swamp

Timberlake je definitivně lepší herec, než zpěvák. Mila Kunis je - nepřekvapivě - krásná. Děj je očekávatelný, ale naštěstí pohodově průměrný. Naprosto excelentní však byla teplá postava Woodyho Harrelsona. :D ()

Dalda

Už od začátku je příběh naprosto jasný a žádné filmové umělecké dílo to samozřejmě není. Ale jednou se to přežít dá... ()

Ant

Friends with Benefits bych pomyslně rozdělila na dvě části. První část je úžasně svěží a zábavná takovým tím nevtíravým způsobem. Romantiky je tu poskrovnu, spíš se tvůrci zaměřují na opravdové přátelství mezi dvěma lidmi. Mila je prostě milá a Timberlake vůbec není tak otravný, jak často působí. Ale pak přijde část druhá a film zabředne právě do těch vod, kterých se v první části tak štítil. Dojde na porvchní emoce, klišé a stereotypy a samozřejmě nesmí chybět rodinné drama. Je zatraceně velká škoda, že film do finále nedoplul na stejné vlně, na které i začal. 1. část - 80%, 2. část - 50%. ()

sarkas21

Pokud vám přijde povědomý námět typu: mladý pár, fungující čistě jen na sexu bez žádných nechtěných citových vzplanutí, po oboustranné dohodě nakonec naruší plán a oba milenci se do sebe zamilují, tak zapátrejte v paměti. To samé tu přeci bylo celkem nedávno v Hlavně nezávazně, kde si to spolu nezávazně rozdávali Natalie Portman a Ashton Kutcher. Výsledkem byl však nezajímavý usmolený slepenec hollywoodských klišé, a proto se Will Gluck, režisér komediálního hitu Easy A (do češtiny neslavně přeloženého jako Panna nebo Orel) rozhodl stejnou myšlenku zrealizovat lépe. V jeho verzi se postelovým radovánkám oddávají pro změnu Justin Timberlake a Mila Kunis. ()

predators

Dle začátku se zdá, že budeme svědky přinejmenším dvou dějových linií, inu to by bylo asi na naše akční mozky bylo moc. A tak jsme nuceni sledovat roztomilý páreček, kterému to náramně klape v posteli, perfektně si rozumí a je nad slunce jasné, že ti dva jsou si duší i srdcem spřízněni. Jo, my to víme od 10. minuty, ti dva se k tomu musí dvě hodiny prospat. Nic zábavného pod sluncem, no ale extrémní zklamání to taky nebylo... 45% ()

nascendi

Neplánovane som si pozrel túto romantickú komédiu a napodiv som ani nebol sklamaný. Zásluhu má na tom predovšetkým spád deja podporený svižnými dialógmi a na ústrednú dvojicu sa tiež dobre pozerá. Mila Kunis mi neodbytne pripomínala Ornellu Mutti. Film sa mi nepodarilo dopozerať do konca, pretože trval do skorých ranných hodín, ale nič by sa na mojom postoji k nemu nezmenilo. Tri hviezdičky sú najširším z použitých hodnotení. ()

cukorek

Tento film by som zaradil len k romantickým, pretože nejak vtipných a komických situácii v ňom nebolo aspoň nie pre mňa. Klasický príbeh dvoch mladých zaľúbených ľudí. Ak si spomeniem na film Zámena (Jennifer Aniston a Jason Bateman) tak to bolo podstatne zábavnejšie. Negatívne na mňa pôsobilo aj pospevovanie (Justin Timberlake), myslím že spievanie mu ide lepšie ako herectvo, ale ako sa hovorí koľko ľudí toľko chutí. U mňa nepochodil. ()

Arsenal83

Kamarát taký rád je trochu lepšia verzia podobného filmu s Ashtonom Kutcherom a Natalie Portman, ktorý vyšiel zhodou okolností toho istého roku- Hlavne nezáväzne. A vlastne to tu spomína aj POMO. Oba filmy sú ale príjemnou oddychovkou a štýl, ktorý mám rád. Osviežujúca romantická komédia. ()

LoLaa

Po zhlédnutí Friends with Benefits, můžu říci s určitostí dvě věci, tak za prvé, Mila Kunis se svými skvělými hereckými schopnostmi a šarmem může zcela vyrovnaně konkurovat své "labutí" kolegyni Natalii Portman (v romantické komedii typu No Strings Attached však na 100% vede právě Mila!) a za druhé, Justin Timberlake vůbec není špatný herec, dokonce mi až připadá, že jeho herecká kariéra má mnohem větší budoucnost než ta pěvecká (soudě hlavně dle jeho posledních dvou šancí svůj herecký um dokázat - Bad Teacher a Friends with Benefits). Nemůžu se dočkat nových filmů s hereckým obsazením minimálně jednoho z nich, ale právě v páru spolu jim to slušelo asi nejvíce. Ano, vynáším film do nebes, ale své mouchy také má, ten závěr se mi přeci jen zdál trochu přeslazený a předvídatelný.. Ale dokonalost ani snad nikdo nemůže čekat a jiný závěr už vůbec ne. A navíc už jen ten český název filmu v sobě nese tu největší pravdu "Kamarád taky rád!" ()

eLeR

Podľa mňa má tento film veľmi slušné tempo a hlavnej dvojke to sekne ... ja som sa bavila. A Clarkson a Jenkins to sú tiež body navyše. Zbohom. ()

dopitak

Justin je o poznání talentovanější herec než Ashton, přestože tady si zahrál vyloženě jeho tak čast ztvárňovaný charakter. Nebylo to zase až tak veletrapné, přestože žánrová klišé určovala celý vývoj velmi neochvějně, občas se člověk i pousmál, a na Milu se dobře kouká. Ale zoufale, naprosto zoufale tomu chyběla erotika. ()

Lenny.M

První polovina byla úžasná, smála jsem se až jsem brečela, dobré hlášky...Od půlky se to začalo táhnout, najednou jsem se nesmála a vyloženě nudila. Konec jak jinak roztomilý, klišoidní.. ()

Chrustyn

Je potěšující, že i v dnešní "přeplácané" době se občas objeví svěží kousek, který sice nepřinese nic nového ale s tím starým dokáže pracovat na výbornou. Přesně to je příklad filmu "Kamarád taky rád", který sice přináší ohrané téma "nejdříve sex a potom až láska" ale díky svižné režii a hlavně výborné ústřední dvojici (Mila Kunis i přes svou krásu, dokáže působit jako obyčejná -rozuměj inteligentní- dívka a Justin Timberlake, prakticky každým snímkem dokazuje, že se měl herecké kariéře věnovat už od začátku) náramně pobaví (převážně svižnými slovními přestřelkami) a dokáže, že i novodobá romantická komedie, může být opravdu vtipná. Milé překvapení. ()

klerik

Fajn romantická komédia skôr starého typu (čiže také, v akých hrávali Jennfer Lopez alebo Reese Witherspoon). Vyzerá síce modernejšie a občas sa snaží priblížiť novej vlne (BLÁZNIVÁ, HLÚPA LÁSKA, KOPAČKY), ale z priemeru nevybočí. Pozerá sa na to dobre, film baví, nemá takmer žiadnu trápnu scénu... len je to triviálne... ()

Scalpelexis

Nejdříve 3 věci: Kvalitní scénář, skvělý Harrelson a Justin umí hrát! Abych ale nebyl jen u krátkého "vyznání" vůči Friends with Benefits, tak se jedná o nijak originální romantickou komedii se vším, co k ní patří. Byl jsem nadšen velmi slušnou inteligencí dialogů obou hlavních postav, takže jsem se i několikrát zasmál a párkrát uznale usmál. Chtěl jsem pomali jít i na 4*, ale v tom mi zabránila část před koncem, (spoiler!) kdy se klasicky ústřední pár rozejde a teď se nějak musí dát dohromady dle známého návodu, kdy přátelé/známí/příbuzní musí protagonisty přemlouvat o tom, jak si sedí a jak oni promeškali takovéhle šance, kterých litují, bla bla (konec spoileru)..proč to nešlo vymyslet jinak? Proč? Škoda, ale tak či onak se jedná o milý počin, kterému se nebráním zase někdy shlédnout. ()

marhoul

Na nedělní odpoledne, když venku prší, docela fajn film. Nepatří mezi mé top romanťárny, ale když zrovna běží, v pohodě dokoukám. ()

mcb

New York, I Love You. Osvěžující a vtipná komedie s inteligentním scénářem, která místy trochu vypadala jako mainstreamová odnož Linklaterova Před soumrakem. Hlavně ze začátku, kdy dialogy útočí takovou smrští, že by je měl problém pobrat i Woody Allen. Jenže i přes všechna pozitiva, která jsou zakořeněna hlavně ve výborném obsazení (Justin i Mila rocks), se nakonec zvrhnou Friends with benefits ve stejnou romantiku, jíž se hlavní hrdinové pořád tak okatě vysmívají. Zbytečné linie s rodiči obou partnerů k tomu navíc ještě narušují zpočátku výborně šlapající komedii, která bohužel nakonec skončí jako většina sobě podobných. Ale to je bohužel v rámci hollywoodské škatulky povinnost. Přes těch mnoho vtipných scén a celkovou pohodu při sledování však opravdu nejde na tyto nové "kamarády" zanevřít, už alespoň kvůli tomu, jak se stejně laděné Hlavně nezávazně zoufale nepovedlo. ()

mat.ilda

Romantická komedie, kde si lze užít fajn konverzaci s příjemnou hlavní dvojicí natolik, že vám podstrkovaná aureola amerického způsobu života, jako toho nejlepšího možného (samozřejmě za nezbytného dosazení fakt "cool" gaye), ani nezpůsobí mimovolné ohrnutí spodního rtu... Jen ten název českého distributora, ten dokáže odradit! ()

heyda

No je to na hraně 3 a 4 hvězdiček. Ke konci už to celkem ztrácí tempo a hlavně to paradoxně popírá samo sebe, když si to po celou dobu dělá srandu z běžných postupů při sbližování a vztahových klišé, aby se do těchto vod v posledních 20 minutách stejně ponořilo. Takže film, který se zdá být na první pohled jako nový a svěží, tak na konci dostává punc tuctovosti, která je k vidění snad v každém romantickém filmu. Nicméně chápu, že nějaký otevřený konec by asi mnoho fanoušků romantických happy-endů nevydejchalo. I já bych asi uronil slzu :-D 70% ()