a jehož jediným výsledkem je otázka "proč to všechno?" na niž snad ani sami autoři nenašli odpověď. Jedna * za ukázku klinického projevu exhibice.(25.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace