Nepl

Jsem asi divnej, ale poslední dobou opravdu nerozumím hodnocení zde na csfd. Další "červený film", který je zralý div ne na odpad. Komedie? Ani trochu. Romantika? Možná tak pro holčičky do 13 let. Mile to jako vždy sluší, ale její postava je totálně nesympatická...o nic více není sympatická postava Justina. Chjo...a to jsem se tak těšil na hezký večer... ()

audrey.ley

Romantická komedie o vztahu (nevztahu) dvou dospělých mladých lidí bez závazku. Všichni nejspíš alespoň tušíme, jak to nakonec dopadne, ale troufám si říct, že v tomto případě to ani nevadí. Děj rychle odsýpá, chemie funguje, hlášky i scénky jsou vtipné a nesklouzávají do trapnosti. Doporučuji každému, kdo si potřebuje u filmu oddechnout a pobavit se. ()

hanzikk

Na jeden večer to stačí, ale jinak vtipné. A tím nemyslím jako komediálně ale ironicky jako, že realita je trošku jinde. ()

Krastom

Dvojice Mily Kunis a Justina Timberlakea mi k sobě perfektně sedla. Oba jsou velice sympatičtí a hodí se k sobě. Výsledek práce v podobě tohoto snímku skončil velice přirozeně. Uznávám, že jsem se bavil od začátku až do konce. Za mě 80%. ()

walsidal

Film je originální už tím, že je v něm spousta sexu, aniž by divák spatřil jediné ňadro… Mila Kunis jako lovkyně mozků Jamiea přetáhne Justina Timberlake jako Dylana z LA do New Yorku, kde se oba sblíží natolik, že si na elektronické bibli odpřisáhnou dohodu o sexu bez emocí. To je jednoduchý obsah komedie plné vtipných hlášek a slovním humoru: „Jamie, holčičko, mně se tak stýskalo, ale copak to je? Vyrostly ti prsa?“ „Mami, já jsem tady.“ „Ahoj zlato, tak ne, nevyrostly“. - „Umírám hlady. Nemáš trochu džinu?“ - „To je řeka Hudson?“ „Tohle není, to je East River.“ „Tak tam nepřistaneme jako to letadlo s tím kapitánem, co mu pořád dávají ty medaile?“ „Ten pilot byl hrdina!!!“ - „Tak co je?“ „Víš jak je to těžký, když ti stojí?“ „Vlastně ani ne.“ „Jako když auta ze dvou ulic svedou do jedný.“ - „Vím, že jsem nebyla ta nejlepší matka pod sluncem.“ „Promiň, měla jsem tě přerušit?“ - Kromě obou hlavních protagonistů musím upozornit ještě na Patricii Clarkson v roli matky, na malou roli Emmy Stone jako Dylanovy přítelkyně nebo na Woody Harrelsona jako Dylanova homosexuálního kolegu. ()

Sejkorka

Příklad filmu v žebříčku oblíbených (214), který je sotva červený (72 %). U mne jasných 5 * , protože je to prostě na pohodu. Vtipné, příjemné. Jasně, schematičko, od první chvíle je jasné, že se ti dva dají nakonec opravdu dohromady. řekněte, kterej chlap by v tomto věku nechtěl děvče jako Jamie ? A děvčata určitě blázněj po chlapech, jako je Dylan.Baví mne oficiální text distributora, který head huntera prezentuje jako "hledače nových příležitostí". Šup do šuplíčku "max pohoda, relax". 2-3-24 PO X TÉ a stále film, na který lze koukat en tak pro potěšení, uklidnění ... ()

MatoPalkes

Ashton a Natalie dostali od týchto dvoch zlatíčok totálne na frak. Úžasná chémia medzi Milou a Justinom, film funguje veľmi dobre v zábavnej aj vážnej rovine. Jeden z mojich najobľúbenejších v rámci žánru. ()

Updated_Cake

Buď nejsem cílovka a nebo je ten film špatný. Tak jako tak něco ze života tam bylo, zbytek byl ale Hollywoodský masakr servírovaný na talíři zklamání. Neoslovilo mě to ani jako romantický film a už vůbec ne jako komedie. Ještě ke všemu s mým pojetím světa a okolí mi ten film přišel kapku divný a je to něco, na co už nikdy nesáhnu. Je to jedno velké klišé v pozlátku, které má asi navábit jednodušší jedince a zvědavce. Když budu chtít romantiku, jsou tu daleko lepší filmy. Když komedii, tak jsou tu mnohem lepší filmy. A když kombinaci, tak tohle bude stát někde na konci řady. ()

peproch

Klíčové téma: Sex bez lásky, a vedle toho přátelství. Ukazuje se, že to sice je dobré a dlouhodobě to nejde. Jamie (NY) a Dylan (LA) se pokusí o to mít výborný sexuální vztah ale nevázat se a udržet přitom přátelství. Zkusí i spolu nežít a dát si pauzu ale přátelství je k sobě přitáhne a Dylan v obavě o sebe Jamie urazí. Po jisté čase se opět sblíží. ()

Nuthiel

Zajímavé pojetí známého příběhu, kdy se dva poznají a zamilují se do sebe. Musím říct, že celý nápad je velmi zajímavý a že to je nejspíš největším pozitivem celého filmu. Mimo jiné i díky spoustě humorných scén jde o skvělou zábavu na volné odpoledne. ()