Holly Berenson je začínající cateringová podnikatelka a Eric Messer úspěšný ředitel sportovní sítě. Jejich první rande dopadlo katastrofálně. Vše, co mají ti dva společného, je jejich vzájemná nelibost a láska ke kmotřence Sophii. Když dívčiny rodiče zahynou při tragické autonehodě, Holly a Eric se dozvídají nečekanou novinu: v případě nepředvídatelné katastrofy je jim svěřena do opatrovnictví. Po počátečním šoku se postaví k situaci čelem a přestěhují se k malé kmotřence. Díky přátelským sousedům se postupně učí, jak se starat o dítě, projdou i při návštěvách sociální pracovnice. Po čase všichni tři tvoří téměř dokonalou rodinu. A Holly zjišťuje, že Erik je i zábavný a dobrosrdečný. Všímavým sousedům neujde, že se do sebe Erik a Holly zamilovali. Jenže Erikovi nabídnou povýšení ve Phoenixu a on neví, jestli dát přednost rodině, nebo kariéře. Rozcházejí se a Holly má zlomené srdce. Ne nadlouho, v její blízkosti je totiž pohledný pediatr... (TV Nova)

Kinderr

docela dobré, ale viděla jsem lepší filmy,Romantická komedie, která Vás neurazí ani nijak závratně nenadchne. Prakticky celou dobu víte jak to zkončí. ()

ReTeZa

Proč ne... průměrná romantická komedie... Každý si najde vždycky svou oblíbenou z nějakého důvodu... Za mě tato stačila vidět jen jendou a dost... ()

Pythonator

Doporučuju všem, co se domnívají, že vychovávat mimino je sranda. Film je to sice nezáživný, ale jako takový doják pro bezdětné pipky to je na pět hvězdiček. My znalí, co už za sebou pár odchovů máme, se tomu jen pousmějeme a jsme rádi, že dětičky si sami dojdou na záchod. Katherine Heigl kouzelná jako vždy. ()

teckax

Tento snímek se mi do rukou připletl úplnou nahodou a přistupovala jsem k němu s obrovským despektem... o to víc jsem z něj nadšená. Prvoplánová pohodová oddechová nenáročná romantYčka, u které není třeba mít mozek na 100 ba ani na 50 % výkonu... milá komedie, která si nehraje na nic jiného než na výše zmíněné... Nemůžu hodnotit jinak než s nadšením (ač jsem asi jediná), protože účel to splnilo na výbornou. ()

KapitanKuraz

Mne sa to fakt mrte pacilo, neviem co taha hodnotenie tak dole, vsak v dnesnej dobe je sotva rocne nieco nove a neotrepane, v romantickych komediach mozno raz za dekadu. Presnejsie, super dvojka, frci to, huste tema podane dokonale a pri dlzke takmer dve hodiny to fakt neunavuje, jednoducho super. ()

domeniqeue

Romantika jako blázen :-) bylo to opravdu povedené, moc se mi to líbilo, jen škoda křečovitých sousedů, kteří neměli co hrát :-) ()

diax3

Kdo je lepší: zodpovědný a bezproblémový pediatr s vyžehlenou košilí, který vás pozve do zákulisí italské restaurace po zavíračce, anebo namachrovaný sukničkář, co si nenechá ujít žádnou možnost, jak vás ztrapnit, ale pak vám odpustí, když mu sešrotujete motorku, kterou miloval víc než jakoukoliv holku, načež se s váma podělí o trávu? No... asi je to o preferencích. Ale nejspíš vám je jasný, s kterým z nich bude ta zápletka šťavnatější. :) ()

macherano

Nie je to zly film to nie je tam presne to co chybalo hlavnej dvojici depp jolie a to je iskra a vasen oni to v sebe vsetko mali takze parada miestami boli tie monology az moc ze par krat na zivnutie, ale inak fajn vo Cudzinec som dal 2 za angelinu a exteriery ted 3 za dvojicu a interiery :D ()

wairau

Další z řady romantických komedií podobného typu, které se na nás valí stále a stále. Většinou se jedná o naprosto průměrné snímky, které neurazí ani nenadchnou. A tak je to i s tímto. Nemají se rádi - začnou se tolerovat - začnou se mít rádi - zamilují se do sebe - dočasný rozchod - velké láskyplné finále. Tentokrát s dítětem jako spojovacím materiálem. Na jedno podívání ok. ()

StandikK

Film, který vůbec ničím nepřekvapí. Tak bych jej stručně charakterizoval. Nudné herecké výkony, nudný děj. Asi největší sranda je, když se děj, jako by trochu zrychluje...Film by se dal zkrátit tak max. na 80 minut, a ne 114 minut. ()

degoom

hezke a tuctovej pribeh s dost necekanou a smutnou zapletkou ale josh je simpatak a parkrat sem se fakt zasmal je to pohodicka na vinko s pritekyni. ()

k.rakonos

Myslím, že milá podívaná, nechápu některé silnější kritické ohlasy. Je to spíše rodinné komediální drama, než čistokrevná komedie, ale ze života. Plno blbostí a nesmyslů jsem tam taky tolik neviděl, snad jen sladký, očekávaný konec po americku, ale bez toho by to asi v tomhle snímku ani nešlo. Kdo má děti, tak mu ten film možná řekne víc, ale určitě tenhle film neurazí a nezkazí pohodový večer, dle mě nadprůměr. ()

pan Spock

Docela příjemná romantická komedie, která sice nepřináší nic převratného, ovšem těží ze sympatičnosti hlavních představitelů. Jak Katherine Heigl tak Josh Duhamel jsou pro takové role jako stvoření. Je dobře, že tvůrci příliš netlačily na pilu a nepřeháněli to se zbytečnou vulgaritou a nechutnými vtípky, to mi většinou v komediích vadí. Kdo má rád oddechové filmy, určitě nebude zklamán. ()

Bblondie

Už to tady všechno bylo a přece tomu Katherine a Josh dodávají novou šťávu ... jeden z mých nových nejoblíbenějších filmů, utíká rychle a navíc všechno dobře dopadne, jako vždycky. ()

Keytee

Už od začiatku to vôbec nefungovalo. Prvých 20 minút tam nemalo čo hľadat, hovorila som si dopekla o čo tu sakra ide??? Zvrat nastal až keď sa tí dvaja nasťahovali do domu. Ale aj tak sa dalo viac vyťažiť zo situácií, ktoré sa tam naskytli. Napríklad vo filme Traja muži a nemluvňa som sa nasmiala 100 krát viac ako tu a okrem toho tam vládla akási zvláštna atmosféra, ktorá ma nútila pozriet si film znova. Pri tomto "remaku :)" to nehrozí. ()

sako44

Na to jak mi je Katherine Heigl velmi sympatická, tak tady si u mě trochu snížila kredit. Sice je to zase ta americká slaďárna, ale proč bych se na ni měl dívat. Jak se dva protiklady starají o mimino svých nejlepších přátel, kteří umřeli, no nevím. Myslím si, že by to šlo udělat určitě lépe.. ()

Craig_D

Příjemná oddechovka, která rozhodně neurazí. Klasická linie, kde samozřejmě nechybí happy end, člověka pokaždé dokola zahřeje u většiny filmů tohoto druhu. =) ()