Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

bouncer

Tak už dost, DOST. Po pár minutách jsem zjistil, že to nebude opravdu nic moc a poté jsem se už jen těšil až dostane JLo ještě větší nakládačku...ale to mě také zklamalo. ()

zablaga

Určitá béčková srdcovka pre mňa. Kuknem vždy keď to dáva naša skvelá TV..lebo mám na to skrátka šťastie. Držím palce utrápenej žene, keďže je toto vlastne reálny problém, ktorý sa týka množstva žien. ()

Marek1991

Film vyzerá ako celkom podarený thriller, má dosť originálnu tému rodinného násilia a problémov so zákonmi, vo vyspelých krajinách už to je pomenej, ale vo svete je to stále aktuálne. Avšak čo to bol za nápad, to vyriešiť takto pomstou, násilím proti násiliu. Navyše mi akosi nejde do hlavy prepadnutie kamaráta násilníka v dome a následné zistenie, že spolu vo všetkom idú. Taktiež zmeny účesov boli dosť radikálne u postavy Slim. Tento film je taká feministická naivná agitka, však to mohlo dopadnúť úplne opačne. Že sú niektorí muži horší ako svine je jasné, ale tento film sa nedá brať veľmi vážne. ()

Astaroth12

Hneď začnem od toho začiatku, keď sa stretli. Slim v podniku balil chlap, k tomu sa pripojí druhí s tím že ten chalan sa stavil, že ju dostane do postele. Ale vobec jej nenapadlo že to mohol byt on čo sa stavil a že pred nou zahrali len pekné divadielko, čo funguje na naivky. A jasné že to zabralo aj na Slim a toho paka si vzala. A potom sa začala čudovať, že jej milý manžel je neverný a ešte aj násilník , ktorý ju začne týrať. No a raz povie dosť. Dosť silný príbeh o domácom násilí páchané na žene, kde aj tak najviac trpí dieťa v tomto prípade jej dcéra. Len tento príbeh je dosť slabý, vobec som mu neveril, že to môže byt skutočnosť a tých náhod čo tam bolo, tak som mal dosť. Z tohto filmu sa dalo vytrieskať viac, ale kde máte veľmi prehľadný a predvídateľný príbeh skoro bez napatia, tak to troška zamrzí. Lebo vobec mi nebolo ľúto Slim a ja si myslím že by malo, keď je to o domácom násilí. A finále nabité klišovosťou a totálne bez nápadu. J.Lo je priemerná herečka aj tu to dokázala. Ale hlavný zaporák B.Cambell ako šialený manžel bol dosť presvedčivý. Za priemerný film, priemerne hodnotenie. ()

Kryton

Chcete vidět další film s Je-Lo? Dost! Nechci! Tak toto se naučte nazpamět! Další z řady zbytečných a předvídatelných filmů s Je-Lo. Na to se nedalo dívat do konce! ()

mis-ko

Kým J-Lo hopsala vo videoklipoch, bolo to OK. Keď však hopsá vo filme a tvári sa pri tom strašne drsne a nekompromisne, tak to OK nie je. Slabý film so slabou spievajúcou herečkou, ktorému nepomôže ani "dramatické" rozdelenie deja do kapitol. ()

Riddick77

Inu tohle je prostě slabé a konec je velmi naivní a hloupoučký. Odfláknutý scénař s mnoha logickými kiksy a především často velice podivným chováním hlavní hrdinky. Celkově 4/10! ()

blackrain

Tak tady nemám,co vytknout. Plný počet si zaslouží. Fandím slabým, kteří se rozhodnou někomu postavit. Žena se postaví svému nenáviděnému manželovi, který ji týrá. Jennifer Lopez musela v příběhu zmobilizovat všechny své síly, aby se toho bídáka zbavila. Škoda, že ve skutečném životě je takových to žen velmi málo. Radši si nechají ubližovat, tak by to být ale nemělo. Nemají DOST odvahy se svým mužům postavit nebo se někomu svěřit. Manželé by neměli týrat své ženy a už vůbec ne děti. To je prostě hnus. Mě se Jennifer Lopez líbila. Držela jsem jí palce. ()

jajinka

tak výjimečně s vámi budu nesouhlasit, ale mně se to fakt líbilo a děj mě zaujal natolik, že jsem se nemohla odtrhnout... Kurzem sebeobrany jsem si taky rošla, ale bohužel to nemá takové výsledky, jako ve filmu :-) ()

K.I.N.G.

Vsadím se, že pokud byste napsali do Googlu výraz "Tradiční americký popcornový thriller", minimálně mezi prvními třemi nabídkami by vám to vyhodilo tento film :-). "J-Low" je sice určitě lepší herečka než zpěvačka, ale to ještě neznamená, že je dobrá, je spíš podprůměrná, ale dá se přežít. Mě tu určitě víc bavila výjimečně talentovaná a krásná herečka Juliette Lewis. Snímek "Dost" není originální ani náhodou, ale i tak mi přišel super, protože naprosto splnil moje očekávání. Celkově jsem byl spokojený poměrně dost. ()

dawe04

Enough! Nikterak originální thriller, leč nenudí a sem tam slušná atmosféra. Ať si o J.Lo každý myslí co chce, mě rozhodně nevadila. ()

OG_Swifty

Když jí trestal a ona se pak schovávala, tak to byla prdel - konec filmu se stalkováním a wrestlingem už bylo slabší. ()

Chen

Snaha o spojení několika žánrů někdy funguje, jindy ne. Jelikož nemám vrozenou averzi vůči Jennifer Lopez jako herečce, nejsem nějak extrémně rozčarovaný. Nečekal jsem moc, takže zklamaný nejsem. ()

lekr

Jennifer Lopez se tady moc nepředvedla. Hraje dobře ale ve špatném filmu. Film se jejímu životu než ji začně manžel týrat věnuje jen velmi málo a snaží se navíc děj členit do kapitol které po tom co jí manžel ublíží zničehonic zmizí.....to sem teda nepochopil....ta zápletka možná není špatná ale ne moc dobře zpracovaná a film by se mohl klidně o pár zkrátit.....prostě dle mě je tohle propadák.... ()

Hennes

Celkem slibný začátek se překulil do hloupého thrilleru, kde se zjeví všuměl a akční hrdina, který se vyklube z obyčejné servírky. Týraná a bitá manželka opouští svého bohatého manžela a s malou dcerkou rozjede velkou akci útěku a změny identity. Je to velice fádní a prostě mě tenhle thriller vůbec nechytil. ()