poster

Cestování červí dírou s Morganem Freemanem (TV seriál)

 • USA

  Through the Wormhole

 • anglický

  Through the Wormhole With Morgan Freeman

Dokumentární / Mysteriózní / Rodinný

USA, 2010, 44 min

Scénář:

Thomas Quinn

Kamera:

Jason Newfield

Hudba:

Jacob Shea

Střih:

Eric Potter
(další profese)
 • PROCESOR
  ****

  Pěkně udělaný, srozumitelně podaný, že i já leccos chápu- ideální k žehlení.(18.8.2015)

 • Driss
  *****

  Srozumitelný výklad veškerého objevování nepoznaného nejen, jak je často typické, populizátory vědy, ale také předními vědci a genii přítomnosti. Přesto je lepší o tématech něco vědět předem, jelikož jedna epizoda na vás vychrlí tolik novýc informací, že není možné všechny na poprvé vstřebat.(12.2.2012)

 • mrksik
  ****

  Keď už pre nič iné, fascinuje ma vášeň, s ktorou sa jednotliví vedci venujú svojim témam - a je nesmierne inšpirujúce, že prakticky všetci, ktorí v tomto seriály vystupujú, sú radikálni renegáti, ktorí sa nenechali zomlieť rigidným akademickým systémom a často išli proti všetkým, nasledujúc len svoju intuíciu. Skvelé, skvelé.(8.6.2012)

 • Terva
  ***

  CITÁT - Funguje vše díky matematice?.......... Čekal jsem vysvětlení a důkazy, ale vše je to podáno těžší formou a podivnými názvy. A vlastně to o čem se zde mluví je již stokrát přežvýknuto v jiných starších seriálech akorát v jednodušší formě než tento seriál. Moc informací, které obyčejný člověk ani nepotřebuje, chytřejší si je domyslí sám a a blbec to ani nedokouká a dá tomu odpad. Zlatá střední cesta. Seriál jsem si pouštěl jako zvukovou kulisu a když mě něco víc zaujalo tak jsem se i díval. Můžete u toho zvládnou nekonečnou řadu vesmírných úkonů, jako je vaření, stavba figurek od Necy nebo umývání nádobí. Jinak lehce nadprůměrný seriál a je úplně jedno zda tomu velí Morgan Freeman nebo někdo jiný.(12.2.2015)

 • MikO_NR_1909
  ****

  Veľmi ľudsky zastavená anabáza faktov, polofaktov a vedecko-fantastických úvah o nekonečnosti a zákonitostiach Vesmíru. Graficky rýchle, relatívne prehľadné, neustála konfrontácia s činorodými osobami mapujúcimi terén problematiky. Tam, kde siaha vrchol nášho chápania si pomáhame prirovnaniami alá piesok-hviezdy, tisíce rokov-dosah rýchlosti svetla... Pri 44 minútovej stopáži si inú prednášajúcu formu ani nemôžeme predstaviť. Čiže s danými dispozíciami a možnosťami náležite slušná práca.(2.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace