Kyle Miller je obchodník s diamanty, který žije v luxusním sídle, má nádhernou manželku Sarah a pubertální dceru Avery. Jednoho dne se vrátí z práce domů a chvíli poté zazvoní u jeho dveří policie, shánějící majitele sídla. Když otevře dveře, do domu vtrhne banda lupičů. Zatímco on je s ženou spoután, jejich dcera si tajně užívá na školním mejdanu, kam utekla přes zákaz rodičů. Čtyřčlenná parta gangsterů se dožaduje otevření trezoru, jinak manžele zavraždí injekcí jedů. Kyleova manželka pozná v jednom z lupičů muže, s nímž měla před časem milostný románek. Celá situace se zkomplikuje v okamžiku, kdy se Avery rozhodne vrátit z večírku a během okamžiku se stává zajatkyní gangu. Když se teroristům podaří Kylea přesvědčit, aby otevřel domácí trezor, v šoku zjišťují, že je úplně prázdný. Situaci se snaží zachránit Avery, která tvrdí, že ví o místě, kde se skrývá velká spousta peněz. (TV Nova)

Khumbac

Pche...co to bylo za bandity? Proč neměli u sebe cvykačky na dráty? To by jste viděli jak by Klec otevíral rychle ten trezor. Šmik bradavka, šmik jeden článek prstu, šmik nos. Svou stupiditou mě to nasralo a uspalo. ()

st.jim

Nicole řve na Nicolase: "otevři jim ten sejf". Já řvu na Joela: "tvl, už radši nic netoč". Je to nudná slátanina, kde ve skoro každé větě je sprosté slovo a bohužel bez nutného významu. Kdybych viděl námět na scénář a věděl, že to bude točit JS, tak to rovnou hodím do skartovačky. Film, kde je kupa nesmyslů, trapných dialogů a ještě trapnějších předvídatelných scén, je lepší nevidět a rychle zapomenout, že jste uvažovali nad tím jestli uvidět. ()

viperDavid

Ne priliž překvapivý příběh, ale ne špatně zahraný. Až nesmrtelný Nicolas Cage, puvabna Nicole Kidman a mladičká Liana Liberato jsou tři pilíře na níchž je stavěné drama. Výhodou je, že to pobaví a filmy jsou od toho aby bavili. Pravdou je, že jsem však neviděl původní námět, to že jde o kopii jak jinak než španělského filmu jsem nevěděl. ()

Sfinkter

Španělský originál byl blbější, ale autentičtější. Cage a Kidman nemohou vytvořit atmosféru padnoucí reálnému hororu nebo exploitationu. Navíc když tu Joel nevymyslel režisérsky vůbec nic, co by z tohoto snímku udělalo nezapomenutelný zážitek. Pokud hollywoodské hvězdy, tak alespoň do většího nářezu, jako např. Liv Tyler v Oni (což byl také pouhý remake). Takto je to rádoby krvavý mainstream. ()

Johnny.ARN

Klietka tu nebol aspon tak tragický ako inde. Skor film trpí na prekombinovanosť deja a Šumacherovu snahu sa ukázať. Niekde v polke si poviete že už je to len zbytočne natahované a stratité záujem, hoc by tam aké zvraty boli. 1 z 5 ()

tnp101

Není to vyloženě špatné. Natočené je to pěkně, herecké výkony více jak uspokojivé a dojem z filmu v úvodu dokonce nadějně vypadající. Výprava je ale bohužel neskutečně utahaná a především v druhé třetině se téměř nic, co by děj posouvalo vpřed, neděje. Občasné zkraty postav neruší, ale rozuzlení plné klišé již ano. I tak ale bez větších problémů koukatelné. Jen nečekejte něco, co jste již tisíckrát neviděli. 50% ()

ywo666

Nie až také zlé. Ale už som si zvykol, že tam kde hrá Cage bude na csfd vzdy o 10% menej ako keby tam nebol. U mňa 3*. Dal by som viac, ale na to sa postavy správajú až príliš hlúpo. ()

elanius

(95/2012, DVDRip) / Tak až takéto dno sa dalo ťažko očakávať. Film sa síce chce tváriť ako aspoň priemerný thriller, skutočnosť je ale oveľa smutnejšia, hlavne pri mene Joel Schumacher. Na tento fakt sa budem snažiť rýchlo zabudnúť. Trespass - brak najhoršieho možného typu. (2/10) ()

lennyd

Diamantový magnát Kyle (Nicolas Cage) se vrátil se služební cesty, a těší se, jak si užije večer se svojí rodinou ve svém luxusním domě. Do domu ale vtrhnou maskovaní lupiči, kteří vezmou Kyla a jeho ženu Sarah (Nicole Kidman) jako rukojmí, a očekávají že v domě naleznou diamanty a peníze. Ale skutečnost je jiná, a lupičům začínají téct nervy... Joel Schumacher asi fakt stárne. Pamatuji si jej, resp. jeho filmu, jako úžasné kombinace napětí a akce, případně i originálního námětu. Teror sice (hlavně zpočátku) jisté znaky Schumacherova umu ukazuje, ale zhruba od poloviny se změní v totální slátaninu, která na sebe klade jednu příběhovou linii přes druhou, bez ladu a skladu, postavy se chovají naprosto debilně a korunu všemu narazí jedno stupidní odhalení. Herecký potenciál Nicolase Cage a Nicole Kidman zůstává absolutně nevyužit, hlavně Nicole je zde úplně do počtu, stále někde postává a jen se ukřivděně tvář. Tak třeba zase někdy příště pane Schumachere.. ()

Bobik9

Film, který mě opravdu hodně zklamal. Skvělé herecké obsazení (Cage, Kidman, Gigandet) a výborný režisér Joel Schumacher (Týbor tygrů!). Tím to ovšem končí. Jalový příběh, který by se dal shrnout do deseti minut. Chvíli má navrch jeden, pak druhý,posléze třetí. Zbytečně překombinované a přesto je závěr předvídatelný. Ničím to nezaujme, nemá to atmosféru. Joel už je asi starý na podobné snímky. ()

venison

Hodně nudná podívaná.. Většinou je tohle již tisíckrát filmaři omleté téma zárukou kvality alespoň koukatelného béčkového televizního filmu.. Když přihodíme špetku Nicole Kidman a pár gramů Nicolase Cage, mohli bychom mít tu záruku potvrzenou.. Joel Schumacher se z klubka nesmyslných postav s nesmyslným žvatláním i nesmyslným chováním lépe než na céčko nevymotal :-P ()

Danny F.

Neustálé a nepochopitelné protahování a nelogické chování. Toto obsahuje tento průměrný a ničím překvapivý film. Hodně filmů tohoto typu jsem už viděl. Tento ničím nepřekvapil a už vůbec nenadchl. 50% ()

JohnSmith

Co to Joel zase předvedl. Cage je naprosto tragický a dost dobře nechápu, jak se k něčemu takovému upsala Kidmanová. Předvídatelné a překombinované a hlavně hloupé. ()

Guzo

Cage už bohužel není tak cool jako býval a o Nicole to začíná pomalu platit taky (holt stárnutí se nevyhnou ani hollywoodské hvězdy). Kdyby dostali alespoň nějaký slušný scénář, možná by se s tím něco dalo dělat, ale takhle to je leda podprůměrná žánrovka. ()

mrx.friend

Idiotie a šáhlost všech zúčastněných loupežníků a fakt, že nad nimi Cageova postava celou dobu značně vyzrává a dělá si z nich šoufky ve snaze oddálit popravu rodiny. Ustavičné přehazování důvodu, kvůli kterému se tohle dráma v domě odehrává (jednou diamanty, jednou ledvina, podruhé zas peníze, v neposlední řadě revanš za muchlovačku s mým bráchou, atd.). Žádné extra zvraty a momenty, kdy by se napětí dalo krájet. I přes právě vyjmenované mínusy se ale film nevleče a nenudí, nemá vyloženě hluchá místa, takže můj celkový dojem z něho je vesměs kladný. P.S. Nicole to tu v těch černých šatech náramně sluší... :) ()

KASUGI

Otřepané téma o zločincích v kuklách, kteří obsadí dům boháčů a (jak je často zvykem) nejsou absolutně schopni za celý den z majitelů dostat kód k sejfu. Koukl jsem na to kvůli Schumacherovi, protože mám rád jeho tvorbu, ale bohužel ani on z toho bič uplést nedokázal. ()

Roseinka

Docela průměrná nuda. Na podobné téma už je tady víc filmů, který jsou strašně super. Tohle mi přijde jako snaha o jejich kopii. Ale koukat se na to dalo, zajímalo mě, jak to dopadne (i když jsem to tušila, že). ()