Třicetiletá Annie (Kristen Wiig) má za sebou těžké období, ale život se jí nečekaně obrátí naruby ve chvíli, kdy jí nejlepší kamarádka Lillian (Maya Rudolph) pověří přípravami na její svatbu. Starostí je s tím až nad hlavu, Annie se přesto s odhodláním ujímá skupiny nedočkavých družiček (Rose Byrne, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey a Ellie Kemper) a společně se vrhají do svatebních příprav, během kterých ale nic nevychází podle plánu. (Magic Box)

MyFairLady

Film na nedelne poobedie. Nemusela to byt az taka katastrofa, ale skoda ze sa tvorcovia museli uchylit ku scenke s "otravou jedlom" - grganie a prdenie je druh "humoru", ktory je mozno hodny divakov pod 8 rokov, ale potom uz je to len trapne. O latentnom (hoci nie az tak latentnom) sexizme tychto tzv. filmov pre zeny ani nehovorim... ()

sha.piro

Typicky americká komedie... u které jsem se ale chvilkami i příjemně bavil (umí totiž ubrat tempo v pravý čas a přinést divákovi něco i z trochu vážnějšího soudku). 60% ()

gurmanfilmu

,, Proč se ze mě nemůžeš radovat a pak mě pomlouvat za zády jako všichni ostatní ". Typické svatební šílenství (ze strany žen) je tu ukázáno sice jak všude jinde, přesto je to skvělá zábava, která uspěje i ve hře mnohem důmyslnější. Hlavně je to film o hrdince, která se snaží postavit na vlastní nohy, zatímco ji její kamarádka vymění za "svatební expertku". ,,Nekamarádím se s lidmi, kteří viní za svoje chyby svět ". Přetvářka, podceňování sebe sama, "ženská logika", o tom film vypráví se stejným přehledem jako baví diváka. A navíc Kristen Wiig a Melisa McCarthy podávají skvělé výkony....... Melisa obzvlášť :D :D. ()

Pythonator

Nemůžu si odpustit, ale musím to napsat. Nesnáším Melissu McCarthy. Kde se to její hnusné velrybí tělo ukáže, tam mi není do smíchu. Ta bachyně je odporná a vůbec se za sebe nestydí. Nestydí se dokonce ani vytáhnout tu gigantickou prdel do umyvadla a naplnit ho hovnama. Tahle fekální scéna mi nepřišla tak vtipná, jak by mohla být v jiných filmech. I sraní na ulici bylo spíše nechutné než vtipné. Ono není fekál jako fekál. To chce ruku zkušeného fekálního režiséra, aby se člověk pořádně zasmál něčemu, z čeho by se mu dělalo ve skutečném životě špatně. Jinak ostatní herečky byly skvělé, i když krasavice to zrovna nejsou až na Rose Byrne. Kristen Wigg v hlavní roli obstála a utáhla kupodivu celý film, jako by to byla nějaká hvězda. Zasloužila by si více komediálních rolí. ()

Satoshi

V slovenskom dabingu mi ten film prišiel oveľa vtipnejší ako v českom. To mi len potvrdilo teóriu, že je najlepšie pozerať všetko v originálnom znení. Ale tak keď si ide človek s rodinou pozrieť komédiu na večer, tak to bez dabingu nejde. Situačná komika a množstvo vtipných hlášok, hoci miestami aj otrepaných, mi naozaj zdvihli náladu. Ale keď som si film pozrel po česky, akosi tie hlášky neboli vtipné. Tak neviem. Každopádne som sa prvýkrát veľmi zasmial. 4/5 ()

zeromen

Ženské jsou fakt divné a trapné, nechápu:-) Jinak film po celkové stránce spíš slabší průměr. Pro mě jsou zarážející ty tržby ??? Na to fakt musí chodit jenom blbý a bachratí amíci. ()

amanda7 odpad!

Pri sledovaní tohoto filmu ( mimochodom boli nejaké očakávania ) som zistila, že nemám zmysel pre humor a nerozumiem súčasnému americkému humoru. Mám pocit, že celý svet nejako zdementnel. Prišlo mi to totálne odporné, nasilu a hrozne hlúpe. Vôbec si neviem predstaviť, že sa to stalo. Som znechutená až zdesená na čom sa dnes mám smiať a fakt sa nesmejem. Nezvládla som to ani do konca. ()

krisikowa

Mezi těmi low cost romantickými komediemi na Netflixu to dá se říct vyčnívá. Člověk se občas i zasmál, ale příběh sám o sobě neuchvátil. Bavil mě hlavně Roy z IT Crowd (yum yum), Vicky Pollard z Little Britain (míň yum), no, Melissa zahrála jinou postavu, než na jakou jsem zvyklá. Jinak je to taková ta klasická, hysterická pohádka bez děje, na druhou stranu mi připadá mnohem víc uvěřitelná, než další filmy daného žánru. S hlavní postavou jsem cítila i nějaké sympatie, byla sice trhlá, ale tak nějak hmatatelná. Sraní do umyvadla mě teda nezlomilo v pase, ale vzhledem k tomu, co představovalo, tomu rozumím. Nicméně si myslím, že některé věci tam nebyly úplně třeba. vážně ten film potřeboval dvě hodiny? ()

MoziMedve odpad!

Tento film se z nějakého dôvodu opakovaně objevuje na všech možných seznamech nejlepších komedií a recenze jsou taky obecně dobré, tak jsme se na to tedy s přítelkyní podívali. Marně jsme ale oba čekali kdy film začne být zábavný a já na ni celou dobu omluvně koukám s pocitem viny, že ji na tuhle sračku nutím koukat. Trapné chvíle sřídali nechutné, leč komedie se nedostavila. Když tohle dostalo 2 oskarové nominace no tak to by Adam Sandler měl mít doma těch oskarů nejmíň 20. Recenze a hodnocení jsou obvykle dobrá pomůcka při výběru ale u tohohle filmu jsem narazil na výjimku. ()

motyka52

Překonám-li svoji averzi k Maye Rudolph, pak tady dostanu v podstatě žánrovou špičku. Nemám s tím filmem jediný problém. Dobře jsem se bavil, nebylo mi za postavy trapně, dokonce bych řekl, že to funguje i v té vztahové rovině. Svěží komedie, která se toho nebojí. ()

zelvicka82

Ještě teď mě bolí lícní kosti od smíchu. Vydařená komedie z obyčejného životo-no když pomineme mega svatbu a oslavy kolem ní o:))) ()

daxtake

Nevkusné, předvídatelné, s jedinou vtipnou scénou - porušování předpisů v autě - za níž dávám onu jednu hvězdu. A taky za toho sympatického týpka z IT crowdu. ()

lucastej

Těšil jsem se na komedii a dostal jsem romantický film pro ženy od Apatowa (tzn. padají tu sprostá slova), proložený několika vtipnými scénami na odlehčení. Těch pár vtipných scén, byť výborných (letadlo!) je ovšem na komedii zoufale málo. Komediální talent té spousty výborných hereček a herců, kteří se v tomto filmu sešli, mi přišel trestuhodně nevyužitý - jednoduše tu nemají co hrát (hlavně J. Hamm). Samozřejmě, K. Wiig hraje dobře, ale viděli jste někdy, co předvádí v Saturday Night Live? Jako romantický film by se to asi ženám mohlo líbit, ale jako komedie to je zklamání. ()

madline24

Čekala jsem neskutečnou blbost s otravnými až trapnými gagy, ale dostala jsem příjemný koukatelný film, který si na nic nehraje, ale funguje jak má. Vtipná romantické komedie o holce, které už dávno není 20 (i 30 má za sebou), není nijak úspěšná ani zadaná a teď navíc organizuje svatbu své nejlepší kamarádky, což se jí mírně řečeno hroutí pod rukama. S tímhle tématem se dalo pohrát různě, nicméně tvůrci nesklouzli do trapnosti (s pár vyjímkami - např. scéna s výběrem šatů pro družičky), ale vytvořili příjemný film s přiměřenou dávkou vtipu a romantiky. Myslím, že kvalita filmu je tak za 3, ale díky tomu, že jsem byla opravdu příjemně překvapená a pobavená, dávám nakonec za 4. ()

DJ Laky

Film Ženy v sobě je hodně podařená komedie, tak dlouho jsem se u nějakého filmu nezasmal. Nejlíp hrála podle mě Rose Byrne. Dávám filmu hodnocení 80%. ()

welena

Osvěžující! To bylo první slovo, které mě napadlo po závěrečných titulcích. Opravdu brutální komedie, kde některé scény jdou za hranice očekávání a ve chvíli, kdy už si myslíte, že to horší být nemůže, žene je dál až na pokraj šílenství. Suchý a místy absurdní humor mám ráda a po všech rádoby komediích, které jsem od začátku roku viděla, tohle byla opravdu pecka. Vtipy, které vás ani v nejšílenějším snu nenapadnou a stejně tak trapné situace vygradované do extrému. Moc krásně vyobrazený vztah dvou přítelkyň a toho, co se s přátelstvím může stát, když jedna z nich je neurotická, zamindrákovaná single, neschopná komunikace a druhá novopečená snoubenka s hlavou plnou plánování svatby. Rose Byrne úžasná coby "hlavní koordinátorka svatby", tak nesnesitelná, že bych ji vzala klackem po hlavě a to ne jednou. Chris O´Dowd mě opět nezklamal a táhl tak 30 procent celé zábavy a ještě s krásným britským přízvukem ( "Víš jaký je to pocit, když tě vidím každý večer jezdit okolo mého domu...a vidět, že jsi si pořád nenechala opravit ta za..... světla?" :-D) Jistě i já bych pár scén vynechala a Annie už mi na konci filmu taky lehce cuchala nervy, ale i přesto jsem se bavila víc než u Pařby v Bangkoku, právě díky originalitě tohoto dílka. ()

Cabotin

Díky bohu za smích. A tady jsem se nasmál do sytosti. Neřešil jsem všechna žánrová klišé, přes která se ostatně film docela v pohodě přehoupnul. Prostě jsem se těm nádherným a vtipným ženským smál a fandil jim a vzpomínal u kolika podobných trapasů a katastrof jsem se v životě vyskytl. Kristen Wiig je znamenitá kominda a její kolegyně do toho šly se stejnou razancí, i když se některým nedostalo většího prostoru. Fakt, ohromně povedená komedie. ()

Montmorency

Bezva pohodový film o ženách, pro ženy a pro mě určitě:-).....a za naprosto unikátní sexy Megan jedna hvězdička navíc.:-) ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

O čem budou Krotitelky duchů?

O čem budou Krotitelky duchů?

01.01.2016

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni