Třicetiletá Annie (Kristen Wiig) má za sebou těžké období, ale život se jí nečekaně obrátí naruby ve chvíli, kdy jí nejlepší kamarádka Lillian (Maya Rudolph) pověří přípravami na její svatbu. Starostí je s tím až nad hlavu, Annie se přesto s odhodláním ujímá skupiny nedočkavých družiček (Rose Byrne, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey a Ellie Kemper) a společně se vrhají do svatebních příprav, během kterých ale nic nevychází podle plánu. (Magic Box)

higuain

Špatná komedie o skupině píč, který se předháněj v tom, která z nich bude ta největší píča. Tohle bylo až fyzický utrpení a když jsem se pak dočetl o tom, že scénář tohohle skvostu dostal nominaci na Oscara, měl jsem chuť se okamžitě přestěhovat na Mars. Nebo snad i dál, pro jistotu. ()

Fanucci

Originální komedie s drsnějším (až britským) stylem humoru, který pro komedie obsazené výhradně ženami (nebo o ženách) není obvyklý. Ale mě se to líbilo! Dokonce velmi...v jádru jde vlastně o poměrně vážný film. Je vidět, že Apatow si vybírá a podporuje projekty, které umí skvěle namixovat drama a vtip. Bez (zbytečně) moc velkého patosu. Viz Forgetting Sarah Marshall nebo Knocked Up. Určitě doporučuji! ()

rastlinka

Pritiahnuté za vlasy v každom smere. V niekotrých momentoch som sa ja sama cítila trápne a vravela si, že tohto snáď herečky nebudú schopné... ale ony boli. Na scénu, kedy v svadobnom salóne jedna z hlavných hrdiniek vypúšťa exkrementy do umyvadla a ďalšia vracia nad záchodom nemám slov... Uf. Uvedomujem si, že v dnešnej dobe je potrebné šokovať za každú cenu a už dávno neplatí, že to najhoršie a najnechutnejšie si vo filmoch mohli dovoliť len muži, ale toto? "Dámy" z tejto komédie by si mohli zobrať príklad od Cameron Diaz, ktorá vo svojej úlohe učiteľky:mrchy-najväčšieho-kalibru pôsobila nenormálne prirodzene a žrala by som jej aj nenáhodné prdnutie. Tu to neplatilo ani náhodou. ()

Huntelaar

Toho bych se nikdy nenadál, že se budou rozdávat oskarové nominace za s*aní do umyvadla. Je mi úpřímně líto, že tomu v průběhu stopáže docházela šťáva, protože Wiigová s O´Dowdem to u mě měli dobrý. Fórků, kterých jsem si užil, bych stěží napočítal na prstech jedné ruky. ()

OG_Swifty

Tak jsem cekal nejaky Hangover v zenskym podani a nebyla to uplne tak pravda. Spis nez o svatbe to bylo o tom, jak to postava Kristen Wiig kupuje, a byla to prdel. Doslova musim napsat, ze s prehledem eliminovala hrozby v podani priserny Melissy "tlusty kravy" McCarthy a Wendi "druhy tlusty kravy" se dvema prijmenima. Timhle jsem odtajnil i slabiny filmu, coz byly nektery vedlejsi postavy. Zatimco v Hollywoodu se zmrdi chytali za pandera pri vtipcich tlusty kravy 1 a zasypavali jeji vykony kdejakejma ocenenima a nominacema, podle me byla jednoznacne nejslabsim clankem celyho filmu. I mechanik Bill Cozby byl vtipnejsi. Ale srat na to, staci si vybavit scenu, jak Kristen Wiig bojuje s obri susenkou nebo jak ji stira mala holka a hned je to zase veselejsi... ()

BoredSeal

Nevěřil jsem, že scénář k filmu napsaly ženy, ale je to tak. Ani komedie o ženách se neobejde bez blití, vykálení se do umyvadla, kecech o ejakulátu. Další mínus jsou cca dvě hodiny příliš dlouhého děje, který je založený hlavně na příkladech, jak je hlavní hrdinka nemožná, debilní a jak se neskutečně ztrapnit než na reálném ději. Komedie? Spíš psychologické drama s pár komickými vložkami. Chudák Rose Byrne. ()

berusche

A musím říct, že jen svědomí mě dělí od toho, abych tam nedala to černé ošklivé slovo. Nevkusný humor založený na babraltsví a zaslepení mě tedy rozhodně nebere. Stejně jako mě nebere, že hlavní hrdinka vypadá jako by patřila k těm anonymním alkoholikům. A nakonec, komedie možná, do romantiky to má daleko. ()

Beagle

Nemůžu nedat 4 hvězdy, protože je to dobré. Vtipné, chytré, s nadhledem a notnou dávkou sebeironie (a špetkou nechutných vtipů - tak akorát, aby člověka pobavily, ale neznechutily), je to taky romantické (Chris O´Wow!). Scénář napsala s kolegyní Kristen Wiig - vynikající komička ze SNL, která taky celé dvě hodiny nesleze z plátna, takže klobouk dolů. No a pro Mayu Rudolph a Melissu McCarthy mám slabost, takže není o čem. Jediná výtka: stopáž! Stačilo o dvacet minut až půl hodiny míň. Sice bychom přišli o pár vtipných situací, ale aspoň by Kristen a spol. zyblo víc materiálu na dvojku. P.S:Ta Rose Byrne je vážně otravně dokonalá..:) ()

M.i.k.e

na čtyři to není,ale jinak je tahle Apatowovská komedie i přes svojí čitelnost a klišovitost poměrně zábavná a neurazí.Kirsten Wiig již několikrát potvrdila,že komediální talent má,stejně jako to potvrdili Maya Rudolph,nebo Mellisa McCarthy,jen škoda,že se její postava občas chová jako kráva...70% ()

uterox

První půlka mě vůbec nebrala. Byla tam řada trapných scén. Ve druhé půlce se to zlepšilo a dalo se na to koukat. Doporučuji se na to podívat, pokud nic lepšího člověk nemá k dispozici. ()

Chen

Bavil jsem se, ale ne tolik, jak jsem doufal. Humor funguje, ale na dvě hodiny stopáže ne dost. A kromě toho jsem si všiml, že (alespoň u české verze) chybějí některé scény z traileru. Ale Melissa McCarthy byla k popukání. ()

Gee.Rocks

Čekala jsem víc. Občas vtipné nehorázným způsobem, ale film je příliš dlouhý na to, aby se v něm ony výborné vtipy neztratily. Dala bych 3 hvězdy, ale Melissa McCarthy byla natolik úžasná, že jednu hvězdu přidávám jen za ní. Rozhodně Ženy sobě nejsou lepší než Pařba ve Vegas, Pařba je úplně jiná liga! ()

MartinNDL

I pravil Ježíš: "Přijde den, kdy ženy budou míti koule, však vagíny se nezbaví. Nepřipomenou nám masturbační obrázky z Maximů, přesto atraktivní jinak budou. Humor spatříš sic fekální, byť pln růžové i vkusný." ()

Aljak

Pamätáš si, keď si hovorila, že som na dne? Tak to ešte nebolo dno! Fakt vydarený film, a to som si najprv myslel, že to bude také odfláknuté ako film Bachelorette, ktorý bol s podobným motívom družičiek a príprav na svadbu. Spočiatku to vyzeralo dosť podobne a už som sa obával, že strávim 2 hodiny pri neoriginálnej a bezduchej blbosti. Ale našťastie som sa mýlil a a napokon to bolo vynikajúce. No dobre, nebolo to úplne super (napr. taká tá scénka zo skúšania šiat bola fakt nechutná), ale ako mňa osobne to celkom pobavilo, množstvo skvelých scén a hlášok, dobrý výber herečiek, dokonca aj schopná zápletka - takže ja som nadmieru spokojný. Možno to nie je tak úplne na 5*, ale proste tento film mi sadol a potešilo aj obsadenie Rose Byrne, aj keď tu hrala takú dosť vypočítavú mrchu. Annie (Kristen Wiig) zahrala tú depresívnu smoliarku vynikajúco, až ma to prekvapilo. ()

Martin741

Obycajny namet o obycajnych ludoch. Baby su krasne, ale Mursiliszial prilis kotkodakaju, pretiahnut ich treba, aby nekotkodakali, nedalo sa to pocuvat. Len taka nudna zivacka a v strede dost velka nuda vladne : 50 % ()

wampilenka odpad!

Ne že by byl film extrémně špatný nebo dokonce nevtipný, ale téměř všechny prvky v něm, včetně štěňat s růžovým baretem, mi připomínaly stoku. Obzvlášť smrdutým bahnem (v pozitivním slova smyslu) byli Matt Lucas a jeho filmová sestra. __ Odpad udělený tomuto filmu je vlastně pochvala, aby nedošlo k mýlce. ()

bourec

I když sem od filmu prakticky nic nečekal,tak mě vlastně dost potěšil.Apatow prostě dokáže běhat po hraně vkusu,někdy jí i lehce překročit,ale nikdy to ve svejch filmech úplně nepřehání.Líbil se mi vyloženě výběr hereček,prostě od všeho něco.A i když druhá půlka filmu už byla umírněnější,tak u mě naprostá spokojenost.70%. ()

Sinn odpad!

Panebože, panebože, panebože. To se všichni s těma 4* zbláznili? Horší sračku (hrající si na regulérní film, parodie nepočítám) jsem asi ještě neviděla....spousta lidí nadává na Sex and the city, ale to jsou aspoň kočky s vkusem, tahle maškaráda byla vážně šílená....ani pán ajťák to nezachránil a to jsem mu držela pěsti...///// Teď jsem koukla na pár komentářů a nestačím se divit...to tu vážně někdo oceňuje, že sraní a blití už není jen pro chlapy, že to umí i ženský po šedesátce? (a netvrďte mi, že je některý tý herečce míň). Tak to jsem asi vážně úplně blbá, ale v tomhle teda žádný posouvání hranic nevidím...minimálně ne zajímavým, zábavným ani přínosným směrem. (Vůbec mi nevadí to, že tam serou a blejou, nijak mě to neuráží, jak to tu mají některé komentátorky ženského pohlaví, jen mi to nepřišlo v tomhle filmu, jak je to postaveno, ani malililinko vtipné) ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

O čem budou Krotitelky duchů?

O čem budou Krotitelky duchů?

01.01.2016

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni