Erinin (Drew Barrymore) ironický smysl pro humor a naprostá otevřenost naprosto okouzlil Garretta (Justin Long). A to všechno u piva a u snídaně druhý den ráno. Jiskra přeskočila a byla z toho plnohodnotná letní láska a nikdo nečekal, že potrvá, až se Erin bude muset vrátit do San Francisca a Garrett zůstane kvůli práci v New Yorku. Jenže když se šest týdnů radovánek nenápadně změní v něco hlubšího, ani jeden z nich si není jistý, že to chce ukončit. A i když si Garrettovi kamarádi Box (Jason Sudeikis) a Dan (Charlie Day) dělají legraci z jeho vztahu s telefonem, nechtějí svého „kámoše“ ztratit kvůli úletu s nejistým koncem. Stejně tak Erinina upjatá a až příliš ochraňující vdaná sestra Corrine (Christina Applegate) chce zabránit tomu, aby se Erin vydala na tu neslavně známou cestu za zklamáním. Ale navzdory rozdílným pobřežím, opatrným kamarádům a rodině a několika nečekaným pokušením tenhle pár možná našel něco jako lásku a s pomocí textovek, „sextovek“ a nočních hovorů, možná tu vzdálenost překonají. (oficiální text distributora)

Lucie27

"Dál než se zdálo" je typickou komedií, žádné světoborné téma či průběh filmu. Ovšem po dlouhé době jsem se u komedie takto upřímně a pořádně nenasmála, a popravdě věřím, že mnoho diváků nalezne ve filmu alespoň něco ze svého života. Tak příjemnou kombinaci humoru a lásky jsem dlouho nezažila, a v kvalitním ztvárnění. Nezapomenutelné hlášky, vtipné situace a Drew. První část filmu je nepřekonatelná ... od druhé půlky to s filmem začíná skřípat stejně tak jako se vztahem na dálku. Závěrem: film Vás nedonutí přemýšlet nad smyslem Vaších životů a do 3 dnů na něj zapomenete..., ovšem navzdory mnoha nezapomenutelných scén si film zaslouží min. 3* a stojí za shlédnutí. ()

Blazis34

Velká romantika od Nanette Burstein, pro níž je to první velké dílo se mi vážně líbila. Děj plný setkání a lásky byl doplněn docela podařeným humorem, hlavně dvou kamarádů Gerretta, kteří byli správně ujetí. Dále jsem se zasmál u pár vtipných trapných scén a v neposlední řadě bych vyzdvihl skvělý soundtrack, složený z velkých celosvětově známych pecek a z pár méně známych písniček, které mají také něco do sebe. A na konec by jsem chtěl vyzdvihnout hlavní hereckou dvojici, jak Justina Longa, tak i hezkou Drew Barrymore. Dlouho se mi takhle ve filmu nelíbila, jak vyzáží, tak hereckým ztvárněním. Dávám 75% - což jsou u mě čtyři hvězdy. ()

Ereniss

"Může mezi mužem a ženou fungovat vztah na dálku?" Může. Tenhle příběh mi byl blízký už jen proto, že jsem něco podobného sama zažila a vlastně stále zažívám. Dvojice Long + Barrymore mi tedy všechno všecičko připomínali a já jim to do puntíku žrala. Nejedná se o nějaký megafilm, jen o film, který vás pobaví a odreaguje. Takže jedna hvězda za Longův zadek. Druhá za plakát Kurta Cobaina na zdi v pokoji. Třetí za bohovou scénu v kuchyni. A ta čtvrtá prostě za pěkný a pohodový film, který jen tak nezahodím na hromádku "už nikdy více". ()

Adrii

Pěknej film...3* záležitost, na druhou stranu dávam půl * za neotřelý vtipy a taky se mi velmi líbilo, jak tam sem tam vsouvali ty kreslený vložky, třeba ty cesty letadlem.. a taky jak si smskovali.. :) Takže ta hvězda navíc za tento originální nápad :) ()

Cannonball

Azda naj "pozitívnejšie" bolo, že nebol každá scéna predvídateľná. Moc som sa nenasmial, bolo to zábavné ale nie smiešne. Celkový dojem by mohol byť výrazne lepší keby z toho nechceli robiť za každú cenu romantickú komédiu, plus 103 min na takýto typ filmu bolo pri veľa. ()

Enelya

Ačkoliv tento film opět nepostrádá absenci klišovité zápletky(ono také co už vymyslet v tomto žánru:-)), film má příjemnou stopáž, skvěle se doplňující ústřední dvojici a Christinu, která mi záčíná být konečně sympatická. 70% P.S. Ehm, oblečený sex?:DAsi se mám ještě sakra co učit:D:D ()

megajalec

Tak mne to nejako extra zaujímavé neprišlo. Stále to isté dokola, raz sa vráti ona, raz ona a takto dokolečka. Film o tejto tematike som ešte nevidel, to je pravda, ale tento bol podaný bez originality, mňa osobne nezaujal ničím, hádam len Ch.Applegate. A tí dvaja jeho kamoši že by boli nejako vtipní, podľa mňa skôr naopak, trápnosť z nich rovno sršala. ()

lektvar

Perfektny zaciatok, konecne humor ktory mi sedi ale po 20tich minutach som zacala zivat a koniec som si uz len vypocula ()

Tejca

Drew mám sice ráda, ale tohle se moc nepovedlo... Každé 2x slovo fuck a to mi do romantické komedie nesedí. Prostě jsem se už těšila na konec. Ale Maye, staute...to nemělo chybu. Bohužel jedna hláška to nezachrání. ()

MaxQ69

Jemně nadstandartní záležitost, o kterou se zasloužila především Drew. Její ležérní až vulgární role je poměrně jedičná, někdy roztomile nechutná, a přitom pořád zdravě přitažlivá. Upřímně jsem očekával konec podobný jako tomu bylo u "Rozchodu" s Jennifer Aniston. Ještě, že jsem se ho nedočkal. Ač romantická komedie, našlo se i místo pro jemnou nepříjemně depresivní komorní atmosférku, unhappy end by na můj názor měl rozhodně nepříjemný dopad. Volbou Justina Longa jsem si zprvu nebyl jistý, ale nakonec malý Justin ukázal, že i "ňouma" jako on je schopný ztvárnit plnohodnotného casanovoidního Romea. 70% ()

rigby

Rozjezd je více než dobrý, po dlouhé době jsem se natěšil, že dám nadprůměrné hodnocení. Bohužel záhy se vše zkazilo a zbytek filmu se utápěl v rozvleklé nudě, banalitě a nenápaditosti. Nezachránil to ani rozplizlý konec, ani půvabná Drew Barrymore. ()

Martiiiiinka

Bylo to pěkné. A taky vtipné, chytré, romantické a tak nějak celkově majcí všechny atributy správné romantické komedie přesně podle mého gusta. Herci byli skvělí, přesvědčiví a já jim to věřila od začátku až do konce. No a to, jak se na sebe Justin a Drew dívali, byla podle mě absolutní esence zamilovanosti, fakt, že jo. A taky, abych nezapomněla, chci pochválit grafiku a výtvarnou stránku vůbec no a taky muziku, ta byla fakticky super. Prostě a jednoduše: čistá pětka. ()

djcremo

Vtipná, inteligentná komédia, pri ktorej som sa miestami váľal po zemi od smiechu. Veľmi ma pri tomto filme potešilo, že nebol presladený a dejovo aj keď to nebolo nič extra sa pohyboval v rovine reálnosti. ()

david666

Řekl bych, že takhle by se to nějak mohlo odehrávat i ve skutečnosti. Žádná přehnaná romantika, pár hodně solidních gagů u kterých jsem se válel po zemi a hodně sympatická ústřední dvojice. Reálné dialogy - prostě hodně příjemné podívání. ()

Destiny_M

Vzťah na diaľku je ťažké zvládnuť nie len v realite ale i na filmovom plátne. No tu sa to zvládlo dokonale. Na Longovi a Barrymore je vidno , že lásku nemusia hrať, že sa poznajú, milujú a že im to klape. To sa prenáša na celý film, ktorý sa tak stáva osobnejší. Človek má potom pocit, že s tou pravou osobou sa dá prekonať skutočne všetko. ()

SphAnel

Musím souhlasit s Kleopatrou. Na 5* to není, ale tak slabé hodnocení co tady předvádíte se mi nelíbí a tak se přidávám na stranu něžného pohlaví a peru plné počet. Navíc označení "lámat" pro masturbaci mě odrovnal. ()

jopal

Toto nebolo moc pre mna, ale verim, ze si svoj okruh priaznivcov (aj odporcov) urcite najde. Dost veci neuveritelnych, ale - nuz film! ()