Servírka Slim (Jennifer Lopez) se vdala za muže svých snů, Mitche (Bill Campbell), a myslela si, že pro ni začíná ta nejšťastnější doba v životě. Po prvním dítěti se však obrázek dokonalé rodiny začíná měnit, když Slim objeví druhou manželovu skrytou stránku, která může důvěru, lásku a klid proměnit v teror. Bojí se o své dítě, a tak uteče i s ním. Mitch však s pomocí najatého muže vytrvale pronásleduje kořist, která patřila k jeho rodině. Nakonec je Slim nucena se bránit a zaútočit na Mitche ve fyzické i psychologické bitvě, aby mu ukázala, že už toho má všeho DOST! (Bontonfilm)

Marrianna

Já nevím co všem je, jak čtu komentáře všichni nenávidí J.Lo a její filmy - ale já si nemůžu pomoci, ale dle mého názoru jsou horší herci. Mě se tenhle film líbil, námět byl zajímavý a JLo se svého úkolu určitě nezhostila tak strašně jak říkáte. No ale kdo je bez viny první hoďte kamenem. Já jsem byla prostě spokojená. ()

Dragonessa

Opravdu nevím, v čem viděly všechny komentáře ten feminismus. Na tom, že se ženská rozhodne vzepřít domácímu násilí, není nic feministického... kéž by všechny měly dost odvahy nakopat toho, kdo jim ubližuje, do koulí... ()

pe3czech

Co se mi na filmu líbilo? J.Lo. Mě se ta holka líbí a když je ostříhaná na krátko, tak jí to moc sluší. Že to není fundovaná recenze k filmu? To sice ne, ale vyzdvihuje to jeho největší klady(a to je ještě silně subjektivní kritérium). 32% ()

sergio4

Neskutočne zábavná posledná 10 minútovka filmu, (SPOLIER) 50 kilová Lopez aj s topánkami, rozkope o dve hlavy vyššieho muža, čo je ešte smutnejšie ten chlapík sa nezmôže ani na jeden úder, aj Kličko by mal problémy :D ()

Havala

Mám dojem, že v čemkoliv hraje Lopezová nestojí v poslední době za moc. Ale jo, poprala se na závěr dobře. ()

Pitryx

Banálně anální příběh zfilmovaný snad už stokrát. Stále jsem měl stejně dojem, že jsem to už viděl. Nebyl to remake?? V každém případě je to omílání téhož, bez něčeho nového, snad jen to malilinké překvapeníčko tam je. Herci se nějak nesnažili, ono vlastně nebylo co hrát. Budiž dáno něco málo za snahu všeobecně. A druhé plus za tu melu na konci. 201402200/0 ()

PlysovyMacko

Všetko sa tu deje narýchlo. Manžel je z ničoho nič psychopat a JLo sa zrazu naučí biť. Priemerný film po každej stránke  aj keď chápem, že na papieri to muselo vyzerať ako hutna drama o domácom násilí. ()

mahon

Nemuzu si pomoct, ale podle me jde o novejsi verzi Noci s nepritelem s Julii Roberts. To sice taky nebyl zadny skvost, ale rozhodne se velky usmev Julie da snest lepe nez J.Lo cela:) a jestli tam pridani ditete melo vznitit nejaky novy moralni podtext, tak u me se to tedy prilis nepovedlo... ()

blahblah12

Nechápu,proč neodešla hned,když se dozvěděla,že jí podvádí...To vážně musela čekat,až to zajde tak daleko a bude muset utíkat? Samozřejmě..o čem by potom byl celý film? Jinak se mi zdálo,že uměla boxovat celkem dobře,což pochybuju,že by se za měsíc naučila...A že by přemohla chlapa? to se mi zdá taky divný..Jinak mě to celkem bavilo.. ()

E-Fox

"Bude to její slovo proti mému!" vyhrožuje zuřivý manžel třem svědkům, co si přišli vyzvednout jeho zmlácenou ženu. Musím sice přiznat, že veškeré moje znalosti o americkém právním systému pocházejí ze seriálu Ally McBealová, ale myslím, že kdyby hlavní hrdinka aspoň jednou za celej film podala trestní oznámení, ani John Cage by z toho manžílka nevysekal. To by pak ale nebylo o čem točit tenhle film, který má tak hloupou zápletku, že je neustále nutné chatrnou kostru děje podpírat sloupy nelogičnosti. Například ideální dobou pro útěk od manžela, který je většinu dne v práci nebo u jiný ženský je v noci, protože plížení okolo spícího chlapa je děsně efektní. A žena se musí neustále bát, že jí manžel v případě soudu obviní z drogové závislosti, protože krevní testy neexistujou. Tenhle film je blbej jako škopek a ani zábavnost závěrečné mlátičky ho nezachrání. Pokud si už nutně musíte udělat pěkný večer s filmem o manželovi třískajícím svojí ženu, zvolte radši Noci s nepřítelem, Julia Roberts je aspoň roztomilá a umí hrát. ()

naamah...

Hned co jsem film dokoulala, byla jsem hrozně zvědavá jak si povede tady... No a upřímně musím říct, že mě překvapila, že je tak málo hodnocen a naopak velice haněn. Mě se líbil, je zajímavý a tématika super. Druhá věc je J.Lo, ale dala se vydýchat. Takže, podle mě příjemné drama! ()

Lumpos

Poměrně vydařené drama. Jennifer svou roli zvládnla, jak jen dokázala. Ve filmu se mi ale nelíbí několik nelogičností, které vás napadnou, aniž se musíte hluboce zamýšlet, co byste dělali vy sami. Člověk ve stresu nemyslí asi na hodně věcí,ale na některé by si přeci jen dal pozor. Myslím že solidní trojka odpovídá tomu, že jsem se u fulmi nenudila a atmosféra se povedla. ()

Ilus

Látka filmu se podle mě dala zpracovat mnohem lépe. Nevadí mi ani tolik obsazení Jennifer Lopez do hlavní role jako to, že se tvůrci pokusili vytřískat z tak vážného tématu téměř akční trhák. ()

Terez_Vv

A to je co? Remake Noci s nepřítelem? Jennifer by se nejspíš měla jen nechat fotit a krmit novináře bulváru tím, že si nechala pojistit zadek za sumu, za kterou by se nakrmila snad celá Afrika. ()

Tsuki003

Nemyslím si, že to bylo až tak zlé. Hraní Jennifer Lopez mi nepřišlo natolik neschopné jako ostatním a až na místy prapodivný scénář to byl normální, průměrný film. Kdyby se to lépe zpracovalo, učitě mohl mít i větší úspěch, především mluvím o happyendu, který mohl být aspoň trochu realističtější. Ale téma je dobré a mělo by se o tom mluvit... ()

Mr. Movie odpad!

Bohužel jsem na tom nenašel vůbec nic za co bych dal alespoň tu jednu * Ne,ne nebudu popisovat těch milión nelogičností, stupidních a klišovitých scén. Takže pokud někdo neví co dělat se 115 minutami svého života, tak jděte spát. Máte šanci, že budete odpočinutí, po tomto filmu určitě ne. ()

xander

Nudný triler ktorý skôr vyvoláva smiech ako napätie. Scenárista používa zabehnuté klišé a herci sú nezaujímaví. Trošku životnejšie pôsobia iba vedľajšie postavy Juliette Lewisovej A Freda Warda. Ale celý film pôsobí ospalým dojmom a sami toho budete mať dosť. ()