Tvůj snoubenec, můj milenec

• USA Something Borrowed (více)

Darcy chystá své kamarádce Rachel překvapení k 30. narozeninám. Je to mladá, svobodná právnička z New Yorku, zatímco Darcy je volnomyslná, Rachelin pravý opak. Darcy je zasnoubená s Dexem. Je to spolužák Rachel z vysoké školy, kdy oba spolu trávili mnoho času, ale když se jednoho dne objeví Darcy. Ta začne s Dexem flirtovat poté, když jí Rachel řekne, že není jeho přítelkyně. A tak se Dex a Darcy dají dohromady. Rachel má blízkého přítele Ethana, který je také jejím důvěrníkem. Darcy se na večírku opije, a tak ji Dex odvezme domů. Záhy se vrátí pro její kabelku a zastihne zde Rachel. Opilá dívka se zmíní o tom, jak se do něj zamilovala na právnické fakultě. Cestou v taxi, se ona omlouvá a on ji políbí. Nakonec se probudí spolu v posteli. Situace mezi Rachel a Dexem je lehce neúnosná, protože plány na svatbu pokračují a Darcy pořádá v Hamptons častá setkání s Rachel. Rachel říká, že má sex s jinými muži, nejprve říká že se společným kamarádem Marcusem, pak zase s Ethanem. Darcy sdělí Rachel, že jednou podvedla Dexe s kolegou z práce, což Rachel překvapí. Ethan je z Rachel frustrovaný, protože se proti Darcy nikdy nepostavila. Chce aby Darcy řekla, že má poměr s Dexem a že ho miluje, ale Rachel to odmítá. Lhaní ale Ethana brzy otráví a snaží se partě říct o Dexovi a Rachel, ale dívka ho okamžitě utne úderem do obličeje. Dexova matka je štěstím bez sebe z nadcházející svatby. Měsíc poté, co se spolu vyspali, se Dex pokouší mluvit s Rachel o tom, co je mezi nimi, že se vlastně milují. Vymluví se oba na pracovní povinnosti a 4. července nejedou na Darcy organizovaný víkend do Hamptons. Když pak spolu procházejí New York, narazí na Dexovo rodiče. Dex se snaží dostat od otce radu, jak se zachovat v takové situaci, ale ten mu dá jasně najevo, že povinností je, vzít si Darcy... (TV Nova)

civrss odpad!

Nemám ve zvyku hodnotit a natož ještě komentovat filmy, které jsem neviděl celé, ale tady jsem nucen udělat výjimku. Pokud bych shlédl více jak těch 20 minut, měl bych následky na celý život a nikdy bych už nemohl žít plnohodnotný život. A nenavrhl jsem to vypnout jako první já, ale přítelkyně! A navíc tak ošklivé hlavní hrdiny jsme oba jaktěživ neviděli. ()

Michelle75

Za dvě herečky,které mám ráda dávám za tři, romantické komedie mám ráda, jsou to takové ty odpočinkové filmy na nědělní odpoledne,ale tady toho medu bylo až příliš. No jinak holky střihly slušný tanec.:) ()

Wally

Ohromně nezábavné a hloupé. Možná kdyby to mělo kratší stopáž...tak o hodinu.. Přiznávám, že mám problém s G. Goodwin, která je mi vyloženě nesympatická...anebo je to kvůli tomu, že hraje samé hloupé pipky. Jedná hvězda za někdy mile prdlou K. Hudson.. ()

beyli

Průměrná, možná dokonce podprůměrná romantická komedie. Nijak zvlášt nepobavila, ale ani nezklamala. ()

Martin_W

Hloupější a blbější hlavní postavu jsem snad v žádném filmu v životě neviděl. Ke konci už byla "Rachel" vážně nesnesitelná a tak se z komedie stala nějaká podprůměrná telenovela. Celkově však film špatný nebyl a docela se mi i líbil, ikdyž jsem očekával větší kvalitu. 62% ()

Marina111

Tisíc a prvá "romantická" (odporúčam si naštudovať pravý význam tohto slova) rozprávka na americký spôsob ... Nudná, trápna, neoriginálna, a aj tých málo situačných vtipných vsuviek stačí tak maximálne na jeden-dva úsmevy ... (Ne)príjemná oddychovka. Škoda peňazí, škoda času ... a vlastne aj škoda ďalších slov. ()

sona123

Velká romantika! Všichi sice mají široké tymolinové úsměvy, Kate je jakási opuchlá ve tváři, všichni je vypočítané na efekt, ale já se chtěla bavit, zasnít, koukat na pohádku...a to se mi povedlo. ()

suzanne1997

Tak tohle byla přesně ta komedie, kterou jsem tak dlouho hledala. Když se na ni podíváte, najdete vtip, zápletku, romantiku, sklamání, ale i napětí, v jedné chvíli si myslíte, že víte, jak to dopadne, v druhé vás nečekaně překvapí skrytý okamžik a potom, no, nakonec to dopadne, no jak? Přeci tak, jak má. Tahle komedie mne velmi příjemně překvapila, hlavně to, že se v jednu chvíli opravdu ocitáte v pavučině dějů, nevíte, co vás čeká a o tom to je. Já nemůžu nic jiného, než jen šetřit chválou, protože, proč? Možná jednoduše proto, že mám pro takové filmy slabost a ještě větší slabost mám pro filmy se šťastným koncem, proto, jestli se rádi díváte na romantickou komedii, která nešetří vtipnými okamžiky, ani zapeklitými situacemi, rozhodně se na tuto komedii podívejte, pokud chcete něco dočista jiného, neztrácejte čas, protože za to vám to nestojí. ()

xHarryx

Proč? Proč? Proooooooč?!?!?! Obě hlavní ženské postavy bx si zasloužily vyhodit z okna libovolného vyspkopodlažního domu. Jedna za to že je submisivní kravka a druhá prostě jen proto že je. Ani mužské postavy ovšem nejsou napsány nějak briskně(Jonhn na všechno nestačí), takže nikdo nemá koule na to je z toho činžáku fakt shodit. Konec je totální bizár. Ztráta času. ()

Lachvos

Až na lehce netypický závěr a pár ukázek různých hereckých poloh Johna Krasinskiho a Ginnifer Goodwin těžkej pr*ser ;) ()

lili6

Spíš ne, než ano... Znám spoustu lepší romantických komedií, které jsou více romantické a více komediální, než tento film. Neseděli mi jak někteří herci, tak zápletka. Chvílema to parodovalo válku nevěst, kde shodou okolností hrála i Kate. ()

Gore

Patřím do generace, která ještě zažila randění a chození s holkama naživo a jinak než je to teď moderní, přes net, fcb apod., proto můžu říct dle vlastních vzpomínek a zážitků, že tohle je opravdu jak ze života a ne jak tu mnozí píšou, že to není reálný. Právě toto je reálný až moc a proto to má mé sympatie a člověk zavzpomíná, jak dělal ve svých životních rozhodnutích obdobné kopance. Vždycky jsem chtěl slečnu typu jako Rachel (Ginnifer Goodwin), ale vždycky jsem skončil s přesně takovým typem jako Darcy (Kate Hudson), kdy oba typy jsou dobře zahrané. Zdejší hodnocení mě trochu donutilo otálet se zkouknutím tohoto filmu, ale naštěstí jsem na hodnocení nedal a v práci se na to podíval, a strávil tak příjemné skoro dvě hodinky. ()

RickyFitts

Doufám, že Johna uvidíme i v lepších filmech. Má smysl se u takovejhlech filmů ptát, proč se hlavní hrdinka kamarádí s takovou pičundou, proč je zamilovaná do takovýho debila, proč ten film (resp. kniha) proboha končí tak, jak končí? 1- ()

jasanka

Kdyby byl film o takových dvacet minut kratší, mohl dopadnout trochu lépe. Možná... Takhle je ale pořádně nezáživný a nic moc se v něm neděje. ()

Erinien

Chemie mezi hlavními herci vůbec nefunguje. Děj sice není předvídatelný a konec se těžko odhaduje, ale v půli filmu jsem si říkala: ať už to skončí. Herci se snaží ale něco tomu chybí. Mám chuť napsat jen WTF. Aktualizace po druhém shlédnutí (zapomněla jsem, že už jsem film viděla a během celého sledování jsem si nevzpomněla, což o něčem vypovídá) Ale napodruhé, mě to bavilo víc. ()