Bez záznamu

Cleanskin

Krimi / Drama / Thriller

Velká Británie, 2012, 108 min

Dobrá motanica a bohužiaľ aj v skutočnosti je to tak, arabaci musia, byť skutočne duševne chorá odroda, ked z "normálneho" študujucého araba sa stane duševne chorý vraždiaci bastard. Ja som Žid, ked moju rodinu, takmer komplet vyvraždili nemecké svine, ale preto nechodím po Nemecku a nevyhadzujem do luftu kaviarne a neodrezávam hlavy Nemcom. Postava Seana Beana sa mi páčila, ked sa s nikým nepáral a kynožil ich ako muchy.(10.11.2014)

Málo Seana Beana! Což ani tak moc nevadí, protože linie s Ashem je poutavá a nutí člověka přemýšlet nad problematikou arabských atentátníků... Solidní thriller, překvapení se ale rozhodně nekonalo.(16.7.2012)

Všelijaké konspirační teorie mě nijak netankují, takže to celé beru s rezervou, ale jako film to funguje docela dobře, má to spád a slušné tempo, takže se divák nenudí, herecké výkony jsou v pohodě a dějové zvraty nijak šílené. Celkově se tedy jedná o lehce nadprůměrný film, který by neměl zprudit.(21.1.2014)

Špionážní nadprůměr, který neklade důraz jen konspiraci a akci (té je tu ovšem dost), ale snaží se podat sebevražedné atentátníky jako lidi, kteří mají své soukromé životy, které musí i přes pochybnosti obětovat v zájmu "vyššího dobra". Sean Bean jako nemilosrdný agent nezklamal a nělteré jeho výstupy mohou i šokovat. Stejně tak bylo trefou do černého i obsazení Charlotte Rampling do role Beanovy manipulující nadřízené. další věc, která naší kinodistribuci nezaslouženě minula. 80%(22.8.2012)

• chelseaman22

Vleklé jako smažený eidam v hospodě, nudné jako Twilight a konečně NAPROSTO zbytečné. Osobně se nedivím, že snímek má zatím jen 723 hodnocení, kdo by se na to taky dobrovolně koukal?! Celý film stál na Beanovi jako Barca na Messim. Osobně mne film jen utvrdil v tom, že ty obřezaný píčuse vážně nemusím. 25%(15.11.2012)