Holly Berenson je začínající cateringová podnikatelka a Eric Messer úspěšný ředitel sportovní sítě. Jejich první rande dopadlo katastrofálně. Vše, co mají ti dva společného, je jejich vzájemná nelibost a láska ke kmotřence Sophii. Když dívčiny rodiče zahynou při tragické autonehodě, Holly a Eric se dozvídají nečekanou novinu: v případě nepředvídatelné katastrofy je jim svěřena do opatrovnictví. Po počátečním šoku se postaví k situaci čelem a přestěhují se k malé kmotřence. Díky přátelským sousedům se postupně učí, jak se starat o dítě, projdou i při návštěvách sociální pracovnice. Po čase všichni tři tvoří téměř dokonalou rodinu. A Holly zjišťuje, že Erik je i zábavný a dobrosrdečný. Všímavým sousedům neujde, že se do sebe Erik a Holly zamilovali. Jenže Erikovi nabídnou povýšení ve Phoenixu a on neví, jestli dát přednost rodině, nebo kariéře. Rozcházejí se a Holly má zlomené srdce. Ne nadlouho, v její blízkosti je totiž pohledný pediatr... (TV Nova)

datos

Krásný romantický film u kterého se zasmějete. Je to film, který Vás nejdřív rozpláče smutnou tragédií, ale potom se bavíte od začátku do konce. I když sou nachystané další srdce trhající chvíle a scény, protože tak to rpostě musí být v každá romantický komedii. Tenhle film jsem si zamiloval kůli krásnýmu příběhu, ale hlavně hereckému obsazení Katherine Heigl a Josh Duhamel. ()

Václavička

Ten námět, nevím, moc mi to nesedí. První půlka slabší, ale pak přišel doktor Sam a bylo o trochu lépe. Americký průměr, člověk od takového filmu stejně víc než 3 hvězdy nečeká, tak není důvod být zklamán. ()

alldo.raine

Taková filmová pohodička..... Film skončí a ve vás to nezanechá vůbec nic, ale musí se nechat, že je to tak trochu jinak natočená ´´romantická komedie´´ a že se budete sem tam docela bavit.... ()

mikhail

80 minút vcelku slušnej zábavy. Potom sa však malo prísť na lámanie chleba a zkomplikovanie zápletky a tam scenárista absolútne zlyhal. Duhamel ani Heigl, nie sú typy hercov, ktorí by dokázali brilantnosťou svojich výkonov film zachrániť. Divák sa na záver dočká kostrbatého konca, plného zaužívaných klišé. Škoda, nebyť záverečných 30 minút tak dám minimálne 3*. ()

JajinkaBec

Škoda, že tenhle film až příliš často kolísá na hranici dramatu, komedie a čehosi romantického. Jako kdyby se do těch necelých dvou hodin tvůrci snažili nacpat za každou cenu všechno - no a tady už je jasné, že zkrátka občas musí zaskřípat. Možná by to ve finále nebylo zas až tak mrzuté, kdyby se nejelo v osvědčených kolejích a často až neuvěřitelných klišé. Přišlo mi spíš směšné než vtipné, jak obrovským problémem se ukázala být výměna plenky nebo otevření záchodu. O "karikaturách" v podobě postaviček sousedů ani nemluvě... Zvlášť bez nich by se to podle mě naprosto obešlo. Nicméně na Duhamelovi něco je a Heigl mi tady překvapivě nepřipadala tak otravná, jako mi obvykle připadá. ()

saolin

I přesto, že námětem je poměrně ohraný téma, film netrpí typickou linkou začátek, zvrat a konec. Nabízí více zvratů a docela vtipných scén a s tím skoro dvě hodinky utečou jako voda. ()

Bigwave

Slaďoučký stereotypní příklad americké romantické slátaniny. V počátečních minutách to na mě působilo tak hezky. Realistický dojem, který vyvolal představu této situace v opravdovém života. Ovšem já se uchlácholit nenechal a prokoukl jsem je. Po zajímavém úvodu se film vrací do zaběhlých kolejích tohoto stylu. Ale proč ne. Viděl jsem horší slaďárny! ()

habertek

Myslím, že tady zapoměli dopsat ještě romantický, snad drama?. No říkal jsem si, že to bude zase jedna z těch béčkových amerických komedií, ale podíval jsem se na to, protože skvěle obsadili hlavní dvě postavy o čemž jsem se plně přesvědčil při shlédnutí tohodle snímku. Film zase taková komedie není, je to spíše smutný příběh, který však jak už to tak bývá dopadne dobře, ale můžu říct, že se jim film opravdu povedl a je jedinečný. Proto dávám 90% ()

kubas369

Rozhodně lepší romantická komedie (do kolen se teda řezat nebudete ale je to takový ten milý a příjemný hůmor, který je dávkován velice rozumně takže z toho nevzniká taková ta rozplytká kaše), ikdyž z pochmůrným podtónem, který s toho přeci jen dělá lepší film. Po dlouhý době jsem byl zas dojat což se zas tak moc často nestává. ()

Marcus.das

Ze zacatku bez nametu a bez stavy. Ale case cely dej doslova metamorfuje do neceho, co bych asi necekal. Sice to bylo jedno klise za druhym, ale vsechno pusobilo tak nenapadne, mozna az "podprahove". Po tuctovem zaveru ale od filmu odtrhavam oci a rikam, ze bych si to dal klidne jeste jednou.... ()

epoh

Tak jistě, není to nic světobornýho, a chtít nutit diváka smát se minutu poté, co dítěti zemřou oba rodiče je jaksi nepatřčné, ale po většinu času jde o příjemný film o dvou protipólech, které k sobě hledají cestu, a navíc ty protipóly Heigl-Duhamel jsou nesmírně koukatelní... Prostě průměr, ale milej :)) ()

Swayne

Príjemná americká oblbovačka natočená podľa už 100x rovnakého scenára, akurát teraz ide o inú kombináciu hercov, ktorí sa samozrejme dajú nakoniec dokopy v parádnom americkom happy ende. Je to predvídateľné už od prvých minút, veď ako inak, ale narozdiel od vyššie spomínaného filmu mi to tu až tak nevadilo - predsalen sa tých pár režisérov asi už časom naučilo ako dobre sfilmovať už naozaj 100x zrecyklovaný scenár bez toho, aby pôsobil fádne a nudne. Solídny priemer. ()

Dslike

Film sa mi naozaj pacil, cely cas som si hovoril je to fajn vtipne, nenasilne, striedanie smutku a vtipu vyslo ,avsak na konci to urobili "nasilu" az tak moc ze som upustil od lepsieho hodnotenia. Film ale kazdopadne doporucujem, ja som sa prinom prijemne bavil. A ta scena s cernošskym taxikarom ,plakal som pri nej od smiechu. ()

sniperjozef

Konec je trapné klišé, ale do té doby jsem se moc dobře bavil. Originalita tomu také nechybí a jako oddych se sklenkou dobrého alkoholického moku, nebo ve společnosti opačného pohlaví je to pecka... Have a fun... ()

zuzzuli

tato komedie není komedie,ale spíše drama. Je tam nesmírné množství smutných scén. Ale tento film vypovídá o chybějící lidskosti. Možná, proto dávám 4 hvězdy. přestože na pohled nevyřešitelná a nezvládnutelná situace nakonec dopadne dobře :-) ()

Lenii

Taková milá romantická komedie. Sice to všechno komediální odstartuje smutná událost, ale je to prostě nový nápad. A právě i ta smutná záminka mě upoutala. Jinak celkově opravdu fajn komedie s celkem i dosti předvídatelnými scénami a situacemi. Moc se mi líbilo i obsazení rolí herci - Katherinu a Joshe mám moc ráda, takže se mi na film i moc pěkně koukalo. 75% ()

Kubi21

Vše je nalinkováno, vše jede po jasných kolejích a taky v pořádku dojede. Mustr alá Babyboom. Nevadí, protože díky hercům a slušným hláškám je to koukatelné a i když už jsme tímhle vlakem jeli mockrát, tak do něj stejně nasednem a necháme se pobavit. Průměr, ale velice slušný a myšleno v pozitivním slova smyslu. ()