Erinin (Drew Barrymore) ironický smysl pro humor a naprostá otevřenost naprosto okouzlil Garretta (Justin Long). A to všechno u piva a u snídaně druhý den ráno. Jiskra přeskočila a byla z toho plnohodnotná letní láska a nikdo nečekal, že potrvá, až se Erin bude muset vrátit do San Francisca a Garrett zůstane kvůli práci v New Yorku. Jenže když se šest týdnů radovánek nenápadně změní v něco hlubšího, ani jeden z nich si není jistý, že to chce ukončit. A i když si Garrettovi kamarádi Box (Jason Sudeikis) a Dan (Charlie Day) dělají legraci z jeho vztahu s telefonem, nechtějí svého „kámoše“ ztratit kvůli úletu s nejistým koncem. Stejně tak Erinina upjatá a až příliš ochraňující vdaná sestra Corrine (Christina Applegate) chce zabránit tomu, aby se Erin vydala na tu neslavně známou cestu za zklamáním. Ale navzdory rozdílným pobřežím, opatrným kamarádům a rodině a několika nečekaným pokušením tenhle pár možná našel něco jako lásku a s pomocí textovek, „sextovek“ a nočních hovorů, možná tu vzdálenost překonají. (oficiální text distributora)

mseet

Proboha, není Drew Barrymore na takové role už trochu stará? Spolu s Longem mi přišli jako opravdu protivná dvojice. Postupně mi z jakéhosi důvodu sice vadit přestali, ale celkově mě film nenadchl. Nechyběly otřepané atributy tohoto žánru: jeho praštění kamarádi, její "hlídací" sestra, dilema mezi vysněnou prací a vztahem... Nic nového, nic originálního... 40% ()

jaqubko

Chémia dvoch zaľúbencov, i keď nie moc typických pre romatickú komédiu funguje výborne. Väčšina vtipov je sexuálneho charakteru, čo je len dobre v tomto prípade. Ale tým plusy filmu končia. Zvyšok už je len klišé, ktoré ste už videli niekde. 50/100 Videné v originále. ()

burton-ka

Nejsem na romantický pohádky a právě proto se mě líbí Dál než se zdálo. Je to neuvěřitelně pravdivý a až na pár detailů se to vlastně může stát každému z nás jen je potřeba potkat toho svého nejlepšího přítele. Drew Barrymore opět předvedla, že ona je ta co hrát umí a je přitom jednoduše zábavná a milá. Justin Long jí skvěle doplňuje a ačkoliv mám mometální kocovinu veřte mi, že takhle přesně májí filmy o lásce vypadat. Cukr ano ale jen jednu lžičku do hořkého čaje života a osudu. ()

Veeria

Drew Barrymore i Justina Longa mám velice ráda, ale bohužel mám pocit, že v tomto filmu Drew extra nevynikla v porovnání s jinými filmy....bohužel. Příběh jako takový ok, ale z filmu celkově jsem si odnesla pocit, že jedno podívání stačilo. ()

jessic

Otřepané téma lásky na dálku s civilní a vtipnou dvojkou a trochu otravnými vedlejšími postavami (dva nerdští kámoši). Ale mezi Justinem Longem a Drew Barrymore to opravdu jiskří a tak přihodím za zdejší ohodnocení 64 %. ()

kverula

Tenhle film jsem obcházela hodně dlouho, romantická trapárna s D. Barrymoore a nesympatickým protějškem, říkala jsem si. Ale vůbec ne, CHA! Nakonec z toho vylezla děsně vtipná komedie, se zážitky a prožitky reálného života dvou třicátníků. Dokonale mě to oslovilo a Christina Applegate u mě zabodovala na plné čáře. Kéž bych o tom dokázala slovy lépe vystihnout. Můžu jen doporučit. ()

Johanita

Mile plynoucí romantický příběh, který potěší, a díky Bohu postrádá momenty trapnosti, které nejsou v této branži ojedinělé. Dvojici Barrymore - Long to hezky ladilo. Ke konci jsem dokonce byla chvíli zvědavá, jak to dopadne. ()

Nemiroff

Film na téma, které asi většina lidí v životě aspoň jednou poznala, takže se divák do situace dobře vžije hned od prvních minut. Long je sice vošoust, kterého si ani z jiných filmů nevybavuju, zato Berrymore je pro mě v tomto díle opravdu nezvykle sexy. Dohromady tvoří přirozený pár, což byl snad záměr. Rádoby vtipné scény mě ve skutečnosti příliš nepobavily, ale zvědavost, jak se zapeklitá situace nakonec vyřeší, mě donutila koukat až do konce. Na jedno shlédnutí dobrý. ()

Laurinque

Viděno s dabingem. Možná by mi to v angličtině nepřipadalo tak prázdný. Ta hvězda je za občasné dobré vtipy, jinak teda radši doporučuji na sobotní večer, pokud jste unavení a chcete opravdu vypnout, jinak by se vám mohlo stát, že na to budete i pořádně koukat a dávat pozor :o) ()

Hagu

Až mne překvapilo, jaký je to film. Původně jsem od toho moc nečekala a podívala se na něj jen tak, ale během filmu jsem zjistila jak je film dobrý a vtipný zároveň. Tahle dlouho jsem se jen tak u filmu nezasmála, samozřejmě mě "usrdíčkovala" i romantika. Takže podtrženo sečteno za 4 hvězdičky. ()

kolodej1

neni to úplně špatné, ale některé věci mi na tom vadily. Především výběr herců, myslím, že to, co řešily postavy ve filmu lidi vě věku kolem 35 už moc neřeší, představoval bych si herce tak o 10 let mladší. Jinak herci hráli dobře, s tím problém nemám, je ale fakt, že Barrymore vypadala dost hrozně. Jako komedie to fungovalo hlavně v přítomnosti Garretových kamarádů, jinak moc ne. Jinak to byla relativně vkusná romantika s dobrou muzikou. Průměr ()

topvideo

"Máte nejaké víno?" "Áno, toto jediné..." "Aké je?" "Dobré..." "Ktorý ročník?" "Tento" "To je dobré, lebo čím staršie, tým horšie..." :-D :-D :-D ()

Kozlowski8

Vcelku průměrná, příběhově nijak vyjímečná romantická komedie o vztahu na dálku. Některým scénám a dialogům jsem se od srdce zasmál, ale bylo dost i těch, které asi měly být vtipné, ale na mne tak nepůsobily. Hlavním a velkým plusem filmu jsou Drew Barrymore a Justin Long, kteří jsou velice přirození ve svých projevech a hlavně mezi nimi moc krásně funguje vzájemná chemie. Pochvalu zaslouží také chytlavé písničky a hudba celkově. 65 %. ()

d4

Normálne by som sa neodvážil hodnotiť romantický film piatimi hviezdičkami. Podľa môjho názoru sú všetky na jedno kopyto a v zásade stále o tom istom. Going the distance na mňa však vplýval úplne inak než filmy podobného žánru. Zvlášť Justina Longa zbožňujem od filmu Live Free or Die Hard. Takisto ma film (na to, že ide o romantickú komédiu) niekoľko krát nesmierne pobavil. Zápletka filmu tu už pár krát bola, takisto vývoj postáv mi prišiel trochu urýchlený lae budiž. Hrecký výkon Drew Barrymore je rovnako fantastický ako Justinov. A prečo teda 5 *? Je to jednoduché. Podobné trable zažívam aj ja so svojou priateľkou. A tento film ma uistil, že keď obaja chceme, dokážeme všetko. ()

Frfla

5*?! Asi som proste zaľúbená a prežívam niečo (málo) podobné. Po dlhšom čase konečne vydarená romantická komédia, ktorá ma aj pobavila. Milý, vtipný a nekonvenčný príbeh o láske, ktorá prekoná (alebo aspoň v tomto filme by mala) všetko. ;) ()

RoyBatty444

Drew Barrymore to u mňa nemá na ružiach ustlaté, napriek tomu bola znesiteľná. Čo sa týka filmu je to romantická komédia s amíckymi problémami a samozrejme aj potrhlým prístupom k životu kde sa točí celý svet okolo seba samého. Príbeh je dobre vystavaný a postavy sú uveriteľné. Napriek tomu, že Gerret (Justin Long) nie je na staršie ženy Drew predsa len tak nevyzerá. Gagy sú znesiteľné a na počudovanie aj zábavné. ()

jay are

Nuda, nuda, neskutečná nuda. Tento film, podle mě, neměl naprosto žádný spád. Ústřední dvojce mi k sobě docela pasovala, ale přesto sem jim nevěřil. Možná to bylo, protože se v prvních pár týdnech nepovedlo naladit atmosféru, že jsou do sebe opravdu zamilovaní. Z hereckých výkonů mě opravdu zaujali pouze herci ve vedlejších rolích, D. Barrymore mě prostě znovu nebavila. Žádné emoce z toho tvůrci nedokázali vytřískat, i když se o to křečovitě snažili za pomocí pytlů klišé. V konečné fázi mi bylo dokonce i jedno, jestli spolu budou nebo ne, a to je u takového filmů, kde je to prakticky hlavní námět, velice špatně. Ano, dal jsem 3* i mnohem horším věcem, ale štve mě, že tvůrci s takovým hereckým obsazením nedokázali něco víc. N. Burstein bych ještě nezatracoval, byl to její první pořádný kousek, ale má co dohánět, co se týče atmosféry atd. btw. kdy už v Hollywoodu přestanou s tou klasickou sračkou (omlouvám se za peprnější vyjádření), kdy se milenci po rozchodu půl roku nevidí, a přesto si zůstanou věrní, aby vzápětí mohly jeden druhému padnout do náručí. Vážně? Půl roku...ví ti lidi, sakra, jak je to dlouho? ()

tahir

Tak u tohto priemerneho snimku cakam vysoke hodnotenie u CSFD intelektualov, ktori budu ospevovat ake to je svieze, lahke a vtipne :) ()