Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Martin741

Jennifer Lopez je sice plnohodnotny clovek, ktory si zasluzi respekt a uctu, ale rovnako je priserna herecka. Film do priemeru potiahla len rezia Apteda /Jeden Svet nestaci/ a dej, ktory sa snazi zaujat divaka, ale nedari sa mu velmi. 63 % ()

bourec

Musel sem změnit hodnocení. Oproti Double jeopardy je tohle dost slušná blbost. Ten hysterickej výlev Lopezky byl k nesnesení. 20%. ()

campix

Totální béčková záležitost. Na film Dost nemůžete mít ani nějaké vyšší nároky než zabití času v nočních hodinách, když prostě není do čeho píchnout. Herci nejsou nijak dokonalý, story není také nijak promyšlená a několik věcí, které dělá hlavní hrdinka v podání Jennifer Lopez, jsou úplně na hlavu. Prostě žádný úžasný filmový zážitek. Čistá rutina, která je po většinu času napínavá pouze minimálně. ()

Juto

Je len jedno miesto, kam môže film ako tento smerovať, a to k demagogickému výbuchu násilnej, ženskej odplaty. ,,Dosť" sa tam dostane príliš únavnými obchádzkami. 5/10 ()

Iwus.ka

Jednu časem omrzí dělat starému boxovací pytel, když má zrovna náladu procvičit si svůj levý či pravý hák. Ono pak už nezbývá nic jiného, než mu přichystat tlamu pro porcelánový chrup nebo vystavit dárkový poukaz k návštěvě proktologa. Větší drsňačka to uhraje na sebeobranu. ()

Radiq

Hajzl mlátí a terorizuje svoju ženu a děcko. Tak jo, je to hajzl a Jeniffer si to nezaslouží. Ale dá se věřit tomu, že bude tak drsná a vymyslí si takovou promyšlenou odplatu? Nevim. Jako člověk jí drží palce, ale taky má takovej pocit, že je docela blbá, že nešla hned na cajty. Sice mě to docela bavilo, ale žádnej velkej zážitek to není. Myslim, že nejvíc se to bude libit ženskejm, obzvlášť těm týranejm... Ale mě stačilo jednou a dost. ()

HorrFi

Neni to film kterej by člověk s potěšením doporučoval známým nebo z něj byl nějak extra nadšenej ale myslim že tak malý hodnocení si nezaslouží.. ()

Triple H

Tak toto bola naozaj chuťovka. Inštruktážne video pre ženušky, aby si nenechali skákať po hlave a keď príde manžel opitý z krčmy a chce zavináče, majú si dupnúť a nerobiť mu slúžku. Alebo niečo na ten spôsob...Celý film je veľmi silno nezvládnutý už len po režijnej stránke, kedy celý dej oddeľujú dementné názvy kapitol ako z feministického pamfletu. Jennifer Lopez a jej pokusy o charakterné herectvo sa pohybujú v oblasti nechceného komična a pobavia vcelku slušne. Film je aj poriadne dementný a nelogický-- ako príklad slúži scéna nočného úteku z domu. Načo si počkať do rána, kedy tyran manžel (ktorý je mimochodom niečo ako domáci Hitler a samozrejme bezškrupulózny záletník) bude v práci a vtedy s dcérou ujsť? Nie, nie- to je zjavne absurdná idea a preto naša dobrosrdečná čašníčka uteká s dcérou uprostred noci, zatiaľ čo manžel spí a potichu sa snaží v absolútnom tichu odplížiť z domu, pretože vonku ju čakajú v ošúpanej dodávke jej traja kamaráti s baseballkou. Áno, skutočne sa jedná o poriadnu sranicu, ktorá dobre padne len na škodradostné odreagovanie. Alebo ak máte tyrana manžela, tak vám film poradí, aby ste išli za svojím milionárskym otcom s prosbou o pomoc. Ten vám najme súkromného trénera, ktorý z vás za mesiac vykreše smrtonosnú zbraň. A potom čo holými rukami manžela zavraždíte, už budete môcť konečne žiť v pokoji a kúpiť dcérke zmzlinku. ()

Ryuuhei

Typická thrillerovka, kde převládá neustálý pocit napětí. A to já mám rád. Sice docházelo mnohdy k nelogickému vývoji děje (proč kupovat barák v maloměstě a neschovat se v anonymitě velkoměsta). Jinak co se mi líbilo, že hrdinka byla bojovnice a nenechala nikdy osud na náhodě. Tedy, její plán typu co kdyby a neustálá připravenost z ní dělala výjimku podobných filmů. 60% ()

lennyd

To o čem se chudé číšnici Slim (J.Lo) ani nesnilo se stává realitou. Mitch (Billy Campbell) ji zachrání před ponižující sázkou, a do roka a do dne je Slim vdaná, žije v obrovském domě a má pětiletou dcerku Gracie (asi to nebylo tak úplně do roka a do dne :) ). Jenže manžel je stále více pryč z domu, a Slim náhodou přichází na to, že má milenku. V manželské hádce ji pak Mitch zbije. A pak ještě několikrát. A tak Slim bere Gracie, a snaží se před násilníkem zmizet - ale ten se před ničím nezastaví, a s kumpány ze zločineckých kruhů Slim pronásleduje. Brzy Slim zjišťuje, že jí před Mitchem nikdo (ani zákon) nepomůže, a že se bude muset bránit sama ... Já teda nevím, ale mě se tento film dost líbí - je pravda, že týraná Slim má oproti tisícům podobně postižených žen ve skutečnosti velkou výhodu, a to bohatého tatíčka, který vždy přispěchá v tu pravou chvíli na pomoc. Taky je zvláštní, jak (dle scénáristy) je jednoduché v USA "zmizet". Stačí si vybrat z novin někoho zemřelého a požádat o kopii rodného listu a je to, hm. Jennifer Lopez mi ale tady přijde docela ok - hlavně si myslím, že nakrátko ostříhané ji to sluší mnohem víc - nevypadá tak jako ta husička ze začátku.... ()

Pavlínka9

Pakárna nad pakárny o tom, jak špatné střihy a velmi nevěrohodná Jennifer Lopez bojuje o přízeň diváků :D :D Nejlepší na celém filmu byla malá dcerka, která musela být ze situace, které ve filmu zažívá se svou matkou, silně poznamenaná. Doufám, že jen v rámci filmu. Ne i ve skutečnosti z natáčení :D :D ()

Bobik9

Jennifer mě od toho opravdu odrazovala a na první pokus jsem to ani nedokázal dokoukat. Když jsem se ale po roce k tomu dostal znovu, tak musím přiznat, že mě to mile překvapilo. Bylo to průhledné, herci na h*vno, ale mělo to slušnou atmosféru. A nic víc a nic míň bych k tomuto filmu nepotřeboval. Je to jednoduché, rychlé a překvapivě záživné. ()

Jazzzz

Poměrně nizká hodnocení mne nastěstí neodradilo od shlédnutí tohoto filmu. Je pravda, že moje očekávání se zdaleka nenaplnila. Ale i přesto jsem se u filmu nenudil. Začátek mne velmi potěšil rychlým spádem. Dokence možná až moc rychlým. Po poměrně rychlé gradaci totiž následuje poměrně dlouhá nudná pasáž ve které za zmínku stojí pouze opravdu zarážející nelogické chování číšnice Slim. Po této nudné pasáži se film změní v něco co jsem vůbec nečekal. Bližším popisem by se muj komentář mohl stát off topicem, tudíž se nebudu více rozepisovat. Ale co musím dodat je, že ke konci filmu jsem se hodně pobavil a nečekaně si připomenul moje oblíbené filmy o Rockym... ()