Vyborna normalizacna komedia z roku 1975 z tunajsich koncin a s kopou hlasok. 84 %(5.2.2013)

Pôvodne som neplánoval dať 5 *, ale Sebechlebskí hudci sú tak roztomilá, vtipná a výpravná rozprávka, že sa inak nedalo. Viliam Polónyi mal za toto dostať Oscara. Ach, taká nostalgia ma pochytila. (90%)(20.2.2010)

Roznorode dielo ktore obsahuje, povedal by som ze z kazdeho rozku trosku, navyse Polonyi a dvaja vtedy este mlady Hryc a Danciak ma milo prekvapili.(8.5.2007)

• - Film Sebechlebskí hudci sa natáčal v Gabčíkove, Hrušove, Perneku, Pezinku, Hamuliakove, Borinke, Borskom Mikuláši, Bratislave, Červenom Kameni a na Balatone. (dyfur)

• - Pred rokom 1989 bol film predaný aj do takej exotickej krajiny ako je Južný Jemen. (Raccoon.city)

• - Sebechlebskí hudci byli soutěžním filmem časopisu Film a Divadlo "Komu dáte svoj hlas 1976?" (kosticka7)