Stíba

Timberlakea jsem jako zpěváka nikdy neměl rád ale jako herec mi tady překvapivě sedl. Hodně příjemná oddychovka. ()

PlutisMovie

Konečně něco nového, než klasické Americké romantické komedie. Justin Timberlake znovu ukázal že jako herec za něco stojí. Legrační scény, některé i ze života. Taková škoda toho konce, který byl až moc předvídatelný režiséři ačkoliv na to byli 3, nedokázali dotáhnout skvěle rozpracovaný film do cíle ve stejném rytmu, ale vše se sklouzlo do typecké americké slaďárny. 4* když budu dělat, že jsem posledních 5 minut neviděl. ()

GrgaPitic

Nemůžu věřit, že jsem to doukoukal do konce, nemůžu věřit, že tenhle film má tak vysoké hodnocení, nemůžu věřit, že se v jednom filmu dá najít tolik klišé, nemůžu věřit, že po tomhle filmu TImberlakovi někdo věří že není gay, fakt děs. ()

Ondr@932

Tak tento film u mě moc nepochodil. Většinu filmu jsem se nudil a věnoval jsem se jiným věcem. Justin Timberlake a Mila Kunis jsou sympatičtí herci a zde byly super, ale námět filmu mě nezaujal. 40% ()

dakarin

Ubírá rozměry z mezilidských vztahů, vše je přece jenom taková hra k okamžitému pobavení... co řešit, nějak to všechno dopadne, zcela jedno, zda dobře či tristně :-( ()

ZackSawyer

Roztomilá Mila Kunis a trocha sexu rozebraného netradičním úhlem pohledu. Bohužel je to romanťárna a každý ví jak to asi dopadne. Ale v tom balastu nadprůměr. ()

Rockerman

No konečně romantická komedie, za kterou se člověk nemusí stydět! Dlouho jsem okolo toho chodil, jako kolem horké kaše, protože mě odrazoval ten český název. Myslel jsem, že to bude zas jedna z těch trapných a nevtipných rádoby komedií. Naštěstí jsem mrknul na toto fórum ČSFD a dal na názory některých mých oblíbenců. Všechno je tu nalajnováno od začátku až do konce, žádné velké překvapení se nekoná a tak nad průměr tuto komedii jednoznačně pozvedávají dialogy, které jsou vesměs vtipné, nenásilné a uvěřitelné. Divák se tedy nenáročně baví, směje se a ví, že i to malinké nedorozumění mezi kamarády (milenci) bude vysvětleno a vše dospěje k očekávanému, tedy šťastnému konci. Ideální film na pozdní večer, s nějakou milou osobou vedle sebe. ()

tranquill

"Život je sakra krátký, že nesmíš promarnit ani minutu!" Velice příjemná romantická komedie. Justin mne sice netankuje, ale zato Mila ano :-) Ale fakt, bylo to nenásilné, přitom krásně uvěřitelné. ()

deepspace101

Slizká Barbie a slizký Ken se snaží být děsně free, cool a in, ale nejde jim to, protože jsou z plastu. Scénář se snaží být psaný lehkou rukou, ale nevěřím mu to, protože je z plastu. Režie se to snaží zakrýt, ale plast neodbytně prosvítá na povrch. Jenna Elfman a Richard Jenkins se docela snaží. Woody Harrelson se snaží... éé, o co že se to snaží? A co že tady vůbec dělá? Půjčovna člunů měla zavřeno? Já se snažím neprotáčet panenky, dávat pozor a nekoukat, kolik zbývá do konce, ale nejde mi to. ()

Razzor_82

"Víš, jak těžké je čůrat, když ti stojí?" Komedie o dvou lidech, kteří se nechtějí vrhat do komplikovaného a citového vztahu. Jenže přátelství a sex nejdou dohromady. Mezi Kunis a Timberlakem pozorujeme skvělé jiskření a chemii. Nenucený humor a skvělé hlášky dělají ze snímku pohodovou romanťárnu. Škoda lehce předvídatelného konce. "Ponožky si nechávám na nohou. Problémy s intimitou." 9/10 ()

haroska

Strašně vtipná,pohodová,oddychová romantická komedie,která neopisuje každé druhé filmovéklišé tak jak jsme z posledních let zvyklý,ale krásn servíruje,jak to dnes prostě v životě většinou běží.K tomu ještě roztomilá Mila Kunis a geniální Justinek Timberlake v ústřední dvojici dodávají tu nejlepší šťávu.Od Lásky nebeské konečně něco pořádného co stojí za druhé,třetí i desáté shlédnutí v tomto žánru. ()

zberatel

Mam rad komedie z vybornymi dialogmi ktore nenudia a dokazu bavit bez mensieho zadrhelu... Suhlasim s kolegom Cervenakom, ale predsa len dam za plny pocet :) ()

Adrushka

Friends with Benefits u mě na plné čáře porážejí filmy Hlavně nezávazně a Láska a jiné závislosti. Mila a Justin byli perfektní. Humoru bylo dost a taky mě rozesmály narážky na romantické filmy . ()

maniche

Po dlouhé době jsem se výborně bavil u romantické komedie. Friends with benefits nenudí, má šťávu a spoustu vtipných scén. Na Milu se moc hezky dívá a Justin zde opět přesvědčuje o svém hereckém talentu. Jak už u romantických komedií bývá, ani tato se nevyhne několika klišoidním okamžikům. Ale stejně jsem tak dobrou zábavu nečekal. No Strings Attached tomu nesahá ani po kotníky. 7/10 ()

VeeDee

Film poskládaný z klišé (aby to správně komerčně fungovalo) s pro mě ne moc sympatickými hlavními postavami. Dokoukala jsem to, ale jednou a dost. Dávám dvě a půl hvězdičky, ale tu půlku jen za nápadité titulky na konci. ()

haWranka

Skvělej scénář, já mám moc ráda ukecaný filmy a seriály. ALE tohle se mi zdálo opravdu zdlouhavý. A průhledný. Člověk musel překousnout všechny ty dialogy (po půlce už kupodivu dost otravný) a čekat, kdy konečně nastoupí ta nevyhnutelná závěrečná taneční scéna. Nebylo to špatný, na romantiku vlastně nadprůměrný, ale znovu už to vidět nemusím. ()

Claude Speed

Tak dlouho jsem čekal na kvalitní komedii, a čekání se vyplatilo. Po nepříliš povedeném a nezáživném "Hlavně nezávazně" je tady kamarád, který taky rád. Ačkoli jsem tak trochu čekal další průměrnou komedii, tak jsem se zpletl, a dost šeredně. KTR je velmi zdařile udělaná komedie na to, že se zde pracuje s dost ohraným filmovým tématem jako je sex (jak pro koho :)). První třičtvrtina filmu je vynikající, ale zbytek se zase nese v těch průměrných romantikách a film tím velmi ztácí na hodnocení. Nebýt toho nepodařeného konce, tak bych se možná svolil i na těch 5 hvězd, bohužel. 75%. ()