Timak

Absolutně jsem nečekal, že bych mohl dát tak vysoké hodnocení. Ale nemohu jinak. Oba hlavní protagonisté předvedli to nejlepší, co v nich je a celkově je film dobře odvedená práce. Až samozřejmě na ten klíšoidní konec, který byl tak očekávaný už od začátku, jen jsme čekali, jak se k němu dostaneme. A byla to příjemná podívaná. ()

Ace.Anita

Justin i Mila naneštěstí oba patří mezi paňďulákovské lidi, které podezřívám z toho, že jsou uhněteni z modelíny, tudíž nevěřím, že mají emoce a klidně bych do nich bez jakékoli výčitky donekonečna píchala pletací jehlicí. Ale body za doslova boží aplikace na iPadu a za takový ten newyorský Starbucks život, kterým chci po shlédnutí tohodle filmu žít nikoli 6, ale 7 měsíců. ()

VasaX

FwB klame tělem. Ale pozitivně. Jak jen starý známý se může příběh zdát,... tak je. Ale velice šikovně zvládnutý. Uvidíte zde všechny hlavní styčné body všech romantických komedií. Ale Will Gluck je zvládl, stejně jak jím kočírovaní herci, rozjet v zajetých kolejích tak, že to rozhodně není kodrcavá lokálka. Všechno tak nějak funguje prostě normálně a přirozeně, i přes staré známé scenáristické přihrávky na dramatický center, kterých zde není zrovna pomálu. FwB se dají lehce odbýt s tím, že je to další tuctovka, co není "zase až tak hrozná". Ale člověk musí uznat, že jim nechybí elegance a spousta malých detailů, co tomu dodávají šmrnc. Za všechyn bych snad zmínil ten největší - Harrlesona jako gay šéfa rubriky sportu. Co se týče přímého filmového soupeře, aneb Mila/Justin versus Ashton/Natalia (No strings attached), je to jasné. Díky zvláštní fungující konstalaci FwB, i přes to že si jsou si snímky navzájem poměrně podobné, sundává Mila s Justinem druhou nesourodou dvojku v prvním kole, aniž by se museli nějak zvlášť snažit. V tomhle poslední dobou dost nudném ringu je FwB prostě exhibiční parádička. ()

Danny F.

Tak to jsem tedy nečekal, že to bude až tak primitívně obyčejné. Justin není herec, vtip zde chátral a plno klišé v celém filmu. Snad jen ta Mila stála za zhlédnutí. 50% ()

Nyck

Příval svěžího vzduchu do zatuchlé komory s názvem "romantické komedie". Začínám přicházet Justinu Timberlakeovi na chuť. Dobrá práce. A ty závěrečné titulky jsou skvělé a nápadité. ()

chubaka

Přestože nemám romantické filmy vůbec, ale vůbec rád, tak tímto jsem byl velmi příjemně překvapen a celkově vzato jsem se i dobře pobavil za což přidávám tu čtvrtou hvězdu. ()

zdenny

Výběr herců byl perfektní. Ale myslím si, že scénář byl celkem trapný a proto ani casting nemohl celkovou úroveň zachránit. Tento film je ukázkovým příkladem filmu, který začnu mít nerad, protože má hodnocení, které se mi naprosto příčí. Je mnoho romantických komedií, které jsou roztomilé, komediální a bůhví jaké ještě, ale mají hodnocení kolem padesáti procent. Zatímco toto není špatné, ale na sedmdesát procent to rozhodně mít nemůže. Nevím, asi se tady partii splašily hvězdičky. Své hodnocení opírám i o to, zda je tento film vhodný pro puberťáky anebo ne. Myslím, že jednoznačně ne. Ve filmu se neustále šuká a mluví o šukání. Vlastně tam pořádně ani o nic dalšího nejde. A to potom pro mě nemůže být známkou kvality. Takže výběr herců dobrý, příběh o ničem. ()

Allenka

Ach, tak romantické, že tam prostě museli naprat přemoudřelou starší sestru, která prostě "ví" a nemocného otce, jen tak pro jistotu, kdyby závěrečný polibek náhodou ženskou část obecenstva nerozbrečel. A upřímně, mě ty oči Mily Kunis taky trochu děsily. ()

Sany33

Poznám 3 typy oddchoviek. prvým je zlá oddychovka - to je taká pri ktorej pozeraní sa chytáte za hlavu a ľutujete momentu, že ste takú neskutočnú sprostosť moli šľahnúť do svojho blue-ray prehrávača. Potom sú tu klasické oddychovky pri ktorých sa síce moc nezasmejete ale má to takú príjemnú uvolnenú atmosféru a naozaj nemusíte na nič myslieť a ani vás neubíja demencia deja. A potom sú tu dobré oddychovky na margo ktorých sa človek dobre pobaví a odnesie si aj dáky ten happy end poprípade načerpá romantickú inšpiráciu a pochytí tú správnu atmošku. Friends with Benefits zaraďujem práve do tej tretej skupiny celkovo som sa super bavil a navyše mi Bimberlejk ani Kundis nepripadali vyložene nesympatický a celkom im to ako páru sedelo a to je dosť podstatná vec. Blbostička, ktorá zabaví so sympatickými hercami tak by som to asi zhrnul. 87% ()

VanTom

Mezi oběma "přáteli s benefity" to hmatatelně jiskří, hlavně nadrzle energickou Milu Kunis by chtěl mít poblízku asi každý. Nakolik lehce, otevřeně a živelně si užívají kamarádský sex bez závazků (a trapností), o to víc se pak zasekávají na očekávaném přerodu do něčeho vážnějšího. Jako by nad tím scénáristé mávli rukou, prostě otočili směr podle šablony a dali je dohromady těmi nejcukrkandlovějšími romantickými klišé (nápis Hollywood, tančí celé nádraží). ()

Elleannie

Mila Kunis je prostě jednička, neumím si představit, že by vybrali někoho jiného. Je tak skvěle střeštěná, zároveň je milá a rozumná, a tahle role ji sedla jako dobře mířená facka. Justin mi do své role taky výtečně pasoval a pokaždé, když spolu vyvedli nějakou kravinku, tak mě to pořádně rozesmálo. Kdo se chce pobavit a zároveň trošku zapřemýšlet, měl by se na tento film určitě podívat. ()

Myrreczech

Komedie, která ničím nepřekvapí, ale o to víc pobaví. U postelových scén na začátku se zasměje snad každý. Pak už se děje to co v každém podobném snímku. Přesto si drží na žánr nadprůměrné tempo a baví celou dobu. P.S. Jsem jediný kdo si všiml narážek na sourozenectví hlavních dvou postav? ()

Taio

Nečakal som že Timberlake s Kunis nam dajú takú nakladačku v podobe romantickej komedií. Myslel som že to bude ďalšia puberťacko romantická továreň na trapošinu ale dočkal som sa kvalitnej zábavy. ()

Guzo

Po No Strings Attached přichází další komedie s naprosto obdobným scénářem, jen mnohem lépe natočená i zahraná (a to mám Natalii určitě radši). Naštěstí tu nechybí jistá dynamičnost, pořád se něco děje a nesklouzává to k nudným scénám nebo až moc velkému klišé - i když je samozřejmě dodržený koncept a přichází i krize i očekávaný závěr :-) ()

svobik

Trailery mě vysloveně odrazovaly, nakonec musím ale uznat, že to má celé poměrně zásadní jiskru a hravost. Velká škoda, že závěrečná půlhodina se opět stočí do žánru přisládlé a pseudo-osudové romantické skorosračky, což značně devalvuje předchozí smršť kvalitní zábavy jež stojí především na vypečených dialozích a chemii mezi ústřední dvojicí. I přes to je mi ale jasné, že jsem FwB neviděl naposledy. Vyložený film do nepohody. 7/10 ()

blackJag

Zpracovat téma nezávazného sexu do romantické komedie bývá obyčejně ošidné. Příjemná nekorektnost lehce klouže do proleželých důlků na prosouložené matraci a sexuální logika lehce dostává na solar díky všeobecné neochotě mladých (trochu profláklejších - čest výjimkám jako třeba Anne Hathawayové) hereček hrát v souladu se svou rolí. Do očí pak bijí trapné scény zaduchlaného orálního sexu (nevěřím, že existuje někdo, kdo líže pičku zamotaný jak arabská nevolnice) nebo obecně šoustání s naaranžovanými přikrývkami přes choulostivé dotykové plochy. Ale že se ve filmu fuckuje a bez obalu mluví o blahodárných účincích promiskuity vlastně vůbec nevadí, hlavně že Kunisku neuvidí divák jinak, než v katalogu Victoria´s Secret. Nejde mi o to, abych za každou cenu viděl bobra nebo kozy Mily Kunis, jde mi o to, že toto dvojtvářné pokrytectví filmového (především amerického) průmyslu z duše nenávidím. 50% ()

J-o-k-e-r

Fešák Justin a kočka Mila. Dokonalý pár, o tom není třeba mluvit. Ale jinak věčně ohrané téma, klišé jak cyp - 2 lidi - kamarádi - zamilují se - podělá se to - napraví se to - usmíření - láska až za hrob! :D. Nekoukalo se na to až tak špatně, když pominu fakt, že mi film přišel neskutečně ukecanej. Na 3* to vytáhl výkon W. Harrelsona, ten byl úžasnej! ;) ()