Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

zdenny

Krásná Jennifer Lopez se krátce po svatbě probudí ze sladkého snu. Musí se připravit na to, že bude bojovat nejen o svou dceru, ale i o svůj život. Celkem jednoduchá zápletka, ale myslím si, že v rámci možností se jedná o obstojný film. ()

manonfire

Jennifer to sice vzala dost na vážno a film se držel na vcelku průměrné televizní úrovni, ale ještě o kus dolů to stáhl militantní konec, kdy prostě týraná matka zajde na kurz sebeobrany a hurá na taťku ve stylu Lary Croft. Šaškárna. 40% ()

Aqualung

Ina zase jeden z těch amerických cajdáků, který končí protentokrát manuálně-krvavým střetem mezi dobrem a zlem. Tedy hrdinkou a padouchem.Snadno předvídatelný děj bez hlubší psychologické a emocionální struktury.Nudný film. ()

sedm.1

Jennifer Lopez skutečně nebude nikdy nijak velkou herečkou a i její filmografie spíš obsahuje velmi slabé kousky,nicméně Dost řadím rozhodně k tomu lepšímu z její dosavadní kariéry.Ikdyž je to celé dost přitažené za vlasy,má to nějaký ten spád i děj,chvílemi je to docela i napínavé,ale konec je pak samozřejmě tradičně Hollywoodsky doje*aný se všemi osvědčenými stupidními praktikami.Celkově koukatelný a neurazí,ale ani s tímto snímkem JLo neprorazila. ()

thorewi

S přimhouřenýma očima byl film po celou dobu průměrný (když přehlédneme ten naprosto "originální" scénář), v dobré náladě i koukatelný, ale ten konec byl natolik příšerný, že víc jak jednu hvězdičku si to nezaslouží. Jennifer Lopez by se měla asi přejmenovat na Rambo woman a jít se mlátit někam do rignu a ne na filmové plátno. ()

Paity

Trapný thriller s ještě trapnější a hlavně neskutečně prdelatou Jennifer Lopez, která hrát rozhodně neumí. Ale co, když jí za to zaplatí, tak proč to toho nejít a nevydělat si další dolárečky. ()

Bafo

Paneboze todle je fakt spatny film... Celej takovej divnej nezajimavej feministickej :)))) A lopez v hlavni roli neni nic moc... No proste Unrecommended :) ()

mirkaaa

Jennifer Lopez představuje silnou a odhodlanou ženu, která se postaví svému despotickému manželovi. Jednoho dne prostě řekne:“Dost !" Tento thriller se mi líbil svým námětem, škoda jen, že ve skutečnosti to takhle nefunguje. Ve filmu mi ale vadila samotná Jennifer Lopez, kterou, jak už jsem se zmínila ve filmu Cela, považuji za druhořadou herečku a představitelku spíše romantických filmů. ()

Haymar

Problémem Enough je nedotaženost po všech stránkách. J.Lo - ač není kdovíjaká herečká, se snaží! Ovšem zůstává na půli cesty (ten přerod z beránka ve vlka ji prostě nežeru)! To samé v bleděmodrým se dá říci o Aptedově režii - ač dělá co může (a náznaky dobré atmosféry tam vážně byly), nedaří se mu udržet "to správné" napětí po "tu správnou dobu". Ani Bill Campbell a Noah Wyle nejsou coby záporáci vůbec přesvědčiví. Celé to asi nejlíp vystihují dvě slova: Příšerná Křeč (provázející celý fim, přitom z daného tématu se dalo vytřískat mnohem víc) ()

Angie91

J. Lo. a její celoživotní boj za úctou! Tak moc úpěnlivě se snaží dokázat celému světu, jak je dobrá, až si téměř nevšimla, že jí už dávno ujel vlak. Tuhle krutou pravdu nezachránil ani její kulatý zadeček! ()

Magika82

99,9% a tedy vyjímečných 5 hvězd. Omladina by tento snímek hodnotit neměla. Spíše se zamyslet nad tím, jetli opravdu víte, s kým chodíte, žijete a spíte... Lidský "ďábel" totiž může mít i podobu vysněného anděla... ()

Tomislav

Tak tohle byla vážně hovadina k pohledání. Totální ztráta času. Nedůvěryhodné, prázdné, předvídatelné, trapné. Takovým filmům se raději vyhnout obloukem! ()