Holly Berenson je začínající cateringová podnikatelka a Eric Messer úspěšný ředitel sportovní sítě. Jejich první rande dopadlo katastrofálně. Vše, co mají ti dva společného, je jejich vzájemná nelibost a láska ke kmotřence Sophii. Když dívčiny rodiče zahynou při tragické autonehodě, Holly a Eric se dozvídají nečekanou novinu: v případě nepředvídatelné katastrofy je jim svěřena do opatrovnictví. Po počátečním šoku se postaví k situaci čelem a přestěhují se k malé kmotřence. Díky přátelským sousedům se postupně učí, jak se starat o dítě, projdou i při návštěvách sociální pracovnice. Po čase všichni tři tvoří téměř dokonalou rodinu. A Holly zjišťuje, že Erik je i zábavný a dobrosrdečný. Všímavým sousedům neujde, že se do sebe Erik a Holly zamilovali. Jenže Erikovi nabídnou povýšení ve Phoenixu a on neví, jestli dát přednost rodině, nebo kariéře. Rozcházejí se a Holly má zlomené srdce. Ne nadlouho, v její blízkosti je totiž pohledný pediatr... (TV Nova)

Davanity

Jsem velkým příznivcem romantických filmů, kde jsou jedny z hlavních postav i malé dětí. A pod jednou střechou je podle mě příjemný romanticko-rodinný film, který nesklame ani nenadchne ničím zvláštím. ()

juditik

No neviem, mňa tento film dostal a veľmi sa mi páčil...podľa toho, čo tu čítam v ostatných komentoch, som asi ľahko manipulovateľná, romanticky založená naivka...a nech :) u mňa 4,5 *. ()

marek29

Dnešní kritická nálada pokračuje. Film neni špatný ale i na průměr je toho tu opravdu málo k vidění :( klasické téma kdy se 2 neumětelové ujmou dítěte a za chvilku jsou už jako rození rodiče ;) párkrát se zasmějete, to jsou momenty které lze spočítat na prstech jedné ruky. To když Rachel je umazaná od hovna a pak obě návštěvy sociálky.. Že bych měl ale důvod si film pamatovat, to nemám. ()

Tominni

Taková typicky hollywoodská romantická klasika, trochu vtipu, hodně romantiky, už trochu míň logiky.....(mám rád své přátele, ale děti bych jim asi do výchovy nesvěřil, asi by to neskousla ani sociálka....). Celý film stojí i padá s výkony hlavních dvou hrdinů, malá Sophie je možná až moc stranou, vždyť to ona je důvodem, proč spolu začne Holly a Messer žít. ()

HEED

Hořký americký čajíček se zajímavým nápadem. Celkem sympatická herecká dvojice, koláčky a paní ze sociální péče, která fandí všem. Pokud to všechno budeme brát jako hypotézu, kterou někdo natočil, aby zjistil jak by to vlastně mohlo vypadat, tak fajn, bavil jsem se. Ve skutečnosti by tohle ale tak jednoduché nebylo, pokud vůbec by to bylo reálné. Chybělo mi tam nějaké rozloučení s biologickými rodiči, rodinní příslušníci téměř žádní, což je blbost vzhledem k věku mladého páru. Sousedi extrémně nenažraní až dotěrní, prostě USA. Hudební podkres byl obstojný. Dá se na to dívat, aniž by jste měli pocit, že se díváte na volovinu. Ten film to prostě dobře kryje. ()

erapo

Ono to je milé, pekné, šťastné, nešťastné,... ale nič prevratné. Priemerná rodinná komédia, na ktorú sa dá pozerať, niekedy sa aj pousmejete, ale to je asi tak všetko. ()

kenny79

Jednu * přidávám, protože máme malou holčičku přibližně stejně starou a v určitých věcech hlavní hrdiny obdivuji. :D ()

Enelya

Upřímně musím říci, čekala jsem komedii. Ovšem fakt, že jsem se nesmála od začátku do konce mi na rozdíl od zdejších přispěvatelů vůbec nevadil. Ačkoliv film má smutný nádech, ke konci se na mé tváři objevil usměv. Příjemné filmové překvapení se sympatickou ústřední dvojicí. 70% ()

lobo87

Veľmi podarená romantická komédia z dielne neznámeho režiséra Grega Berlanti, ktorá však v postave Katherine Heigl prináša osvedčenú žánrovú tvár. Táto herečka sa v poslednom období stala akousi kráľovnou romantických komédií a skutočne mi je ľúto, že tento rok sme od nej nemali možnosť vidieť žiadnu novinku. Ostatné postavy taktiež sympatické a smutná zápletka dáva tomuto filmu trošku vážnosti (neraz som bol dojatý). Pre tých, čo sa radi smejú a nevadí im trošku klišé a to, že od začiatku viete, ako to skončí, je toto určite ideálny kus... 75% ()

Seev

Film si zasloužil čtvrtou hvězdu za pár (opravdu jen ale pár) scén, který ale za to byly 100% (viz Creep). ()

maniacxl

Ne nijak složitý scénář s opět jasným koncem a nejistá režie začínajícího Grega Berlantiho jsou jediné zápory této romantické komedie.jinak jsem docela spokojen.Katherine Heigl je dobrá herečka o tom není pochyb, a takový typ filmů ji vyloženě sedí!Hudba taky velmi dobře padnoucí.Když je nuda,tak si nemusíte kupovat medvídka mívala,ale se svým miláčkem si pusťte tuhle béčkovou mírně připálenou rakvičku.60%. ()

mondavi

Ač je to klasická americká prvoplánová dojárna, kde je plno trapností, nechybí jí ani vtipné chvilky a slušné herecké výkony. A ačkoli jsem se původně ani nechtěla dívat, nakonec jsem se docela mile pobavila. Za mě pohodové 3*.V. ()

natalanka

Nenáročná odpočívárna. Laskavá, komická a milá, právě pro dny, kdy se Vám nic nechce a venku prší a máte chuť se zasmát a pobavit :-) ()

calculus

Mix tragické události a dvou mamlasů ve věku dospělých, co neumí přebalit dítě, tak to sorry. A když se k tomu navíc podává pořádná porce odporného komediantství, jedno oko nezůstane suché a nejeden žaludek prožije generální úklid... ()

evca_007

Tohle téma už tu bylo hodněkrát a nikdy to nedopadlo dobře. Nic extra jsem od toho nečekala takže jsem se u toho místama jen fajnově pobavila a zabila čas. Ale upřímně nebýt tam polonahý Josh Duhamel tak o to ani nezakopnu :-). ()

rigby

Odpočinkový rodinný film na deštivé nedělní odpoledne. Nenáročný stokrát viděný příběh bez jediného zajímavého momentu, který končí happyendem. ()

Martiiiiinka

Na rovinu: nic objevného. Skoro by se až chtělo říct, že se tvůrci lehce inspirovali starším televizním kouskem Raising Waylon, a že i celý příběh vypráví tak nějak s ohledem na to. To za prvé. Za druhé si sice plně uvědomuju, že ve filmu, kde v centru dění stojí péče o dítě, nějaké to vyměšování místo má, neřekla bych ale, že musí být nutně více než polovina vtípků orientovaná tímto směrem. Ale tak na druhou stranu - Katherine Heigl je jako vždy lehce neurotická, milá a hezká, Josh Duhamel je zase zatraceně sexy a tím pádem oba leccos vyvažují... ()