freddy

Z tohoto filmu se vyklubala překvapivě dobrá, vtipná, a dalo by se říci i originální romantická komedie, která se nebojí ukázat scény a přijít s nápady, které běžně ve většině romantických komedií neuvidíte. Ať už to jsou sexuální scény či nabourávání různých klišé, je to prostě zajímavé a zatraceně dobré. Mezi Justinem Timberlakem a Milou Kunis to úžasně jiskří, jejich vztah má šťávu a je celý takový nějaký jiný než všechny ty vztahy z těch stovek a tisíců romantických komedií, v nichž se to hemží zamilovanými slovíčky, spoustou nesmělých romantických polibků, a samozřejmě vysněnými svatbami. Nic takového v této komedii skutečně k vidění není, ale o to více je to skutečné a reálné, a o to více je to samozřejmě originální. A komedie získává ještě více na vtipnosti poté, co do hry vstoupí matka hlavní hrdinky, která je úžasně volnomyšlenkářská a s ničím si nedělá těžkou hlavu. Představení rodiny hlavního hrdiny je pak už jen příjemnou třešničkou na dortu, obzvláště potěší jeho malý synovec, který předvádí nezdařilé kouzelnické triky a je při tom neuvěřitelně roztomilý. Tuhle komedii si zkrátka budu hodně dlouho pamatovat a nemám důvod neudělit maximální hodnocení, jelikož jsem s výsledkem maximálně spokojený. Pět hvězd to jistí. ()

Hild

Celkem příjemná komedie, od které dostanete přesně to, co čekáte. První polovina se mi líbila o hodně víc než ta druhá. Byla zábavná, příjemná, ani té romantiky tady nebylo zase tolik. Navíc opravdu sympatická hlavní dvojice, která diváka baví a Justin dál přesvědčuje, že herecký talent opravdu má. Ovšem v druhé polovině už se to všechno přepne to toho známého stereotypu. Předvídatelný děj plný klišé a humor se začne pomalu vytrácet. Ale jo, třetí film v tomto roce s podobnou tématikou (Hlavně nezávazně, Láska a jiné závislosti), z této trojice mi Kamarád taky rád rozhodně vychází jako vítěz. ()

Spooner

No a přece jen to jde! Will Gluck dokazuje, že i z tak provařeného tématu s přesně daným příběhem se dá natočit svěží a vtipná komedie plná výborných dialogů. A ne taková strojená nuda jako Hlavně nezávazně. Tady si totiž, narozdíl od Reitmanova pokusu, sedlo skoro všechno od zmiňovaného scénáře, přes svěží režii až po bezchybné obsazení. Justin Timberlake dokazuje, že tenhle rok má na výborné role štígro a mezi ním a sexy Milou Kunis to výborně funguje. Záda jim navíc kryje geniální Woody Harrelson a hláskující maminka Patricia Clarkson. Škoda, že ke konci už Gluckovi trochu dochází dech a celé to uhne spíše do vážnější roviny a vtipné dialogy ustoupí do pozadí. I tak se ale jedná o jednu z nejlepších amerických romanťáren posledních let( i když to není tak těžké) a úspěšný večer s přítelkyní je zaručen. 70% ()

Davies182

Je až s podivem, kolik se toho do téhle romantické komedie vešlo ze života. Rozjezd sice chvíli trvá, pak ale Kamarád taky rád pobaví, překvapí, a nakonec možná i trochu dojme. Super volba na druhé rande! P.S. Potvrzeno: Justin Timberlake je výborný herec. Prosím o nějaké drama! ()

Xmilden

Je zajímavé že i druhá labuť se pustila prakticky do stejného filmu jako Natálka. Kamarád taky rád je jen trošku jinou verzí Hlavně nezávazně. Oba filmy jsou ale docela opatrné pokud jde o erotiku. Těmto všem jednoznačně vytřela zrak Anne Hathaway v Lásce a jiných závislostech. Omlouvám se za počáteční srovnávání, ale jinak to prostě nešlo. Timberlake je přecejen lepší než Kutcher. Takže proto hvězdička navíc. Já si docela dost užíval menší roličku, kterou si střihnul Woody. Film je taková ta americká slaďárna o jednom polepšeném hošanovi, ale nikdo jí neodpáře že je velmi zručně natočená. 70% ()

cheyene

Vcelku dobrá a oddechová romantická komedie s nehercem Justinem Timberlakem, jenž tu ovšem hraje vcelku slušně a navíc poměrně sympatickou postavu, a Milou Kunis, na kterou se dobře kouká, avšak mnohé její grimasy, gesta a pohyby mě docela iritovaly. Výsledný dojem nepřesahuje slabší 4*. ()

nunka

Friends with Benefits funguje v štýle vysoko nasadeného tempa - v dialógoch, v dynamike príbehu a postelových scénach (v ktorých je tam vskutku dosť). Práve "v posteli" sa bližšie zoznámime s Dylanom a Jamie, užijeme si pár dobre fungujúcich vtípkov (Justin parodujúci sám seba), dvojici držíme palce, keď im to klape, prajeme im aby sa k sebe vrátili, keď nastáva kríza a pochybnosti a v tomto tempe a zabehnutých pravidlách film funguje až do konca. Pre mňa najväčšie prekvapenia -Justin ako herec, príjemná chémia medzi Milou a Justinom. ()

Fiftis

Až by jeden neveril, že túto dravú záležitosť natočil Will Gluck, režisér nanešťastie nemastného Easy A. Ku koncu to bohužiaľ film s tými klišé naozaj preženie a doteraz sympatické postavy (predovšetkým Dylan) sa začnú správať strašne idiotsky, ale to nijako nezmenšuje zásluhy prvej hodinky (hodinky a štvrť) kedy je Kamarát taky rád prúdom skvelo napísaných a zahraných dialógov, ktoré fanúšikom peprných komédií urobia úprimnú radosť. Na rande ako stvorené (Ak sa teda práve nesnažíte kamarátku presvedčiť, že nezáväzný sex je v pohode). ()

Shakers

Jasne že to tu už bolo, ale je to natočené štýlom, pri ktorom sa skrátka nedá nudiť. Herecké obsadenie je lepšie ako Reitmanov Kutcher s Natálkou a dokonca to mi to príde aj trošku dospelejšie. Skrátka prirodzenejšie. Fajnové dialógy, ktoré majú šťavu, sú dynamické, zábavné, trefné a nenudia. Rovnako ako hlavný herci, ktorý to zahrali perfektne. Na Milu Kunis sa kuká nádherne, však je aj na čo a sympaťák Timberlake je rozhodne veselší a vtipnejší ako Kutcher v No Strings Attached. Skratka zase mix, ktorý tu už bol, ale zase podaný inak a tento krát príjemne na vysokej úrovni. 89% - 4* ()

lamps

Co si přát více než usmívající se Milu Kunis, jejíž krásné oči by odzbrojily snad i Ramba uprostřed vietnamského obležení? Režisér Gluck měl tentokrát hodně snadnou práci, a já si jeho jinak vcelku rutinní a nezávaznou romantickou komedii skutečně krááásně užil. 80% ()

Pepinec

Uděláme takovou dohodu. Přidám čtvrtou hvězdu, až mi do pošty přijde vzkaz od nějaké místní volnomyšlenkářky, která se mnou uzavře stejnou dohodu, jaká drží nad vodou celý tenhle romantický blábol. ()

playboxguest

Ačkoli jsem viděla další z mnoha komedií, u kterých od prvních minut tušíte, jak skončí, dá se říct, že jsem po dlouhé době viděla také komedii, která mě neprudila, celkem bavila a slušně odreagovala. Timberlake hraje slušně a Mila je prostě XD ()

Boogeyman

První polovina je dechberoucí. Mnohdy nečekaně nekorektní dialogová nálož probíhající mezi dokonalým párečkem Milou Kunis a Timberlakem je až odzbrojující. Jedna z nejsympatičtějších dvojic co pamatuji však po této smršti vtipů a jiskření zabředne do (sice předpokládaných) klasických klišé a snímek naprosto ztratí tempo. I tak jde každopádně o osvěžující záležitost a kromě skvělého ustředního dua jsou perfektní i ujeté vedlejší role. A hlavně už vím, že Sean White je megaborec, letadla létají sama a kvůli sloním uším nikdo nechce opíchat Obamu. ()

Je.n.n.y

Spíme spolu, ale jde jen o sex. - To nikdy nefunguje, brácho. Je to holka. Sex pro ně vždycky znamená něco víc, i když to nepřiznají. - Jamie je jiná. - Má penis tam, kde má většina holek vagínu? - Penis nemá. - Potom jiná není. ()

Pilda17

Podobný snímek jak film Hlavně nezávazně, ale o špetku lepší. Tohle je můj šálek kávy a dokážou mě takové romantické komedie bavit. Je od začátku sice jasné, jak to dopadne, ale já si i přesto Friends with Benefits užil. Dokonce o stupínek víc než zmiňovaný podobný Hlavně nezávazně... 8/10 = 80% ()

Rosaviva

Už tak dlouho jsem to chtěla vidět a konečně jsem se k tomu dostala. A musim říct, že jsem nebyla zklamaná, naplnilo to moje očekávání a mě se to líbilo. Justina i Milu mám ráda, docela se mi líbilo jakou mezi sebou měli chemii. Bylo to vtipné a vážně to dokázalo víc než dobře zabavit, a i přesto, že happy-endy nemám ráda, tak tenhle se mi dokonce i líbil. 4* ()