Třicetiletá Annie (Kristen Wiig) má za sebou těžké období, ale život se jí nečekaně obrátí naruby ve chvíli, kdy jí nejlepší kamarádka Lillian (Maya Rudolph) pověří přípravami na její svatbu. Starostí je s tím až nad hlavu, Annie se přesto s odhodláním ujímá skupiny nedočkavých družiček (Rose Byrne, Melissa McCarthy, Wendi McLendon-Covey a Ellie Kemper) a společně se vrhají do svatebních příprav, během kterých ale nic nevychází podle plánu. (Magic Box)

neoBlast

Za to jak Kristen Wiig táhne současnou SNL si zaslouží svých 15 minut slávy a třeba snad i víc. Skvěle obsazená komedie, která úspěšně navazuje na předešlé "Apatowmedy" - nic víc, nic míň. Stačí to i Vám k dvouhodinové zábavě? 70 % ()

ivan bohatyr

Tento ztřeštěný humor byl na mě až příliš. Místo smíchu jsem spíš kroutil hlavou. Komu přijde sr*ní na ulici ve svatebních šatech srandovní, pak si pravděpodobně tento film opravdu užije, ale komu ne, ten nejspíš skončí s podprůměrným hodnocením jako já. ()

venison

Po pomalém začátku se film "Ženy sobě" zvrtl ve velmi příjemnou a místy hodně vtipnou komedii, která nepostrádá ani hlubší životní podtext.. Strašně mě potěšilo obsazení méně známých tváří ženských protagonistů jako Kristen Wiig, Maya Rudolph, Rose Byrne, Wendi McLendon-Covey, Ellie Kemper, Jill Clayburgh a hlavně obří Melissa McCarthy.. Zaujala mě i štěková role zajímavého ksichtíku Mii Rose Frampton.. Největší plus bylo obsazení mého oblíbence z "IT crowd" Chris O'Dowd do role chlapa, který za něco stojí :-) Čekala jsem málo a dostala jsem více než od klasických prvoplánových komošek.. ()

terunka003

Lehké, vtipné, trefné, uvolněné, nedělní. Dobrá komedie, řekněme ze soudku těch trapnějších, ale tohle bylo takové jednooké (jestli mi rozumíte). Prostě fajn. Hlavní hrdinka bezvadná, občas jsem se v ní viděla, kamarádky jedna lepší než ta druhá, oslavy a večírky jedna radost. Párkrát jsem se i zasmála, což beru jako plus. Potěšená jsem obsazením, sedlo k sobě, ať už to byla Sookie, nebo slavný bristký Ajťák. Film na nedělní odpoledne jako vyšitý. ..ten oběď v mexické restauraci musel stát za to.. ()

Pavlínka9

Tohle mě rozhodně překvapilo :) Humor, který se ve filmu objevuje je vynikající a třeba hned prvních pár minut ve filmu ukazuje, jak to bude vypadat celé další dvě hodiny :) Představitelka hlavní role Kristen Wiig je úžasná :) Scény, které se ve filmu a v životě hlavní postavy objevují jsou nezapomenutelné a člověk jen žasne, co další se ještě může stát (scéna v šatech na silnici - tak to jsem opravdu nečekal) :D :D - to byl opravdu neskutečný šok :D Závěr sice zůstává určitým způsobem otevřený, ale je jasné, jak to bude dál ;) Tenhle film mě rozhodně dostal, ale myslím si, že svou otevřeností a volností, plno lidí spíše urazí :) ()

VasaX

tento kousek jsem shlédl nedobrovolně. A s prvotním odporem. Trailer mě minul a plakáty a jiné reklamy dávali předzvěst totálního estrogenového výplachu s dementním humorem ala slabší "Prcičky", kterým místo koulí narostly kozy. Herecká sestava včetně jejich rolí je naprosto strašidelná (a poměrně neznámá), zato se tu mihne jeden dobrý britský komik ve vedlejší a další v jedné z hlavních rolí. Což je celkem škoda vzhledem k tomu, že cílovka to stejně neocení, navíc humor už ze scénáře není úplně... no přiznejme si že je spíš trapný. A negativistická hlavní hrdinka a její odpudivá kamarádka a další nány, co se kolem motají, tomu vůbec nepřidají. A dojde i na fekální humor. Na druhou stranu, na to že to má přes dvě hodinky, to uteče poměrně rychle, některé gagy a vtípky jsou i povedené a O'Dowd vší silou drží v rukách poslední zbytky dobrého vkusu. A tak ve výsledku, i přes husí kůži nahánějící start, dostaneme celkem průměrnou, místy i zábavnou, komedii. Já se i několikrát upřímně zasmál a nenudil se, což je mnohem víc, než jsem na první pohled čekal. ()

hroubek

Takhle si představuji komedii pro ženy.Inteligentní,vtipnou a krásnou jako pár představitelek.Příběh je trochu podobný jako u Pařby ve Vegas akorát tam humor funguje opravdu jinak než tady myšleno, že v Pařbě humor rozvíjí to co se děje na plátně, když to tady humorné chvíle fungují jako takové lepidlo co drží celý snímek pohromadě.Opravdu jsem si užil výkon Kristen Wiig, která si už získala v Paulovi a tady mi ukázal, že by dokázal utáhnou i slabší komedii kde bude největší hvězda.Rose Byrne byla přijemně přehrávající a její postava nebyla nakonec tak špatná.A nakonec Chris O'Dowd jako největší sympaták z celého filmu, který se takhle snaží zapomenout na Gulliverovy cesty.Vtipy a gagy jsou povětšinou velmi trefné ale občas opravdu přestřelý jako zkouška šatů a její pointa.Výborná ženská komedie, která dokazuje, že ženské komedie mohou chlapy bavit. ()

Yoda sama

Keby mi niekto povedal, že sa pobavím pri komédií v ktorej sa sere na ulici v svadobných šatoch a celé to bude babinec, asi by som sa usmial a pokýval hlavou. Lenže to bol nakoniec fajn príbeh o priateľstve a zmenách s dobrým castingom a hláškami, takže spokojnosť, aká len pri takomto niečom dokáže byť. ()

ghatos

Jak se vůbec někdo může opovážit tohle přirovnávat k Hangoveru? Ten sice taky už není žádný zázrak, avšak oproti Družičkám nabízí moře zábavy. Tváří se to podle plakátu povzneseně a má to nabídnout prý jiný pohled na ženskou partu. Je to však klam. Budete sledovat jen žabo-slepičí války, z kterých čiší afektovanost a trapnost. Hlavní hrdinka je opět ve škatulce "chodící tragédie středního věku, vau to jsem přece vtipná, když dělám ze sebe pitku". 27%. ()

Lukyn007

U The Hangover jsem se zasmál více, ale "družičky" jsou mnohem kvalitnější, co se příběhu a scénáře týče. Zřejmě komedie roku. ()

blackJag

Na Apatowovu produkci se těším už jaksi průběžně a nezklamal jsem se ani tentokrát. Jeho dohled je tu znát, sestava družiček je velice dobře vybraná (6 postav je závratné číslo, všem je ale věnovaný přesný prostor – představitelka hlavní hrdinky je dokonce spoluautorkou scénáře) a vtip si film drží i v choulostivých okamžicích. Několikrát jsem se smál tak, že jsem přes slzy neviděl na plátno. II Scénář: Kristen Wiig, Annie Mumolo. 85% ()

Scar

Som veľmi rád, že som Rose Byrne videl ešte pred nedávnom vo filme "28 týždňov po tom" a že si ju viem behom okamžiku znovu predstaviť v maskáčových nohaviciach, s berettou za opaskom. Inak by mi tento film vážne narušil všetky predstavy o nej. Ale mrchu hrala faaakt dobre... ()

Guzo

Pro mě je to až moc na hraně mezi naprostou trapností a filmem, kdy se té trapnosti už smějete.. Možná je to tím, že nejsem zrovna ideální cílové publikum (což jsou zřejmě ženy ve středním věku), ale i tak je to podle mě hodně přeceněné. Vtipné momenty tu jsou, zasmál jsem se, ale dost často jsem spíš obracel oči v sloup a říkal si, na co se to zase koukám. Hlavně vůbec nerozumím tomu, jak mohl být tento scénář nominován na oscara. ()

V.Silver odpad!

To bylo TAK trapný, že jsem to musel po 20 minutách vypnout. Těšil jsem se na Jona Hamma, který tam hrál úplnýho dementa (což by ani tak nevadilo), ale z hlavní hrdinky v podání Kristen Wiig, která tady vypadala otřesně namísto sexy, se mi chtělo zvracet. Bože, taková kráva. Tento film by se měl jmenovat "Krávy sobě", protože takto se ženy opravdu nechovají. Uráželo mě to tím, jak strašně blbě to bylo napsané. Nesympatické postavy, dementní "vtipy"... mrzí mě akorát, že jsem se nedostal k části s Chrisem O'Dowdem, ale co už... začátek mi stačil. No more. EDIT: Dostal jsem se k části s Chrisem O'Dowdem, bylo to milý, ale pak zase přišla kopa hovadin a musel jsem to tak v půlce vypnout. Po dlouhé době film, který je pro mě opravdu nesledovatelný a porazil všechny kraviny Sandlera za poslední roky svou demencí, nevtipností a trapností. ()

Ev.D.

No na plných 5***** to moc nemá ,ale lámala jsem se smíchy u některých fakt povedených scén :) Škoda ,že se nekonala ta rozlučka ve Vegas to by myslím filmu taky trochu dodalo. No když si na to vzpomenu tak se směju ještě ted. :) Megan je samozdřejmě nejlepší :D ()

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

Scarlett Johansson a mrtvý striptér

29.08.2016

O čem budou Krotitelky duchů?

O čem budou Krotitelky duchů?

01.01.2016

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni