x_ander

Příjemné překvapení. Goon je vtipný, zábavný a v bitkách hodně progresivní. Sean William Scott hraje sice většího debila než by bylo záhodno, Jay Baruchel mi tradičně vadí (jako herec, scénář je v pohodě :), ale Liev Schreiber... sakra proč nedostal víc prostoru? Ja ho chci vidět v nějaké pořádně výrazné roli! ()

Psychotic17

Jako velký hokejový fanda jsem tenhle kousek nemohl minout. Trochu mě zklamalo, že o komedii nešlo - to neúspěšně zkoušeli asi tak prvních pět minut a posledních pět vteřin, ale ani proti vážným filmům nic nemám. Hlavní "zápletka" není nijak geniální, ale koukatelná a příběh rychle odsýpá, love story se nijak nepřehání, to je dobře... ale vadilo mi pár nakousnutých a neukončených dějových linií (třeba vztah hrdiny k rodičům nebo týmu k šedivějícímu kapitánovi atd). Také jsem nečekal takové IQ hlavního hrdiny, mám problém se s takovými postavami ztotožnit. Stojí to za to vidět, ale nic, co byste si pustili dvakrát. 60% ()

Mikecat

Priemerný športovo - akčný zážitok so štipkou romantiky,ale ozaj len štipkou. Chýba väčšie napätie a viac zápletok a viac lásky - tej živočíšnej:) ()

lobo87

Zábavný komédia z prostredia hokejových zlých mužov. Scott bol výborný. Jeho Doug bol paradoxne najmenej vtipnou postavou filmu. Dowse zapracoval do filmu všetky prvky, ktoré má mať dobrý film zo športového prostredia. Trošku mi len vadila rozpoltenosť príbehu, ktorý sa snažil byť na jednej strane divokou komédiou o bitkároch, na druhej strane drámou o silných mužoch... 65% ()

Facerr

Pořád jsem v tomhle kladivounovi viděl Stifflera. Možná i proto mu byl přidanej silnej charakterovej funny náboj. Roztomilej dobrák, kterej přijímá svojí úlohu a s pokorou se nesnaží o nic víc, než krejt parťákům, co se honěj za pudřenkou na ledě, záda. Je fakt, že mu mohli přihodit o něco hezčí roštěnku k jeho vlastní lovestory, ale na druhou stranu se tahle kikina k dobráckýmu Goonovi docela hodila. Málokdy se vidí brutalita takhle, až skoro nevinně, podaná. ()

xzajox

Komédia, kde sa ma snažia presvedčiť, že to najdôležitejšie a najvtipnejšie na hokeji sú bitky a krv, mi jednoducho nemôže pripadať vtipná. Prevracia to hodnoty tohto skvelého športu a po korupcii je to druhá najhoršia vec na hokeji. Toľko ku príbehu. Sean si tu zahral dobráka, siláka a idiota. Klobúk dolu, zahral ho perfektne. On vlastne ťahá celý film. Napriek obsadeniu a-la prcičky je zloženie hercov fajn, možno by som vymenil len alison. Napriek snahe hercov však zážitok z filmu hodnotím slabo. 46% - 2* ()

_Jimmy_

Slovo fuck vo filme zaznelo asi 100 krat. Mne sa to pacilo len mi tam chybal vtipnejsi a inteligentejsi humor. Musim pochvalit skvele zábery z ladu. 55% Este pozdravujem tipka co prekladal film. Skoro kazdy desat minut sa vynechaval preklad. Ked to nevies prekladat tak to nerob. ()

tonton78

Tie Domi, Craig Berube, Joey Kocur, Marty McSorley a další podobní borečci tohle stoprocentně ordinujou místo viagry. Myslím, že nic jinýho, jim na ty jejich omlácený hole nepomáhá... Doufám, že Bob, král ranařů, tohle kino stihnul... R.I.P ()

dexfirst

stupídni film, ale o to v tom filme asi nešlo. malo to vášen, atmosféru a samozrejme kedže mám rád hokej hokejové bitky čiže pod 4* sa nedá ísť. ()

Jamall

Fascinující, jak komedie o hokejovém bitkaři, co moc inteligence nepobral, dokáže mít lepší romantickou linku, jak leckteré klasické romantiky. Ale to je jen drobnost, jinak Goon baví (až na postavu J. Baruchela), prosťáček S. W. Scott je boží. Velmi silné tři hvězdy. ()

MorraEddie

Rocky + Forrest Gump = Goon. Skvělá sportovní komedie,která bezkonkurenčně patří mezi špičku ve svém oboru. Bavil jsem se přímo královsky. Seann William Scott je prostě frajer! ()

MrLinhy

Celkem zklamání, čekal jsme pořádný nářez a pořádný hokej, ale toho se mi bohužel nedostalo ( I když některé bitky stáli za to). Seann (Glatt) mi vůbec nebyl sympatický, hrál takového zaraženého až trapného bitkaře. ()

BlueNeon81

Pot, ľad, krv, vymlátené zuby, prasknuté lebky... Sean William Scott ako milý, prostý človek so železnou päsťou, to ma dostalo. I keď mnohí komentujúci priraďujú tento film ako zmes Rockyho a Forresta Gumpa na ľade, tak musím uznať, že určitá paralela tam je. A Allison Pill veľmi presvedčivo a úprimne zahrala svoju úlohu. Super :) ()

Kusic

Nejlepší volba pro hokejové nadšence, ale ani ne tak pro ty, co si jednou za týden pustí extraligu v telce, nýbrž pro ty, co sledují hokej každý den - zejména ten zámořský. Pokud je to podle skutečné události, tak to mě vážně poser :D Celkový děj o nalezení "talentu" hokejového bitkaře, jeho postupný vývin kariéry až po oporu týmu a oblíbence místních fandů by se dal shrnout tak do 50ti minut. Zbytek tvoří romance s mladou fanynkou a "lehkou" ženou, která ale nemá na celkový vliv děje žádný důsledek, tudíž je to jen taková vsuvka pro zaplnění metráže. Ta hokejová stránka je ale parádní, důraz na bitky, prosazování se v klubu, kde mě vážně pobavili dva úchylní rusáci a hlavně supertalent LaFlamme, jenž žije svůj život stylem ženy, víno zpěv... resp. jako Jeff Carter nebo Mike Richards :D ()

Marchellonzo

Nečekaně dobře zvládnutá komedie se spousty zábavných hlášek a scének, které stojí za to vidět a na rozdíl od většiny nových komedíí má náboj a dobrý humor. Děj trochu strhává nepříliš zajímavá a předvídající lovestory ale i tak palec nahoru. ()