Kevin Lewis vyrastal v chudobnej londýnskej štvrti, jeho rodičia alkoholici ho často bili a nechávali hladovať, v škole ho šikanovali a nepomohol mu ani sociálny úrad.  Z takejto štartovej čiary bol už len krôčik na šikmú plochu. Kevinovi sa však napriek všetkému podarilo všetky útrapy prežiť a vydobyť si pre seba lepší život... (STV)

Jannine

Pořád si říkám, že všechny filmy podle skutečných události jsou lepší, než ty vymyšlený kraviny, co se natáčejí. Tady to platí také. Matka - Frankenstein v sukních - opravdu hrůzostrašná, stejně jako celé Kevinovo mládí, o které se postaral i jeho tatík. Ke konci to už vypadalo, že nebude happy end, to už jsem si začala říkat, že zrovna v tomhle příběhu bych ho opravdu ráda viděla. Nakonec tedy byl, ale cesta, kterou k němu Kevin došel, byla opravdu dlouhá a náročná. Herecké výkony vynikající. ()

Von Kempelen

Hodně tvrdej a silnej film o tom, že v životě můžete potkat hodný lidi i lecjaký svině, ale i přesto má člověk svůj život jen ve svejch rukách. Zajímavej a důležitej moment byl v závěru, kdy se v pár momentech objevil skutečnej "The Kid" a filmu těch několik vteřin přidalo další rozměr. ()

JARDAHONDA

Skutečný příběh byl na základě stejnojmenného bestselleru z pera Kevina Lewise a vtáhne do děje nejen pro svou krutost a přesvědčivost. Hodně silná záležitost s úžasným námětem a celkovým filmařským provedením 85 % ()

hajner

Parádna Britská dráma so skvelým tempom deja. Neustále zmeny dejových línii, nenudia a držia diváka v strehu. ()

mad.dog

Opravdu silné drama, kde hlavní hrdina opravdu není bojovný, je ušlápnutý a stydí se sám často rozhodovat. Od začátku je film depresivní a hlavně se to nesnaží zlehčovat, proto mám po jeho shlédnutí rozporuplné emoce. Opravdu kvalitní a zajímavé drama, navíc podle skutečného příběhu, které dokáže plně vtáhnout do děje, a to i přesto, že tempo filmu je velice rozvážné. ()

Martazoe

Téma příběhu je silné samo dost o sobě a navíc je podle skutečné události. Během filmu jsem to chtěla několikrát vypnout, zvlášť v první půlce, kdy jsem se nemohla koukat na matku - zrůdu. Pak už to bylo naštěstí trošku lepší, ovšem hlavní postava měla opravdu zpackaný život plný sraček a hajzlů kolem sebe. Zpracování mě ale zase tak moc neoslovilo, spíše jsem to sledovala jako nějaký dokument a čekala, kdy se to zlomí. Věděla jsem, že to končí happy endem, tak jsem nemusela mít depku, protože koukat na šikanu, mlácení a týraní lidské bytosti skoro celý film bylo fakt skoro nad moje síly a takhle se to trochu vykompenzovalo. ()

Halekal

Syrový příběh, syrové londýnské zaměstem. Šlo asi ještě syrověji. Chlapec údajně zavřen veškerý čas v pokoji pouze s promočenou matrací a kbelíkem na odtoky a odpady. Kdyby to nebylo řečeno ve filmu, tak hrozivě by to nepůsobilo. Matce, která má být Franknstein v sukni, toto rozpoložení nelze věřit, hraje zrůdné epizody, ne svoji zrůdnost. Otec, jako role i představitel, výborný, retard topící se v chlastu. Ale šlo o příběh a to se povedlo, proto více dominuje vypravěčský styl více než zobrazení niterního běsu a bezmoci. Scénář je autobiografický bestseller z UK, tak se asi chtělo bestsellerově směřovat více k masám. Když se složí celá mozaika, funguje to dobře. ()

stuj

Dobré, ale ten zlom na konci je takový podezřele rychlý. BUM, Kevin se náhle zachová úplně jinak a je všechno vyřešeno. Divné. ()

k.rakonos

Silný příběh, silný film, navíc dle skutečnosti. První polovina filmu pojednávala o drsném dětství, člověk se nestačil divit, čeho byla schopná vlastní matka. Jestli to opravdu dopadlo nakonec vlastně ještě dobře, tak měl Kevin Lewis ještě štěstí. ()

Johny203

Britský Fight Club podľa skutočnej udalosti. Film je natoľko hutný že už v polovici som si myslel že sa stopáž chýli ku koncu a to aj napriek veľmi dobrému tempu. ()