poster

Bez záznamu

 • Velká Británie

  Cleanskin

Krimi / Drama / Thriller

Velká Británie, 2012, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • joehot
  ***

  Naštěstí se tvůrci vyhnuli další laciné kopii Taken nebo snad některého z filmů s Jasonem Stathamem. Ze Seana Beana sice udělali podobný stroj na zabíjení, jeho linii však proložili ztrýzněným svědomím a rozhodováním mladého arabášského atentátníčka. Závěrečný "šokující" twist sice působil jako suché z nosu, ale nakonec filmu neuškodil.(18.9.2012)

 • sochoking
  ***

  '' Nevpálim plný počet '' filmu, kde nejaký čurák v šefkuchárskej blúze uprostred davu svadobčanov kríva a z veľmi nenápadne muslimskej gebuli mu valí z nosa krv a nikto si ho nevšimne!(11.7.2012)

 • flanker.27
  ***

  Teroristi, spiknutí, starosvětský přístup a skutečně drsná nejen akce. Tak kde je problém? V postavách. Občas to v komentářích zmiňuju, že potřebuju aspoň jednoho normálního člověka, abych měl komu fandit. Komu fandit tady? Líto mi bylo tak leda tý děvky, ta to jako vpodstatě nevinná osoba schytala z obou stran. Muslimáci nebo britská tajná služba, všechno stejná verbež. A udělat asi čtyřikrát během filmu stejnou lameřinu (nechat se přepadnout zpoza rohu), to už si divák jen dělá čárky do notýsku. Jo, neni to špatnej film a záměr docela oceňuju, stejně tak tu syrovost a nekašírovanost. Jen jak říkám, chybí mi postava, která by přitáhla moje sympatie.(1.4.2013)

 • bourec
  ***

  Sean Bean hraje docela drsňáka,ale to mu sedne,takže v tom film docela táhne nahoru.Jen trochu zbytečná střední část,poměrně nudná a ukecaná,tam byl pro mě malinko problém,tady sem vážně usínal.Jinak film jenom povrchně nastiňuje určitou problematiku,je to spíš akční thriller,než nějaká sonda,ale to je dobře.Sledovatelnej kus.60%.(14.7.2013)

 • chelseaman22
  **

  Vleklé jako smažený eidam v hospodě, nudné jako Twilight a konečně NAPROSTO zbytečné. Osobně se nedivím, že snímek má zatím jen 723 hodnocení, kdo by se na to taky dobrovolně koukal?! Celý film stál na Beanovi jako Barca na Messim. Osobně mne film jen utvrdil v tom, že ty obřezaný píčuse vážně nemusím. 25%(15.11.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace