Lachtaan

Mila Kunis bude vždycky jednou z nejusměvavějších hereček Hollywoodu a Timberlake ten nejpříjemnější sympaťák i v záporných rolích jako byl v The Social Network. Když tyto dvě osobnosti spojíte v jednom filmu dokonce do jednoho tradičně netradičního páru, může vzniknout přijemně laděná romantická komedie, které nic nechybí. Pokud nemáte tak nudný život, abyste se šťourali v detailech, které tenhle film místy trochu táhnou dolů, budete nad míru spokojeni. ()

marvan

Když si hlavní hrdina poleje kávou své kalhoty, přinutí podřízeného svléknout ty jeho se slovy: "Jsem tvůj boss, dej je sem." Možná, že americkému publiku to přijde vtipné, možná jen nemám ten správný smysl pro humor, ale mě to nepřišlo vtipné, pouze arogantní. Právě v těch freudovských přeřeknutích, kterými se holywoodský mainstream hemží, si člověk uvědomí co je to "americký" způsob myšlení a v čem tkví kořeny obecné nesnášenlivosti vůči americké (ne)kultuře. ()

potas

Komedie podobná No Strings Attached, ale v tomto případě pro mě s větším úspěchem. Mila Kunis opět k nakousnutí a Justin Timberlake ačkoliv ho moc nemusím, předvedl dobrý výkon. Vtipných scén bylo dosti a kouzelník neměl chybu:-) Rozhodně nadprůměr v žánru. ()

rowdys

Celkom parádna rýchlo odlievajúca komédia, ktorej akoby tempo vytlieskaval Sorkin. Rečí je tu totiž toľko, že sa človek nestihne pri tej kadencii frkov ani poriadne zasmiať a už sa letí tempom života v NYC ďalej. V poslednej tretine ale drasticky spomalí a mení sa na nie moc originálny rom-com, no aspoň si z toho v závere spravia sami tvorcovia srandu. Timberlakea ako herca môžem, Milu by som zas mrdal do omdletia, no škoda, že viac priestoru nedostal Harrelson, jeho postava je vrcholom filmu. Samberg a Stone tu majú len asi trojminútový výstup, čo je takisto škoda. ()

ywo666

Výborná romantická komédia. Zasmiať sa dá viac krát. Ústredné duo megasympatické. Kde sú tie časy, keď som Timberlaka nemohol vystáť. Film sa nevyhne tradičným klišé, aj keď mu treba uznať snahu aspoň občas proti nim bojovať. Potešia aj šteklivé scény, ktoré zráža PG-13, ale aj tak potešia. V rámci romantických komédií sa jedná o hlboký nadpriemer. 4* ()

Pavlínka9

Mladí, sympatičtí, příjemní lidé z USA, kteří mají vše, po čem touží, tedy skoro - mimo pravé lásky, na kterou samozřejmě každý čeká. Zas až tak klasická otřepaná klišé jsem tam neviděla, ale ano - samozřejmě - některá tam jsou. Ještě aby ne - označení "romantická komedie" - k tomu přímo vybízí. Ve filmu se několikrát můžeme pokochat těly, jak krásné Mily, tak Justina ;) Zakomponování současné doby, situace, která podle mého názoru může nastat kdekoliv na světě a rozhodnutí, která člověka donutí popřemýšlet o své budoucnosti. A tedy - pro mě hlavní otázka - Lze vztah, který na počátku filmu vytvořila ústřední dvojice, udržovat stále ve stejné rovině, aniž by na scénu nepřišly city a láska? NE. ()

venison

Čekala jsem od toho víc - přišlo mi to příliš prvoplánové, příliš hrubé a příliš otřepané :-((( Mluvili moc rychle, moc dlouho a moc o ničem.. Sexistické vtípky ze střední školy už mě dávno přestaly bavit.. V "Hlavně nezávazně" byli Portmanka s Kutcherem alespoň roztomilý.. Škoda.. ()

uiu

Začátek je svěží komedie o dvou kamarádech, kteří se domluví, že po všech těch vztazích, co skončily fiaskem, si spolu začnou užívat sexu bez citů, randění a jiných hloupostí, co vztahy provázejí. Jsem tolerantní člověk otevřený všem pohledům na věc, takže mě to bavilo a zároveň jsem si říkala: No konečně, romantická komedie, která není tupá a naivní. Jenže ten konec totálně zničí kostru příběhu, kdy se dva kámoši smějí u televize stupidní romantické komedii a ono to nakonec celé jako stupidní romantická komedie skončí. Ach jo, tak snad někdy příště. Nicméně i tak je to oddychovka a pořád lepší než ten brak, na který se ti dva dívají v TV :) ()

Bobik9

Lepší než většina podobných romatických komedií. Má to trošku propracovanější příběh, výborné herce, pěknou muziku. Justin Timberlake a Mila Kunis tvoří opravdu hezký pár, Woody Harrelson a Patricia Clarkson jsou opravdu vtipní a obrovské příjemné překvapení pro mě bylo obsazení, i když do malé role, Bryana Greenberga, který mi sice na role hajzlů vůbec nesedí, ale čert to vem. Velice příjemný příběh, kéž by všechny komedie tohot typu byly stejně dobré. ()

neoBlast

Tak hned od začátku, ať to srovnání máme z krku. Oproti trapárně Hlavně nezávazně je Kamarád taky rád naprosto božským dílem. Tak a můžeme pokračovat. Mila Kunis a Justin Timberlake mají alespoň jakž takž vzájemnou chemii a jejich peskování je hlavně v první polovině velmi zábavné; i když velmi schematické, on sympaťák, ona drzounká a provokující. Ale... Ale když se začne chýlit k závěru, nasadí do té doby svěží scénárista ty nejlínější zbraně, jak vyčtené z knížek typu "Jak se stát scénáristou romantických komedií během 28 minut, a aby to nedalo moc práce". Vše co budoval režisér příjemného Easy A se rozpadne, opar eRka zmizí a na mém jazyku je jenom pachuť a znechucení, že to takto všechno dopadlo nevyužitě. Btw: sympatické jsou známé obličeje i v těch nejvedlejších rolích, nebudu vyzrazovat. 65 % ()

Hnedoocko

Teda kdyby to šlo, tak přesně něčím takovým bych si chtěla projít. Tolik vtipu, lásky, střeštěnosti...připadala jsem si jako součástí příběhu, součástí obou hlavních postav. Ono to tak vlastně bývá, knihy nám stejně tak jako filmy dávají možnost být součástí jiného příběhu, než který nám někdo nalinkoval při našem narození. A která z dámského zastoupení by nechtěla být po boku někoho tak sexy, jako je Justin Timberlake? Víc dodávat nemusím! ()

Phietros

Příjemná romantická komedie o páru, který si určí kamarádská pravidla a začnou spolu mít tak trochu jiný vztah, víceméně na sex! Postupně však zjištují, že mají hodně společného a jeden se do druhého zamilují. Rozuzlení nastává v okamžiku, kdy si chtějí najít partnery a nakonec zjistí, že patří k sobě, což se pokazí u Dylana doma, kdy ho Jamie slyší jak říká sestře, že je to vzath bez citů! Justin i Mila velice pěkný pár, postelové hrátky taky dobrý i příběh jako takový! 75% ()

Pajkenzi

Příjemná a zábavná podívaná, Dobře natočené herci super (Justin Timberlake a Mila Kunis ) Film mě ani trošku nenudil. ()

Narya89

Obyčejná komedie zaměřená tentokrát na "možnost", aby spolu kluk s holkou měli sex a byli jen kámoši. Ok, to by mohlo být vtipné, říkala jsem si. Je pravda, že začátek ušel, chápala jsem hlavně složitou minulost,která se na každém určitým způsobem podepíše, takže je pak opravdu "damaged". A doufala jsem, že se příběh vyvine trochu jinak, než u obvyklých komedií tohoto typu. Bohužel závěr začal být opět neskutečně klišoidní - okázalá gesta, typické vyprávění příběhu ze života s poučením přesně o tom samém, o čem hlavní postava přemýšlí a potřebuji si uvědomit a tak celkově, nechci zase prozradit moc, prostě ve výsledku obvyklý průměr. ()

Pump

Až na ten vypatlaný název filmu v českém jazyce (btw to musel vymýšlet naprostý retard), vcelku vtipná a veselá romantická komedie. Vezměte do kina kamarádku nebo kamaráda, které chcete naladit na ... :-). Velmi příjemný film s neuvěřitelně rychlými a vtipnými dialogy, které vás nenechají ani na malý oka mžik vydechnout. ()

hroubek

I přesto, že samotná zápletka je už skoro stokrát viděná, tak film překvapí.A to tím, že nic neskrývá a na nic si nehraje jen se snaží být co nejvěrnější v zážitcích co se stávají hlavnímu páru.A tady je další výhra filmu a to ústřední pár.Timberlake už nepůsobí jako zpěvák co hraje, ale jako opravdový herec jehož kariéra ještě poroste, protože vypadá jako neobyčejně obyčejný sympaťák.A na druhé straně je Mila Kunis jenž dokázala v Černé labuti, že umí hrát a tady je prostě skvělá, když vypráví vtipy,souloží, nebo se prostě jen směje.A tento fajn celek doplňuje v cameo roličce Emma Stone a Woody Harrelson jako homosexuál.Opravdu moc milá komedie, která sice ke konci ztrácí trochu dech, ale zbytek filmu ho má požehnaně. ()

anusha

v prvej polovici som sa celkom bavila no potom mi uz zacal otravny hlas mily liezt na nervy a celkovo koniec filmu cely dojem nejako pokazil no ako celok nie zle :) ()