Středoškolák Nathan Harper trpí návaly zlosti a sám sobě připadá cizí. Nevychází příliš ani s rodiči, kteří jsou na něj přísní, a navštěvuje psycholožku Bennettovou. Když se spolužačkou Karen pracují na školním referátu o pohřešovaných dětech, najdou na internetu fotografii malého chlapce. Na stránce simulující jeho dnešní podobu objeví Nathan sám sebe. Zjistí, že se jmenuje Steven a jeho rodiči jsou Lorna a Martin Priceovi. Spojí se on-line s adresou, ale netuší, že je odposloucháván muži kolem bývalého agenta srbské tajné služby Nikoly Kozlova. Ti záhy přijdou k nim domů, zabijí matku i otce a vyhodí dům po povětří. Nathanovi s Karen se ale podaří uniknout... Nathan volá policii, ale na lince se mu ozve agent CIA Frank Burton. Nathan je nedůvěřivý. Nakonec Nathanovi i Karen pomůže psycholožka Bennettová, která pracuje pro CIA. Harperovi byli také agenti. Nathanův pravý otec Martin Price je nezávislým tajným agentem a podařilo se mu ukrást Kozlovovi seznam pětadvaceti politiků a důstojníků CIA, kteří někdy prodali státní tajemství. Kozlov chce Nathana dostat, aby mohl Pricea vydírat a získat seznam zpátky... Nathan s Karen dostanou od Bennettové adresu, kde se mají zatím ukrýt. V bytě, který patří Martinu Priceovi, sebere Nathan pistoli a mobil. Když oba zjistí, že jsou jim CIA i Kozlov v patách, prchají odtud... Nathanovi se podaří několikrát odrazit útok Kozlovových mužů, pak ho najde Burton se svými muži. Nathan mezitím zjistí, že na mobilu z bytu je otcův seznam. Dojde mu, že je na něm i Burton, který se ho snaží dostat dřív, aby své jméno vymazal. Když je pak napadne Kozlov, Nathan s Karen znovu utíkají. Kozlov Nathana kontaktuje a vyhrožuje mu zabitím jeho přátel. Nathan mu řekne, že mu seznam vrátí, a dá si s ním sraz na stadionu během baseballového utkání... (TV Prima)

cheonsacz

Teda, že budu muset přetrpět celou hodinu, aby se konečně začalo dít něco trochu zajímavého jsem opravdu nečekala. Lily Collins mám ráda, ale v tomhle filmu byla její postava opravdu hloupoučká. Celkově film byl dost hloupý a dialogy a scény často postrádaly reálný smysl a pro mne byly zcela nepochopitelné. Nuda, nuda a zase nuda. Jedna hvězdička za Lil Collins a její velmi slabý herecký výkon. ()

boo-boo

Akékoľvek pozitívum filmu Launtner spoľahlivo maže svojou charizmou naštvaného yorkshira a definitívne potvrdzuje, že patrí k regálu do Tesca, nie do filmu. A už vôbec nie medzi takto obsadené vedľajšie postavy. ()

Shitonit

Pohodička, film má začátek, takovej ten dějík, a konečníček. Pohodička, sice vim už po týdnu hovno o čom to byl, ale ten pocit z toho je ..docela pohodovej :-) ()

xxlch

Z velkého těšení bylo ještě větší zklamání.Mám pocit že je to tak trochu reklama "proč nepoužívat mobil" a že každý mizera je z bývalého SSSR.Ňák se to nepovvedlo ani jako akčňák nebo krimi a co jiného to má být,to mi nešlo na pochopa.Určo jeden z nejhorších filmíků roku!Takže pouze za jednu * a to za herecké obsazení J.Isaacse a S.Weaver. ()

PetrC.

Taylor Lautner není ani zdaleka tím nejhorším, co tenhle film skýtá. Aby dostávala logika TAKHLE na frak, to jsem už dlouho neviděl. Vyprávěný děj je taková slátanina pátého přes deváté, bez jakéhokoliv vnitřního smyslu, že evidentně ani tvůrci samotní nevěděli, co nakonec s tím. Tak si v duchu předchozího vypůjčili i schéma závěru odjinud a dort od pejska a kočičky byl tak cele hotov. Lepší a ucelenější příběhy dokázala vyplivnout i hra »The Movies«... 31 % ()

JINAPSIDAL odpad!

Keď nebudem komentovať zúfalý výkon herca tak samotný film vo mne zanechal ten najhorší zážitok s kina aký som kedy mal. Čakal som tu dych vyrážajúcu scénu ale malo mi dojsť že to je dalšia nechutná tínedžerská KRÁVOVINA bez nápadu ! ()

BeeEsh

Myslím, že film by se dal docela dobře přejmenovat na „ Bez pointy “. Netuším totiž, proč vůbec vznikl, nebo jaké věkové skupiny na něj vyrazily do kin. Děj je díky bohu příliš tuctový na to, než abyste se ztratili v množství scén, při nichž Lautner s Collins běží, utíkají či zdrhají před hrůznými agenty, kteří jim vytrvale sekundují. Ke kompletní absurdnosti pomáhá i onen fakt, že vytvořit správného záporáka není moc těžké: stačí mu dát silný ruský přízvuk, neméně ruské jméno a udělat z něj přinejmenším šéfa podsvětí. A co se stane, když ti všichni začnou pronásledovat Lautnera a jeho drahou milou? 100 minut „akční“ nudy, kterou nezachránila ani svalnatá postava Taylora. Bohužel hodnotím 1*. ()

Pavlunka

Nejsem fanynkou Taylora Lautnera, ale tento film s ním je dobrý. Odpad tomu dá opravdu jen člověk co prostě neunese že "hezounej" z Tvajlajtíku si zahrál hlavní roli v povedeném filmu. ()

jafuska

Film, který nemusí každého nadchnout, ani já nebudu fanouškem tohoto filmu, ale jako akční film se dá zhlédnout, sice mě udivuje takovéto nízké hodnocení, dala bych o něco vyšší, herec Taylor Lautner(Stmívání) mě moc nepřesvědčil o svých hereckých kvalitách, ale zase takový propadák to nebyl, dobře se na něho dívalo, a to je také důležité, jaké jsou postavy ve filmu, ale bohužel na tento film asi rychle zapomenu, nedostal se mi pod kůži, jako jiné žánry. ()

kolik27

Kdyby Lily Collins neměla tak pěknej ksichtík a Sigourney Weaver mě nepotěšila svou přítomností, asi bych tu dost nadával. ()

Lenii

No, co k filmu napsat? Ať si říká kdo chce co chce, tak já mám Taylora ráda. Takže bych neshazovala film už jen pro jeho herecké obsazení. To se mi zdá docela dobré. Ovšem co mě zaráželo nejvíc, je scénář. Vůbec děj filmu. Jako není se těm mladým hercům na jednu stranu co divit, když mají hrát tohle. Já ani nevím, jak to popsat, ale to je s odpuštěním taková blbost. Vůbec mě to nechytlo - až na akční a bojové scény. Ty byly celkem hodně dobré, ale jinak to okolo, to nestálo za nic. Rozhodně nelačním po tom, vidět film znova. 35% ()

johnsnow

Síce to neni úplne dobré ale grády to má tak na 3* ale ja dávam pať za Lilinku. Je to hrozná kočka a už sa teším až si mrknem jej dalšie filmy. ()

anyonecek

Upřímně jsem nedal filmu 100% pozornost, ale myslim že to je uplně jedno, protože to bylo velmi slabé. Film natočen přesně pro náctileté a to jak výběrem herců, tak i hudbou a jakousi "snahou" o romantiku mezi dvěma hlavníma postavama, která byla spíš trapná. Čert vem, že si tam běhali aniž by je kdokoliv mohl zabít, to tak bývá u akčních thrillerů, ale že se najednou z minuty na minutu vyklubal z Lautnera speciální agent s letitejma zkušenostma to asi ne. Jediný co se mi líbilo, že film měl docela spád a i když tam byla spousta blbostí tak to pořád nějak odsejpalo ale tim to bohužel končí. 100% se spoléhalo na to, že je Lautner docela celebrita mezi mladejma holkama, ale bohužel je to velmi špatný herec, který nemá čím nadchnout a pochybuju, že se to do budoucna změní. ()

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka

Zemřel Michael Nyqvist, padouch z Johna Wicka