Středoškolák Nathan Harper trpí návaly zlosti a sám sobě připadá cizí. Nevychází příliš ani s rodiči, kteří jsou na něj přísní, a navštěvuje psycholožku Bennettovou. Když se spolužačkou Karen pracují na školním referátu o pohřešovaných dětech, najdou na internetu fotografii malého chlapce. Na stránce simulující jeho dnešní podobu objeví Nathan sám sebe. Zjistí, že se jmenuje Steven a jeho rodiči jsou Lorna a Martin Priceovi. Spojí se on-line s adresou, ale netuší, že je odposloucháván muži kolem bývalého agenta srbské tajné služby Nikoly Kozlova. Ti záhy přijdou k nim domů, zabijí matku i otce a vyhodí dům po povětří. Nathanovi s Karen se ale podaří uniknout... Nathan volá policii, ale na lince se mu ozve agent CIA Frank Burton. Nathan je nedůvěřivý. Nakonec Nathanovi i Karen pomůže psycholožka Bennettová, která pracuje pro CIA. Harperovi byli také agenti. Nathanův pravý otec Martin Price je nezávislým tajným agentem a podařilo se mu ukrást Kozlovovi seznam pětadvaceti politiků a důstojníků CIA, kteří někdy prodali státní tajemství. Kozlov chce Nathana dostat, aby mohl Pricea vydírat a získat seznam zpátky... Nathan s Karen dostanou od Bennettové adresu, kde se mají zatím ukrýt. V bytě, který patří Martinu Priceovi, sebere Nathan pistoli a mobil. Když oba zjistí, že jsou jim CIA i Kozlov v patách, prchají odtud... Nathanovi se podaří několikrát odrazit útok Kozlovových mužů, pak ho najde Burton se svými muži. Nathan mezitím zjistí, že na mobilu z bytu je otcův seznam. Dojde mu, že je na něm i Burton, který se ho snaží dostat dřív, aby své jméno vymazal. Když je pak napadne Kozlov, Nathan s Karen znovu utíkají. Kozlov Nathana kontaktuje a vyhrožuje mu zabitím jeho přátel. Nathan mu řekne, že mu seznam vrátí, a dá si s ním sraz na stadionu během baseballového utkání... (TV Prima)

tomuleee

No co k tomu říci? Totální cipovina. 100 minut jasně tušené akce. Ale jo jen nesnáším když nějakej náctiletej má pleť bez jebáku. Slečna Karen luxusní dcérka, akce taky ušla. Jo 60 % ode mě za příjemné dopoledne ()

Farchio

Mokrej čokl mu sedí asi tak o 500% víc. Kdyby neustále mlčel a jenom se vztekal a mlátil a kousal lidi kolem sebe, dalo by se na chlapce občas i koukat. Ale jakmile se snaží zahrát "náznak" emoce, nebo prohodit smysluplnou větu, kde je kladen důraz na její "vážnost", je všechno v prdeli a divák skřípá čelistí. A ta anorektická blbka, k němu nesedí už vůbec. Příběh totálně o ničem, akční scény .. vlastně tam ani žádná není, protože to co tam je, jako "akční" nazvat nelze. Všechno je jasný 99minut dopředu, a všechno už tady asi 100 tisíckrát bylo. Dialogy někdo vymyslel při dlouhé řidké stolici, a tak českej dabing pouze doladil onu debilitu k dokonalosti. Přesto jsem to z nějakého nejasného důvodu dokoukal, a tak 25%. ()

federer534

Ako sa tak pozerám tak vidím fakt pár osôb, ktoré by nemali vôbec komentovať filmy. Keď už je niekto zaujatý kvôli hercovi a preklináva medzi starými a mladými hercami tak to je už nenávistná zaujatosť. Mne sa tento film páčil. Taylor Lautner sa svojej roli chopil tak ako vedel a vyšlo mu to. Herecké výkony tiež neboli béčkové a celkový príbeh mladého chlapca je viac než len zaujímavý. Dal som 4 hviezdičky čo si určite toto dielo zaslúži. Nenudil som sa pri tom, má to dej aj akciu len mi tam trošku vadil ten moc romantický podtext aj pri akcii čo sa mi tam vôbec nehodilo. Inak som spokojný! ()

KristKrist

Nelíbí se mi,že tenhle snímek je kritizovaný jen kvůli Lautnerovi,ani on nepředvedl nějaký vyloženě špatný herecký výkon,řekla bych,že hrál průměrně. Co se týká děje,měl hned několik much,ale nenudila jsem se. ()

Evziiik

Jak dokáží být někteří hodnotitelé ubozí..! Nehodlám se vyjadřovat ke komentářům jiných, protože by to nemělo smysl, ale ráda přidám komentář vlastní. S přihlédnutím k hereckému obsazení a očekávání nemohu hodnotit zcela negativně. Pro mě je vždy podstatné především to, zda se během filmu nudím nebo co mi vadí. Tady jsem se nenudila, a přestože jsem se dívala ve 2 v noci, tak jsem překvapivě ani neusínala. Nejedná se samozřejmě o filmové veledílo, bez dechu jsem po jeho shlédnutí opravdu nebyla, ale jsem ráda, že jsem OPĚT nedala na zdejší komentáře a radši se na snímek podívala sama. Chvílema mě dokonce nutil se nad příběhem zamyslet a odhadovat, co bude dál, což beru jako velké pozitivum :-D ()

katjaaa

Ten Lautner je neskutečně špatný herec, nemůžu si pomoct, ale nevěřím mu ani slovo, ať jde radši předvádět spodní prádlo nebo něco, ale herectví ať pověsí na hřebík. Udělá mi tím obrovskou radost. ()

Sonjoe

Nechapem tieto intelektualne hodnotenia, ktore su tak "odborne" napisane, ze ti nic nedaju iba sa tu hlupackovia predbiehaju, kto to napise debilnejsie. Nepamatam si kedy mi nejake taketo hodnotenie n Csfd nieco dalo.....Film to bol v pohode, slusna akcia, dej v pohode, klasika thriller 80%.... ()

Hektor.Troy

Tento film splnil moje ocakavania uplne do bodky-Lautner je samozrejme nulovy herec,akcne sceny podpriemer a najdolezitejsia vec-stupidne dialogy so stupidnou pointou atd. ()

Bednobuch

Překvapivě dobré. Čekal jsem nějakou blbost, jako S ledovým klidem opět se Sigourney. To byla blbost. Ale tohle ušlo. Nemusíte u toho myslet, nejsou tam hlášky. Takový lehce zapomenutelný film, ale ujde. Mrkněte. ()

kickassgirl

celkom ma to na zaciatku zaujalo nehladiac na strasne herecke vykony ale ked som sa ani po hodine nedozvedela co je ten taylor a.k.a. vlkodlak zac som to prepla.. ()

len.tilka

Šikmookej Lautner, se svýma čínskýma předkama, jako hlavní hrdina podle mě neni dobrej nápad. Jelikož mu neni vidět do očí, nemáte šanci rozeznat jakýkoliv emoce. Až tehdy, kdy mu začne téct po tváři slza si řeknete "aha, tak přece se tu něco děje". Na druhý straně svaly a vycvičenost jsou na tu roli dobrý víc než dost. Nicméně ten příběh, to je celkem o ničem. Neustále někam zdrhaj a vy se prostě nedozvíte PROČ SAKRA A KAM. Otec ho celej život nevídal a teď si tu najednou vzpomene na svý otcovský pudy, vůbec to nedává smysl. Lily je ovšem nádherná, jen by to chtělo opět zredukovat ten její záhon z obočí. ()

mpet

Nebýt mé alergie na Lautnera, určitě bych měl z filmu lepší zážitek. Má to totiž docela solidní tempo a i ta akční část není úplně zlá. ALE tý akce je zde bohužel strašně málo a kromě ní je to vyplněný jen omáčkou, která diváka s alergií na hlavního herce příliš nepotěší. ()

rhodos

Abolutní propadák roku, jemuž nohy podkopává neherectví Taylora Lautnera. Hvězdička navíc je za talentovanou a krásnou Lily Collins. ()

Narissa

Tohle že je thriller? Nebo drama? Mě to příšlo jako trochu ulítlejší, akční komedie. Lautnera bych taky jako hlavního hrdinu nemusela, ale trýčky háže pěkný, tak o co jde... Ale hvězdičkovat se to nedá, tenhle film je prostě nějak mimo:-) ()

Kolda.o

No nevim kdo je cilovka tohoto dilka. Porad jsem cekal kdy se hlavni hrdina promeni ve vlka. A Molina? Ach jo. Pubertu mam za sebou uz nejaky ten patek takze mi to asi neprislusi chapat. Dve hvezdy za parkour a par bitek. ()

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka