Bez záznamu

Cleanskin

Krimi / Drama / Thriller

Velká Británie, 2012, 108 min

Pěkný triller o agentovi tajné služby Ewanovi, který má zaúkol najít a eliminovat bombové atentátníky. Filmek má takovou ponurou a místy i realistickou atmosféru. Sean Beanovi hlavní role opravdu sedla. Za mě 80% :)(6.8.2012)

• chelseaman22

Vleklé jako smažený eidam v hospodě, nudné jako Twilight a konečně NAPROSTO zbytečné. Osobně se nedivím, že snímek má zatím jen 723 hodnocení, kdo by se na to taky dobrovolně koukal?! Celý film stál na Beanovi jako Barca na Messim. Osobně mne film jen utvrdil v tom, že ty obřezaný píčuse vážně nemusím. 25%(15.11.2012)

• Macejko

Tak toto ma naozaj hrubo nebavilo. Neviem, či je to tým, že ma súčasné námety s politickým presahom väčšinou šialene nudia (česť výnimkám), alebo tým, že je to celé rutinne natočené, studené, odosobnené, béčkovo pôsobiace a Sean Bean tam takmer nie je.(16.7.2012)

• Lacike

Prekombinovana zlatanina v beckovom podani. Línia z flashbacku neskutocne nudi pretoze postrada akukolvek hlbku a premene obycajneho cloveka v zaslepeneho teroristu som neveril ani na sekundu. Na to je to vykreslene prilis ciernobielo. Akcna linia so sucastnosti je svojou snahou o maximalnu brutalitu neskutocne trapna a komicka. Postava Seana Beana mi pripominala zabijaka z Vreskotov. Zaporaci si s nim najprv vytru podlahu a az potom zhodou tych najsialenejsich nahod sa mu konecne podari ich zlikvidovat. Pseudomegaprekvapivy zvrat na konci tomu uz len dodal korunu maximalnej trapnosti. Dost sa divim kolko inteligentnych ludi, ktorych mam v oblubenych uzivateloch, tomu skocilo na spek. Ale ako komedia to funguje perfektne. Mam ale taky pocit, ze to mysleli vazne. P.S. Doteraz som jeho karieru prilis nesledoval, ale Sean Bean fakt nie je dobry herec. 3/10.(22.7.2012)

dost dobry politicky thriller. Co mi trosku prekazalo bola neprehladnost a prelinanie minulosti z pritomnostou. Inak ale naozaj dobre drsne aj krvave.(12.7.2012)

• - Snímek se natáčel výhradně v centru Londýna, konkrétně v hotelu Mayfair Hotel, Radisson Grafton Hotel, ve čtvrti Tottenham Court Road, v knihovně Kings College Library a ve čtvrti Hoxton Magistrates Court. (chelseaman22)

• - Termín "cleanskin" je ve Velké Británii používán pro označení bombových útoků. Tento termín vznikl po bombových útocích v Londýně v roce 2005. (chelseaman22)

• - Ve scéně, kdy Ewan (Sean Bean) a Mark (Tom Burke) přicházejí k domu teroristy, mají oba na zbraních tlumič. Ten však po několika záběrech zmizí. V závěru scény se pak opět objevuje. (Teabag)