Holly Berenson je začínající cateringová podnikatelka a Eric Messer úspěšný ředitel sportovní sítě. Jejich první rande dopadlo katastrofálně. Vše, co mají ti dva společného, je jejich vzájemná nelibost a láska ke kmotřence Sophii. Když dívčiny rodiče zahynou při tragické autonehodě, Holly a Eric se dozvídají nečekanou novinu: v případě nepředvídatelné katastrofy je jim svěřena do opatrovnictví. Po počátečním šoku se postaví k situaci čelem a přestěhují se k malé kmotřence. Díky přátelským sousedům se postupně učí, jak se starat o dítě, projdou i při návštěvách sociální pracovnice. Po čase všichni tři tvoří téměř dokonalou rodinu. A Holly zjišťuje, že Erik je i zábavný a dobrosrdečný. Všímavým sousedům neujde, že se do sebe Erik a Holly zamilovali. Jenže Erikovi nabídnou povýšení ve Phoenixu a on neví, jestli dát přednost rodině, nebo kariéře. Rozcházejí se a Holly má zlomené srdce. Ne nadlouho, v její blízkosti je totiž pohledný pediatr... (TV Nova)

p.hubicka

Milé... sice dost nerealistické (nemyslím příběh samotný ale to jak se k tomu hrdinové postaví) ale i tak se mi to líbilo a určitě to zkouknu ještě jednou. Tak dlouhý film.... to mi určitě uniklo hodně detajlů co mám ráda :) ()

Lucky Eda

Romantická komedie protiklady se přitahují o tom by mohl být celý film jenže tam vecpou spoustu zbytečností ..manželský pár zemře oni mohou bydlet v jejich domě,protože byli jejich nejlepší přátelé a svěří jim do péče své miminko. ()

mara312

neeeee, pořád to samé. Nejprve se nesnáší, pak se nějakým kýčovitým způsobem musejí spolu bavit... a nakonec, světe obrať se na hlavu, se do sebe zamilují. Katherine Heigl snad neumí zahrát nic jiného a v jiném žánru. ()

visvanathan

Velmi podareny film, treba mat naladu na tento film, aby ste si ho vychutnali. Poznam omnoho horsie, trapnejsie a gycovitejsie komedie ako tato, mna jednoducho bavila. Urcite 70 percent ()

PinkButterfl

Veľmi príjemná a oddychová romantická komédia :) Josh aj Katherine si skvele sadli, páčili sa mi romantické ako aj humorné scény. ()

eaglestar

Jéé natočíme nějakou romantiku. A jak to uděláme? No, vezmeme nějakou šťastnou rodinku a......a..........a tomu malýmu děcku zabijeme rodiče. Tak to bude paráda, s tím se dá pracovat! A aby to byla ještě větší čurákovina, tak tam dáme zepár humorných scének s hovnama, dál vypatlanou Hajglovku, nějaký americký vyžrance a párek hnusnejch buzerantů. (A kurva ano, jsem proti možnosti uzavírat "manželství" u homoklád. Ať si maj tu svou registraci.) ()

Profík

Je to šablonovité a veskrze průměrné Pár slušných nápadů, ale jinak nic převratného. Romantická linie na mě působila trochu odfláknutě. Jak si k sobě vlastně hlavní hrdinové našli cestu mě docela minulo. Třetí hvězda hlavně za Katherine Heigl, které to opět sluší. 50%. ()

Jennifer600

Nejprve jsem myslela že to bude dost nudné a trapné. Nakonec mě film překvapil a krásná Katherine Heigl nezklamala. U filmu mě držel pohledný herec Josh Duhamel a některé scény byli dost vtipné. ()

tomkat

Romantika s originálním námětem, které by ovšem dost prospělo, pokud by oba hlavní protagonisté vypadali víc civilně a míň jako "glamour stars" - když máte u jejich peripetií pocit, jako byste listovali lesklým katalogem, něco není v pořádku. ()

KristKrist

Čekala jsem, že to bude horší, mnohem nudnější a že to asi po první reklamě přepnu. Docela mě to překvapilo, ne že by to byl film, na který bych se mohla dívat pořád, ale pro jednou to bylo dobré. ()

marshmallow1

Až na docela smutný začátek jde o výbornou komedii, která mě velmi pobavila a přitom je zasazená do dnešní doby, kdy se dva lidé po tragické události svých přátel stanou opatrovníky jejich dítěte, ačkoliv nejsou na rodičovství připravení, ani na to, vzdát se svých dosavadních samotářských životů. ()

kritička

Ano, předvídatelné, ano, zase další komedie, ale zajímavě pojatá. Moc se mi líbila a konečně něco co maličko vyčnívalo z davu! ()

deedulka

Pěkné, moc pěkné. :) Od začátku dává film jasně najevo, jaká nota bude hrát prim. Katherine Heigl a Josh Duhamel se budou pěkně škorpit a bude to pohodová sranda. :) K tomu jim bude dopomáhat malý svišť - myšleno mimčo :-) . Po tragické smrti rodičů malé Sophie, se musí sžít v jednom domě a postarat se o díte, které jim bylo svěřeno do opatrovnictví. Moc se jim do role samozvaných rodičů nechce a ze situace se snaží vybruslit, není však úniku. Je tedy třeba vytvořit velkou tabuli a začít dělat rozpisy a trochu si přeorganizovat život a priority...basketbal nebo Teletubbies. :) Děj je vtipný, svižný a plný upřímné lásky k dítěti, které sice není jejich, ale zamilují si ho jako vlastní... ()

Kosir

Možná jsem mohl jednu hvězdu přidat, protože to je tak 50 na 50. Fakt ale je, že nepříliš sympatická Heigl hrála nesympatickou megeru, to nezáživné děcko mohl úspěšně nahradit Hurvínek a překotné zvraty současně konkurující americkým klišé svědčily o scénáři šitém horkou jehlou. Navíc, ty postelový scény páchly padesátými léty. Ne, že bych byl nějak zvlášť zvědavej na Kačenčiny kozy, ale jak si na nich pořád přidržovala křečovitě deku vůbec do roku 2010 nepasovalo. Kdyby tam vůbec ta postel nebyla, bylo by líp. No, nicméně, pár dobrejch hlášek se vyskytlo, až jsem se dvakrát zasmál. ()

Kevi1

Americké komédie by mali mať osobitné hodnotenie, pretože väčšina ľudí ich pozerá skôr z nudy ako, pretože im fakt prídu vtipné. Za seba môžem povedať, že som ich za posledných pár rokov videla nespočetné množstvo, keďže v kine prakticky skoro nič iné nedávajú a keď už, nie v takom množstve, aby to stačilo vyplniť každú druhú sobotu. Life as we know it je len ďalší "podarený" projekt, ktorý skôr očarí svojím milým námetom. Pár vtipných momentov to podľa mňa odsahovalo a keď to porovnám napríklad s Friends With Benefits tak si to rozhodne zaslúži moju pozornosť. Záver sa samozrejme dozvieme hneď na začiatku a nedá sa to nazvať ani len dobrou komédiou, ale povedzme, že to je skutočne milý film a niekedy vie aj dojať. Ak by som mala hodnotiť v rámci žánru "romantická komédia nového milénia", rozhodne si to tie tri hviezdičky zaslúži. ()

Kacenaa211

Jsou filmy, které ve vás zanechají zvláštní pocit a myslíte na ně i další dny po zhlédnutí... Tohle je presne jeden z těch filmů. Bavila jsem se, tajil se mi dech, no prostě všechno, co má správný film mit. Velmi dobra komedie. :) ()