Uplynul tomu rok od poslední jarní párty v Lake Victoria a krvelačné rybky se zuby ostrými jako nože opět pocítily hlad. Houfně se vydaly na cestu proti proudu a tentokrát se jejich cílem útoku stal nově otevřený aquapark Big Wet. Je parné léto a párty u vody i ve vodě je v plném proudu, slunce pálí do obnažených těl krásných dívek a vysportovaných svalovců. Na tuto letní pohodičkou dohlíží nejznámější plavčík David Hasselhoff spolu se sexy plavčicemi, které jsou ale více sexy než plavčice… Návštěvníci aquaparku se nadšeně vrhají vyzkoušet nové atrakce, zatím ale netuší, že je čeká adrenalinový zážitek, který si nepředstavovali ani v těch nejděsivějších snech, bude to totiž boj na život a na smrt. Ve vodě si na ně již brousí zuby tisíce piraň, které lační po jejich krvi a mase. Kdo bezradné návštěvníky koupaliště zachrání? Bude to superneohrožený David Hasselhoff? Nechte se překvapit a zažijte více akce, více zábavy i více strachu. (Forum Film CZ)

Johnny22

Teď to vyzní hodně, hodně hodně, hodně...opravdu hodně divně, ale bez Davida Hasselhoffa by se na to nedalo snad ani dívat. ()

Morgaine85

Jedna hvězdička pro veterána Davida Hasselhoffa, jestli za tuto roli nedostane nominaci na Oscara, tak spáchám sebevraždu:). Scéna, u které jsem se doopravdy od srdce zasmála se vyskytla až v závěrečných titulkách, což svědčí o tom, že se skutečně jedná o pecku sezóny. ()

m.satty

Spíš než houf piraňí šel ve filmu vidět houf většinou umělých koz (prsa zblízka, prsa ve zpomaleném záběru, skotačící prsa..). A to opravdu nepřeháním. Děj o ničem. Neuvěřitelná kravina. Jediné co mě pobavilo byl Davit Hasselhoff. ()

De Large odpad!

Recenziu na túto hlúposť spravil Hasselhoff svojou hláškou (sám pre seba) priamo vo filme - "Hoffi, vitaj na dne..." ()

fabregas1

Hmm ........právě jsem napsal scénář na Piranha 3DDD.Trvalo ho vymyslet za 2 min.36s.Moment.......v prasátku jsem našel 62 Kč, jo to by mělo stačit k natočení mega filmu s velkým D.Asi za týden bude mít můj film premiéru na Prima Love, tak se nezapomeňte dívat, uvidíte staré známe super hvězdy David Hasselhoff,Ving Rhames,kozy a navíc Karel Roden a Agáta Hanychová.Přeji dobrou zábavu. ()

naytsirk

Co dodat, kozy kam se podíváte, zubatý rybky taktéž všude. Nechybí hamižný majitel aqvaparku, ne příliš atraktivní kladná hrdinka, parta nadrženejch hovádek a spousta krve… plus David ve své životní roly… ()

Luciaaas2

O něco slabší než jednotka, ale jako odpořinková jízda na odpoledne dobrý. Ke všemu parádně hlaškující Hasselhoff :-)) ()

ELDoctorow

Viete ako zistíte, že ste natočili totálne zbytočnú sračku? Keď najlepšia a najvtipnejšia časť celého vášho filmu je David Hasselhoff. ()

complex

toto mysleli vážne..? naozaj..? tak potom SWAG... hviezdička za všetky tie ženské a výkon davida hasselhoffa... viac sa k tomu nedá dodať... akurát to, že všetky ostré predmety, ktorými si môžte ublížiť, odložte pri pozeraní tohto filmu... ()

smike

Nemám slov! V tomhle případě dvě hvězdičky znamenají, že film zcela překonal mé očekávání.... Pro lepší zážitek z této filmové lahůdky sledováno s ruským dabingem.... ()

Noah07

Koukat a dokoukat je opravdu horor. Je až k neuvěření co se dokáže v době počítacových efektů natočit. Ta jedna hvězda není pro film,ale pro ty co to dokážou dokoukat. Každá piraňa,která by to zkoukla by spáchala buď sebevraždu nebo by podstoupila plastický zákrok změny vzhledu na kapra. ()

schindler

Klasická dvojka. Slabší ve všech ohledech. Puberťácké osazenstvo nudné. Krvavá akce nenápaditá. Humor až na pár frků skoro zmizel, ale pozor něco přeci jen ,,zachránil" plavčík Mič Bjůkenen. Jeho scény nemají chybu. ()

Epco

Predvídateľne hlúpe, predvídateľne nudné a na nešťastie nevtipné. Jednotka oproti tomu vyzerá ako dokonalé veľdielo. ()

Snakefinger

Tak náhodou nadšení. Beru to jako parodii na první díl a třešničkou na dortu je David Hasselhoff jakožto stárnoucí hvězda z Pobřežní hlídky (obojí nesnáším). Pokud to nebere vážně, super se bavíte. Nebral jsem to jako závody v gore a napětí ale fakt jako děsnou hlínu. V tomto ohledu mnohem lepší než jednička podle mě si tvůrci udělali srandu ze všech co se na pokračovaní těšili a v tomto ohledu se jim to podařilo na sto procent. ()

Mark1983

Ano,uznávám,že druhý díl má do jedničky dost daleko,a to je pravda.Přesto nemám tu potřebu tento díl eliminovat z paměti,jelikož je to spíše taková oddechová blbina třeba na sobotní,či nedělní odpoledne. ()

DannyVlk odpad!

Z hovna bič neupleteš, a když upleteš tak nezapráskáš, a když zapráskáš tak jedině sebe.. No já myslím, že Hoff zapráskal tak, že už po něm neštěkne ani to málo skalních fanoušků, kteří žrali běh po pláži... Jestli je to parodie, tak špatná, jestli horor tak příšerný, jestli dokumentární film o rybičkách, tak bez pěkných detailů. Až na scénu s černochem z jedničky byl celý film jen shluk nepovedených scén. ()

StanleyVanH

No, na to že jsem se málem poblil, když jedna z rybyček frajerovi ukouzla přirození, tak to bylo docela na jedno podívání a dost dobrý. Jinak mile mě překvapilo obsazení Davida Hasselhoffa, zavzpomínal jsem si na mladá léta, když jsem se díval na pobřežní hlídku, i jako důchodce je pořád frajer. ()

leonskennedy

Film jako horor ani thriller nefunguje, ale jako komedie ano.A za to díky hlavně Davidu Hasselhoffovi kterej je v tomhle filmu naprosto bombovej a asi je to jedinej důvod proč se koukat. ()