poster

Bez záznamu

 • Velká Británie

  Cleanskin

Krimi / Drama / Thriller

Velká Británie, 2012, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • apacka
  ****

  Vyhodila bych celou linii se Seanem Beanem, která film pasuje na trochu tupější špionážní thriller, a nechala bych tam jenom Ashe a jeho malý velký arabsko-západní problém. Akorát by se to asi tak dobře neprodávalo. Víc písniček z Think Tank do potenciálně skvělejch filmů!(17.11.2013)

 • TomikZlesa
  *****

  Pár detailů na pěst, ale stejně se na tem americkej islám dám, a to i přesto že sem od kosti hodnej kluk !(15.7.2012)

 • Morholt
  ****

  Špionážní nadprůměr, který neklade důraz jen konspiraci a akci (té je tu ovšem dost), ale snaží se podat sebevražedné atentátníky jako lidi, kteří mají své soukromé životy, které musí i přes pochybnosti obětovat v zájmu "vyššího dobra". Sean Bean jako nemilosrdný agent nezklamal a nělteré jeho výstupy mohou i šokovat. Stejně tak bylo trefou do černého i obsazení Charlotte Rampling do role Beanovy manipulující nadřízené. další věc, která naší kinodistribuci nezaslouženě minula. 80%(22.8.2012)

 • Marsik
  ***

  Film jsem nedokoukal (po 50 minutách ende), ale dávám 3 hvězdičky. A to proto, že mám za to, že Cleanskin není hloupý a špatný film, ale mě tahle problematika v tu danou chvíli nezajímala. Měl jsem si dát jiný žánr. Až se k filmu někdy vrátím, tak hodnocení upravím. Zatím 50%(2.5.2014)

 • bourec
  ***

  Sean Bean hraje docela drsňáka,ale to mu sedne,takže v tom film docela táhne nahoru.Jen trochu zbytečná střední část,poměrně nudná a ukecaná,tam byl pro mě malinko problém,tady sem vážně usínal.Jinak film jenom povrchně nastiňuje určitou problematiku,je to spíš akční thriller,než nějaká sonda,ale to je dobře.Sledovatelnej kus.60%.(14.7.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace