Rock of Ages

• USA Rock of Ages (více)
USA, 2012, 123 min (Director's Cut: 136 min)

Režie:

Adam Shankman

Kamera:

Bojan Bazelli

Julianne Hough, Diego Boneta, Tom Cruise, Russell Brand, Mary J. Blige, Eli Roth, Paul Giamatti, Catherine Zeta-Jones, Bryan Cranston, Malin Åkerman (více)

Sherrie se rozhodla odejít do Los Angeles a chce se stát zpěvačkou. Netrvá dlouho a ulice drsného velkoměsta jí ukáže pravou tvář - na Sunset Trip ji okradou o sbírku elpíček. Potká ale barmana Drewa, který jí pomůže a u majitele podniku, v němž pracuje, jí domluví místo servírky. Klub ale prochází finanční krizí a jeho majitel musí vymyslet, jak podnik zachránit. Rozhodne se proto pozvat na koncert slavnou rockovou hvězdu Jaxxe, který nemá jen příznivce, ale i odpůrce. Tím největším jsou starostova žena a její muž Mike Whitmore. Oba organizují protesty před klubem s úmyslem ho uzavřít a tak vymítit "Sex, drogy a Rock 'n' Roll" z Los Angeles. Drew a Sherrie se do sebe zamilují a on začne skládat píseň, ve které jí vyznává lásku. Jaxx v den koncertu není v takové kondici, aby mohl vystoupit. Sherrie ho ale přesvědčí, aby poslal na jeviště Drewa a jeho skupinu Wolfgang von Colt. (TV Nova)

Level5

Víc alkoholu, drog, sexu, rocku a míň lovestory pro dvanáctileté holky, prosím. Příklad jak můžete neuvěřitelně zabít film s obrovským potencionálem. Od filmu tohoto ražení bych očekával dvě hodiny plné drsně vtipných scének z okolí rockových kapel a prosycených výše zmiňovanými faktory... ** a to jen kvůli Hey-manovi a z lásky k rocku... ()

schindler

Škoda nápad dobrý, ale to by se tvůrci nesměli koukat tak často na disney channel. Ta romantická línie je zde tak přeslazená, že jsem si nemusel ani sladit kávu. Rockové pecky ujdou jenom přeci jen těch romantických ploužáků je tu až až. Paradoxně nejlépe z toho vyšli Cruise, Brand a Baldwin, který tomu dali aspoň špetku humoru. Takže na závěr kdo čeká nadupaný, kvílející, kulervoucí rockový nářez, tak ZAPOMEŇTE!!! ()

Svadbos

Vyrastal som na hudbe 80-ych rokov, preto dve hviezdy. Ináč je to film plný klišé a pripadá mi ako nekončiaci sled videoklipov. Na javisku to mohla byť väčšia sranda, ale tu má film na svojich vysokých opätkoch blízko ku kolapsu. ()

zekon

Tak tento film nemůže ocenit nikdo kdo není rocker a neví o co de. Film plný hitů a tak skvěle upravených a skvěle zakomponovaných např. v hádkách, to se rozhodně povedlo. Nevěřil jsem až do titulků že to zpíval Cruise a Baldwin, ale ty vole fakt že jo :) Nežeby příběh byl kdoví jaký nářez, ten sráží muzikál hodně na kolena, to je asi to nejhorší na filmu a hlavní postavy taky žádná sláva. Ale pohled na rockovou (americkou) hvězdu Jaxxe totálně permanentně sjetou a mimo mísu se povedl 100%. Cruise hodně překvapil a divím se že do toho šel. Bukvy si mohli taky odpustit, ale mě to přišlo jako narážka na Mercuryho. Konečně slušný rockový muzikál!! Škoda že je to jen o Amících, ti jsou z jejich glam rockem celkem mimo, ale díky za Whitesnake :) ()

Deth

Je to škoda, lebo trailer vyzeral sľubne. Ale zdanie klame. Film je presladený až trápny. Tom Cruise neznesitelný, tak ako aj Baldwin s Brandtom. Jediné pozitíva rocková klasika a Cathrine-Zeta Jones a preto iba tri hviezdičky. ()

Kecman

Žádnej odpad,ale americký sen s výbornou hudbou a právě Tom Cruise tam,milá Kleopatro,výborně hraje tydlety Axly a podobný nafoukaný rockery.Nezbývá mi,než dát čtyři. ()

sMIke54

Lepší verze High School Musical v rockovém duchu s malou kapkou erotiky, bohužel ale stále na úrovni Hich School Musical. Přeberte si tuhle větu jak chcete. Film si zaslouží **, ale mohl mít mnohem víc, kdyby neměl tak nevyužitý potenciál. Dávám ještě jednu hvězdičku navíc za skěvý soundtrack, ale to není zásluha tohoto filmu. ()

Tomulka

Po úplně strašném začátku s nějákou country děvčicou v jedoucím autobuse jsem myslel že to vypnu.ale nakonec jsem to vydržel. Písničky byli celkem dobře zvolené a do scén se hodili, choreografie byla trošku horší a příběh (scénář) byl totálně na h..... Největší problém byla Julianne Hough ta to nezvládla stejně jako Baldwin a Zeta Jones. Jinak to docela šlo a Cruise nezklamal. Ten se ukázal. ()

Snakefinger

Rocková Mama Mia, fakt dobrá muzika, vizálně super a docela jsem se bavil. A co že tam nebyl nějaký hodnotný přiběh? V těchle filmech o to nejde, proto plný počet. ()

Lusy44

Těšila jsem se na rockový muzikál, ale tento film mě hodně zklamal. Trapnost se kterou si hlavní postavy snaží hrát na rockery je až urážlivá. Hlavní hrdinka barbie? Nechápu, ale k rocku měla hodně daleko. Děj se mi taky moc nezamlouval. Určitě by se to dalo vymyslet nějak jinak a pointa hlavní hrdinky, která přijede do velkoměsta, aby se stala hvězdou mi přijde přece jen trochu ohraná. Film vylepšil možná tak Tom Cruise, který však také umí hrát lépe. Jednu hvězdu přidávám za některé použité a přezpívané písně. ()

wilks

To je chrůůůůza! :)) Jenže chytlavá, ale jen pro ty, kdo znají Journey, White Snakes.... a mají v sobě trocha potrhlosti, kterou si dovolí pustit ven a vykašlat se na sračky konzumního světa současnosti :) romantika mamá mojááá se nekoná, ale odsejpá to fajn :) ()

Davebohemia

Mně to přišlo v pohodě. Vyloženě odpočinkovej film plnej fajn rockovejch songů. Zase nebuďte tak úzkoprsí a nehledejte ve všem za každou cenu chyby. ()

BlackVelvet

Vyber hudby nezda se mne zrovna nejstastnejsi, na to jake jsou pecky v tomto zanru to byl proste zoufalej vyber. Nektere songy, ktere se mne zdaji napsane specialne pro ten film (asi, nikdy sme je neslysela, takze budou asi soucasti muzikalu?) jsou proste desne, jak nejakej soft rock pro deti na zakladni skole. Vsechno je silene prehrane, hranici to az s trapnosti. Catherine Zeta Jones je zoufale trapna, a Tom Cruise bohuzel take. Jeho prehravani rockera je proste silene spatne. A to se vsude psalo jak on tuhle roli neuveritelne dobre zvladnul :O Vazne ? Cele je to jak spatna parodie a nebo proste film pro mala decka, takova pohadka. ()

hrabě_olaf

vzit solidní muziku a natáhnout glee, do filmového formatu, tohle má fungovat_? bože, ne... ty dve hvězdy jsou za nostalgii music... ()

Olafa

Proč to všichni tak strhali?! Však to má všechno, co dobrý muzikál má mít: zajímavé postavy s příběhy, kterým člověk rozumí jako záminka pro fajné písničky. Vůbec jsem nečekala, že mě to bude tak bavit. Z love story Branda a Baldwina jsem si ucvrkla a Tom Cruise byl jako vysmažený sexbůh prostě boží! ()

Isabelle

Jakožto milovník tvrdší hudby jsem se na tento film těšila. S hudbou jsem byla celkem spokojená, ale zbytek mě poměrně zklamal. Celý film měl být hlavně o začátku nové hvězdy, o vztahu, ale když vám pojmenují film Rock of ages, tak prostě pak nečekáte, že přijde barbína a ulízlej klučík. Z hlavních postav jsem tedy nadšená nebyla, ale potěšil mě Tom Cruise jakožto rocková legenda. Celý film jsem se těšila kdy přijde na scénu on, Ahoj Chlap a ta blonďatá novinářka. Neříkám aby jste se na film nekoukli, jen prostě od něj mnoho neočekávejte. ()

Caskett

Ale no tak, lidi. To nemůžete myslet vážně!? Vy si vážně myslíte, že ten film se bere vážně? Nesouhlasím. Řekla bych, že ani Michael by se svojí opicí neudělal tolik parády jako Tom Cruise :). Musím uznat, že po některých ne úplně přesvědčivých (čti trapných) výkonech, se konečně nečekaně našel v roli rockera. No kdo by to od Tomíka čekal? Já teda ne (a že jsem už viděla hodně). Alec je úplně skvělej a všichni si v tom svém klišé báječně rochní, to je prostě absolutně skvělá parodie na Hollywood. Bomba, jdu si to pustit ještě jednou! A Tom sice není Bon Jovi, ale zpívá líp než Stallone :))) ()

Isuzu

Dnes som tento muzikal nahodou objavila cestou v autobuse a pustila som si to hned 2x, tak ma to chytilo. Preto som uprimne prekvapena vacsinovym hodnotenim a hlavne nadavanim na Cruisa. Ako osobnost ho tiez nemam rada, ale podla mna mu iste herecke kvality upriet nemozno (napr. jeho Lestat) a svojho "vyziteho rockera" si uzival naramne a ja som sa na tom naramne bavila. Brala som to ako cistu parodiu naplnenu skvelou hudbou v kvalitnom prevedeni. Mam rada muzikaly a tento rozhodne zaradzujem k oblubenym. ()

Blíží se návrat Lese Grossmana?

Blíží se návrat Lese Grossmana?

09.08.2022

Zatímco Top Gun: Maverick nedávno překonal hranici 1,3 miliardy dolarů a vyšplhal se na 13. místo na celosvětovém žebříčku historických tržeb, hlavní hvězda filmu Tom Cruise a producent a režisér… (více)

Nový terminátor si našel hlavní hrdinku

Nový terminátor si našel hlavní hrdinku

15.04.2018

Pátá Nemožná mise možná

Pátá Nemožná mise možná

27.12.2011

Čtvrté misi Ethana Hunta se daří. Kritici ji chválí a dolary se sypou. Minulý týden měla premiéru ve čtyřech stovkách amerických IMAXů a nasbírala z nich krásných 13 milionů dolarů (třeba třetí Alvin… (více)